• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Korupce v Brazilském fotbale

DeletedUser

Guest
Nevím, zda jse už o tom slyšeli, ale v jedné z nižších brazilských lig se odehrálo něco, co opravdu silně zavánělo korupcí. V jednom duelu se střetli dvě mužstva, to domácí potřebovalo k tomu, aby postoupilo zázrak, potřebovali vyhrát opravdu vysokým rozdílem. To by nebylo ani až tak zajímavé, spíše je zajímavé to, že domácí až do 81. minuty vedli pouze 2:0 a během posledních devíti minut nastříleli svému soupeři dalších 9 branek a vyhráli tak 11:0 a postoupili. Zázrak a nebo jen shnilá korupce?

No, podívejte se na přehled zápasu a hlavně na to, jak ty goly padli, fotbalisté hostů vypadali jako kdyby na fotbalovém hřišti stáli poprvé...

>> Video naleznete zde!
 

DeletedUser7063

Guest
No, tak to video je teda pěkné :D
Tohle podle mě určitě zázrak není, vždyť oni hráli jak žáčci :D
Ale zase jestli si mysleli že jim něco takového projde, tak jsou asi ***** :D :D
 

DeletedUser

Guest
Proč mluvíte o brazilské kopané? Podívejte se na to, co se děje u nás - a pokud chcete opravdu zvracet, doporučuji se zaměřit na nižší soutěže...
 

DeletedUser

Guest
Cavansit: No myslím, že něco podobného zatím ani ten český fotbal nezažil...Ono je něco jiného zápas pustit a prohrát 2:0, ale nechat si dát během 9 minut 9 golů je už opravdu extrém...
 

DeletedUser

Guest
A to, že jeden hráč v po sobě jdoucích utkáních hraje za různé kluby - i proti svému vlastnímu, je snad v pořádku (vydávaje se za někoho jiného, přičemž to prokazatelně ví více lidí)... kupříkladu? Podívej, tento sport přestal být sportem v okamžiku, kdy se tam začaly točit finance - a platí to bez rozdílu všude. Někde to potrestají přísněji, jinde méně přísně, někde vůbec... a co má být? Tak to prostě chodí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Cavansit: Samozřejmě že to není v pořádku, však já vím, že korupci najdeme po celém světě, jen se ji funkcionáři klubu snaží dobře maskovat a proto je to někdy opravdu těžce prokazatelné. V utkání Brazilské ligy to ale nějak zamaskovat nevyšlo, za devět minut nasázet soupeři devět golů je už opravdu extrém...
 

Deleted User - 31870

Guest
dovolím si trošku rýpnout - tam se o maskování ani nepokusili, neboť obrana se sotva otočila za míčem, ani nepopoběhli..
 

DeletedUser7906

Guest
Darling:jj přesně ani ty hráče neobsazovaly..ja chytam za starsi zaky..a ani mi takhle nebranime..a ten brankar asi pri trech golech lezel jedte driv nez byl hrac s micem ve vapne...
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle je ten nejvtipnější fotbal,co jsem kdy viděl...pokud tohle není korupce,tak sou obránci cvoci...to co tam předváděli...to je prostě herecký výkon...připadal jsem si jako bych koukal na film...Kozmiczi...děkuju za pobavení :lol2:
 
Nahoru