• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatý kolt - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno
jeste bych se rad zeptal na to, jak moc velke pozkozeni dostali pri nalezu te hroudy ? Me prijde ze mam dost PB a proto se porad nemuzu poradne zranit a najit onu hroudu ...
 

DeletedUser1318

Guest
jeste bych se rad zeptal na to, jak moc velke pozkozeni dostali pri nalezu te hroudy ? Me prijde ze mam dost PB a proto se porad nemuzu poradne zranit a najit onu hroudu ...
Ztrácíš 23 životních bodů.
Ztrácíš 35 životních bodů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4860

Guest
Na slovenském fóru jsem četl, že hrouda už údajně byla nalezena i bez zranění !!!
 

DeletedUser6989

Guest
Na slovenském fóru jsem četl, že hrouda už údajně byla nalezena i bez zranění !!!

No teoreticky pokud má hráč např. 300 PB do potřebné práce,a obdrží 0 poranění (což se mu samozřejmě nenapíše) můze hroudu získat,jinak si to nedovedu vysvětlit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
beznzvuir.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Niektorí z Vás stále zabúdajú, že priame prezrádzanie spôsobov nájdenia a očistenia hrudy je zakázané! Taktiež ako je aj zakázané napísať presne čo je potrebné na odkrytie úlohy, kde získate zaprášený revolver!
Znovu pripomínam, že tu môžete písať len vodítka. Nabudúce už bude trestať.

(upozornenie sa týka pár zmazaných príspevkov)
 

DeletedUser

Guest
Jediná šance jak splnit úkol na Zlatý kolt je zaměřit se na schopnost stavět, problém je v tom, že chlaďákovi je střelná zbraň na 2 věci ;)
 

DeletedUser1318

Guest
Takže když to zrekapituluji, výchozí předmět je:
1.hrouda hlíny
a postupným čištěním následují:
2.špinavý předmět
3.zaprášený revolver
4.zlatý revolver ...
pro některé nenapravitelné pochybovače:




Ten už je finální, nebo má ještě pokračování?
Nejsou nějaké indicie k tomu, jestli případně budou i nějaké náboje, případně k čemu ta hračka bude dobrá dál?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hrouda.png
Krok 1: Ikdyž jsem po tom výbuchu téměř ohluchl tak jsem díky mému pracovnímu vybavení z dolu našel něco velmi zajimavého.
hrouda2.png
Krok 2: Co bych dělal s hroudou hlíny? Ale co jdu si chytit lososa k večeři.
beznzvuir.png
Krok 3: Au už jsem se zase bouchnul kladivem do prstu. To bude práce pro pořádně šikovné ručičky!
hrouda4.png
Krok 4: Špína je tvrdá ale něco kluzkého by mělo stačit. Po vyčištění bude nutné i osušení, snad si to nezapomenu vzít s sebou!

PS: prosil bych o promazaní této diskuze
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
viem ako na krok 2,3,4 ale nedari sa mi najst hrudu robim to asi 50 hodin,produkt mam nasadeny bolo 7 nehod...neni tam nieco potrebne??cas oblecenie??,

dik
 

DeletedUser6120

Guest
Jak bylo řečeno, je nutné pořádné štěstí - mě už motivace 2x spadla na 0, spoustu nálezů, ale hrouda nikde....
 
Nahoru