• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

The West Duel-Simulátor

DeletedUser

Guest
No jo je to úplně nanic ,já se učim anglicky a němčinu nesnášim
 

DeletedUser

Guest
Ale to nieje až taký problém, stačí sa regnúť na nemeckom weste a pozrieť schopnosti a postupne si prekladáš.

angreifer-útočník verteidiger- obranca
auftreten- vystupovanie taktik- taktika :)
zielen- presnosť
ausweichen- uhýbaní
reflex-reflexy
zähigkeit- húževnatosť

waffe - zbraň
schuss- strelná zbraň
schlag- chladná....to by malo byť všetko.

EDIT: Waffenwert- to je buď strieľanie alebo sila úderu. Tam úplne napravo nakoniec kliknúť Berechnen - výpočitať.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No jo je to úplně nanic ,já se učim anglicky a němčinu nesnášim

čili je to nanic nanejvýš tobě... že ano? krom toho i průměrný ondoň, neznající jazyka Goethova, těch pár výrazů hravě přeloží pomocí všude dostupného internetového překladače
 

DeletedUser

Guest
Tu vôbec nejde o jazyk. Tu ide o to, že či fakt chceš ten simulátor použiť. Tých 10 nemeckých slov si preloží aj moja 5 ročná sestra.
 

DeletedUser

Guest
akorát by mě zajímalo k čemu to je když stejně musíte vědět všechny hodnoty
 

DeletedUser

Guest
Sem jedinej koho zarazi, jak to, ze autor zna presny algoritmus duelu?

(pokud jej nezna, tak je to k nicemu. stejne tak musi vedet o zmenach duelu a to i o tech neverejnych)
 

DeletedUser7668

Guest
Freashmeat Sem jedinej koho zarazi, jak to, ze autor zna presny algoritmus duelu?

(pokud jej nezna, tak je to k nicemu. stejne tak musi vedet o zmenach duelu a to i o tech neverejnych)



Presne toto me zarazilo tez...
 

DeletedUser

Guest
promiňte, ale já prostě nechápu, jak zjistíte ty hodnoty... v žebříčku jsou akorát hodnoty prvních patnácti lidí a moje... můžete mi to nějak srozumitelně vysvětlit? jsem nejspíš hrozně nechápavej a moje vedení je pomalejší než můj internet...( a to je už co říct :loool: )
 

DeletedUser

Guest
promiňte, ale já prostě nechápu, jak zjistíte ty hodnoty... v žebříčku jsou akorát hodnoty prvních patnácti lidí a moje... můžete mi to nějak srozumitelně vysvětlit? jsem nejspíš hrozně nechápavej a moje vedení je pomalejší než můj internet...( a to je už co říct :loool: )

Samozrejme je nezjistis, muzes je natipovat po dlouhem sledovani cile, co dela za prace.

Spis bych pouziti videl v tom, ze si clovek napr. muze vyzkouset jestli je lepsi mit 150b v uhybani, nebo 150b v taktice, jestli ma taktika nejaky vliv pri utoku (dle napovedy ne, ale z osobni zkusenosti se mi to nejak nezda :ehm:), atd... nemluve o tom, ze se da zpetne odhadnout jak presne algoritmus vypada, kdyz si muzes nagenerovat libovolny pocet duelu se znamymy hodnotami obou stran (a tim padem si udelat optimalniho duelanta).

Otazka zni, jestli je ten kalkulator presny (a jak se ten clovek dostal k algoritmu).
 

DeletedUser

Guest
Samozrejme je nezjistis, muzes je natipovat po dlouhem sledovani cile, co dela za prace.

Spis bych pouziti videl v tom, ze si clovek napr. muze vyzkouset jestli je lepsi mit 150b v uhybani, nebo 150b v taktice, jestli ma taktika nejaky vliv pri utoku (dle napovedy ne, ale z osobni zkusenosti se mi to nejak nezda :ehm:), atd... nemluve o tom, ze se da zpetne odhadnout jak presne algoritmus vypada, kdyz si muzes nagenerovat libovolny pocet duelu se znamymy hodnotami obou stran (a tim padem si udelat optimalniho duelanta).

Otazka zni, jestli je ten kalkulator presny (a jak se ten clovek dostal k algoritmu).

sledování cíle?:ehm:
to se mi nevyplatí...:loool: to je lepší přijít k nejvýnosnější práci, jakou vidíš, se všema penězma v bance a zduelovat toho, kdo je tam už dlouho a vypadá jako nejslabší cíl... to je taktika. ne nějaký sledování cíle... jednou jsem takhle dostal od jednoho chlápka něco přes 300$ :smoker:
 
Nahoru