• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.29

  • Zakladatel vlákna Delicius169
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nové informace o 1.29!

It's the 01.08.2010 and as i have promised, here are the first impressions of version 1.29:

In my last posting I have said, that the levelcap won't become increased with 1.29, the trousers won't come and so on. This is true, but of course a detailled plan for 1.29 with other features already exists. In the following I will share it with you

Tak,dnes máme 01.08.2010 a jak jsem slíbil,tak tady máte ode mě první [?]Impressions-volný překlad-informace[?] o verzi 1.29!
Ve svém minulém příspěvku jsem se zmínil,že maximální lvl 120,ani kalhoty v 1.29 nebudou.
To je pravda,ale detailnější plán na 1.29 už samozřejmě existuje.
V další části příspěvku se s vámi o tyto informace podělím.



One of the main features of 1.29 is a new building in the city. The german communitymanager Joony announced a new building some time ago and with 1.29, it will finally become implemented. But which building is it?
- It's the sheriff! Yes, the sheriff... it was not forgotten by the devs and so it'll become implemented soon.

Jednou z hlavních novinek,které přijdou v 1.29 je nová budova ve městě.
Německý [?]comunitymannager[?] Joony oznámil novou budovu již před dávnou dobou a v 1.29 bude konečně přidána do hry.Ale co je to za budovu?
Je to Šerif!!
Ano,šerif....Nebyl zapomenut vývojáři a tak bude brzo přidán do hry.


The sheriff-building contains a feature from the roadmap: bounty hunting! In the wild west it was quite typical, that those "Wanted"-posters were put up in the sheriff-office, so that the sheriff-building will be used to manage the bounty hunting system. Have fun, dear duelers, with this new feature. I think, that there will be some more pieces of information in the end of this months, but for the moment this has to be enough.

Šerifova stanice obsahuje možnosti pro [?]roadmap-doslovně cesta+mapa[?]:
Lov pro odměnu!
Na divokém západě bylo obvyklé,že tyto plakáty "WANTED"(Hledaný) byly vyvěšeny na šerifově kanceláři,takže tento baráček bude využíván na lov odměn.
Užijte si to drazí duelanti,o tomto bude více informací asi až koncem měsíce.(srpna).


There is another feature for 1.29 planned, but as this feature is not quite sure until now, I won't give any information about it. Just wait and follow the blog. I'll tell you as soon as I am allowed to do it.

Bude tu i jinná novinka v 1.29,ale ještě to není jisté.Nebudu dávat žádné informace.Čekejte a a sledujte tento blog.Řeknu vám to tak brzo,jak budu moci.


Furthermore there will be some improvements for the chat. At the moment, the chat is not used quite often because external chats give better possibilities to manage fortgroups etc. This fact makes the devs to improve the chat, so that no external chats like the IRC will be needed any more in the future.

Budou tu i nové vylepšení na chatu.
Nyný není chat moc často využíván,protože externí chat je lepší.
Tak ho vývojáří vylepší.


Additionaly there are some improvements for contests and new players planned, but just right now, there are not enough information about them.

Ještě tu budou nějaké novinky pro nové hráče,ale nyní o nic není ještě dostatek informací.


Originally Posted by The West @ Facebook
I heard something very interesting from one of our cowboys today. He just came back from South Dakota and there was an old Sioux Chief who told the story of a very famous gun that got lost. He said that it was made of pure gold! Nobody knows where it is now, there are rumors that it was lost in a rock slide. Maybe one day, this secret will be unveiled...


Slyšel jsem něco strašně zajímavého od jednoho z našich kovbojů.
Právě se vrátil z Jižní Dakoty,kde se setkal se starým náčelníkem Siuxů,který mu pověděl příběh o velmy slavné zbrani,která byla ztracena.
Tvrdil,že je celá ze zlata!Nikdo neví,kde je nyní,ale pověst říká,že je někde v [?]rockslide-kamená soutěska,možná průsmyk[?].
Možná bude jednoho dne tajemství prozrazeno.....


image.png


Dokážete ji najít?

