• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nastavení bitev

Ahoj,

vzhledem k tomu, že se nám nově na Jericho objevil již známý nešvar z Lummi, tak prosím o nastavení stejných nebo PŘÍSNĚJŠÍCH pravidel jako je zde -> https://forum.the-west.cz/index.php?threads/lummi-nastavení-bitev.33114/ pro Lummi - ZA TOTO DĚKUJI LEGÁTOVI

Vzhledem k tomu, že cituji "spamové bitvy" kope jeden z členů týmu, tak nečekám že se něco nastaví, upozorní nebo upraví pro vyřešení situace - spíše čekám zamčení tohoto vlákna nebo ještě lépe smazání, jelikož bude určitě proti pravidlům :) - ZA TOTO LEGÁTOVI NEDĚKUJI - PROTOŽE TO KOPE ON

Nemyslím si, že skoro mrtvému světu, pomůže kopat fejky v 11 hodin dopoledne.

Díky
 
Ahoj, je mi to popravdě jedno. Když nemůžu vyhrát bitvu, protože je to mrtvý svět a všichni chodí jak obrany jako ovce.
Plus je to požadavek do úkolu, který má časový omezení, tak co mám dělat.
Mimochodem to je poprvé, co jsem to udělal na Jerichu skoro za 3 roky hraní. Někteří lidi to tam dělali pořád a nikdo to neřešil.

Mrtvému světu pomůže jedině migrace, která je v nedohlednu. Můžeš poděkovat InnoGames. Může migrovat rovnou i Indiana.
A pokud ti to tolik vadí tak si je potom kopni zpátky, protože stejně chci vyhrát jenom 1.

Vlastně tenhle příspěvěk aspoň dokazuje, že hru hraju jako člen týmu.
Don't hate the player, hate the game.



Legate
 
Nahoru