• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Valentýn 2024

Ahojte prečo sa mi nezobrazila tá nová úloha Keď mám urobenú Záchranu 2 kto z koho? na svete Lummi ia Mephis nde sa zobrazuje
 

raketak95

Člen týmu
Provinční doktor nepatří k Valentýnu. Jestli myslíš jinou úkolovou řadu, tak je třeba upřesnit název. :)
 

raketak95

Člen týmu
Veď som napísala Prohlídka pacientu -(Panem et veneum) u doktorky a potom u zálesáka, tanečníka, učitelky a Agnusa.
Jo - tak to ale nepatří o diskuze o Valentýnu, ale o aktualizacích obecně. Vzhledem k tomu, že jde o pokračování hlavního příběhu, je nutné mít dodělanou úkolovou řadu Herna. To bys neměla na Lummi mít - poslední, co u Tebe v úspěších vidím, je část 7. Omlouvám se za zmatky, kvůli tomu, kam jsi to napsala, jsem to nepobral.
 

raketak95

Člen týmu
Ahoj,
mohu pro příští akci poprosit o tlačítko Skip? Které zamezí létání po předmětech, ale předmět mi ihned padne do inventu a člověk si zvolí, jestli chce vidět létání nebo ne :)
Nápad je to dobrý a určitě to zmíníme v reportu - každopádně dá se toho dosáhnout zavřením a znovuotevřením okna s kolem - jen vypadne otravné dialogové okno oznamující výhru.
 
Nahoru