Originál http://forum.westbeta.innogames.de/showpost.php?p=11033&postcount=17

Doufám,že se tu najde někdo,kdo by mi dokázal přeložit pár výrazů,před a za které jsem dal tento symbol: [?]

Doufám,že jsem sem nenasekal moc chyb.
 

DeletedUser

Guest
S tou zbraní která je celá zlatá - to asi bude odměna za všechny 3 klíče! Podle mě ano!

Jinak, asi budeš nový informátor o nových verízch... Jinak dobrý překlad, až budu moct a někdo mě ohodnotí reputací, tebe taky ohodnotím - tento příspěvek kladně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
S tou zbraní která je celá zlatá - to asi bude odměna za všechny 3 klíče! Podle mě ano!

Půjde o odměnu za truhlu,která jde otevřít jedině všema třema klíčema.
Takže ještě budte muset najít i tu truhlu?

Jinak, asi budeš nový informátor o nových verízch... Jinak dobrý překlad, až budu moct a někdo mě ohodnotí reputací, tebe taky ohodnotím - tento příspěvek kladně.

Nové informace sháním vždy pro své město,tak když už to mám,tak to hodím i sem....
 

DeletedUser

Guest
To ano, jenomže kde získat tu truhlu...

Jinak zbraň ve hře bude vypadat takto:
39068_419535617426_23138922426_4559960_7160942_n.jpg

(bez toho pozadí plakátu a pozadí předmětu ve hře)
 

Deleted User - 31870

Guest
Impressions -> dojmy, vydání, informace, poznatky (volně se to dá přeložit různě)
Community Manager -> to je funkce, něco jako nadřízený administrátora dané země (obvykle se nepřekládá)
roadmap -> přehled, rozpis, plán (taky se to dá přeložit volně různě)
rock slide -> kamenné podloží, diamantové podloží, skalní průsmyk (taky více možností)

Snad ti to pomůže, děkuji, že jsi to sem postnul pro ostatní... ;)
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí ta nová budova šerif. Konečně něco pro mé postavy, zaměřené na duely. Myslím, že i jiní hráči, jako třeba určitě M-arten to ocení a vydělá na tom spoustu peněz. No prostě příjde mi to férové, vůči postavám zaměřeným na duely, protože ti si nevydělaj na prácech ani XP ani prachy. Takhle se to alespoň mírně vyrovná.
 

DeletedUser

Guest
Co to má jako bejt? Vždyť nám sami psaly, že pujde o zbraň, která ve hře vůbec není... Tak proč je tam Zlatý kolt? Vždyť tu zbraň měl Pontiac na jedničce... To já myslel, že vymyslí zbraň o které nikdo neví. Tak jak slíbily...
 

DeletedUser

Guest
Co to má jako bejt? Vždyť nám sami psaly, že pujde o zbraň, která ve hře vůbec není... Tak proč je tam Zlatý kolt? Vždyť tu zbraň měl Pontiac na jedničce... To já myslel, že vymyslí zbraň o které nikdo neví. Tak jak slíbily...

Ale Pontiac jinde myslím nebyl, a tak asi se INNU nechtělo dělat nový obrázek a úplně novou zbraň tak dali nějakou z projektu který nebyl zaveden do hry a tak oficiálně není....
 

DeletedUser6741

Guest
Vypadá to pěkně. Ten šerif se hodí. Ale stejně ten kolt nevyužijí duelanti. To by museli hodně šetřit na změnu schopností, ale budou mít alespoň něco extra. Jinak, ještě mě zajímá jedna věc, kdybych teď měl ty 3 klíče, tak se mi ten úkol neotevře, nebo už je ta zbraň ve hře ?
 

DeletedUser7904

Guest
Kde beriete tú istotu ,že tá zbraň je odmena za 3 kľúče ???
 

DeletedUser6741

Guest
Já nemám 100 % jistotu, ale myslím si to. Určitě nebude jen tak k nalezení.
 

DeletedUser6989

Guest
Pokud je to pravda ,tak chlaďáci vůbec klíče hledat nemusí,nebo se přeorientují na střelbu.
 

DeletedUser6741

Guest
Ale takový chlaďák, přece není schopen splnit úkol s klíčem č.2 a č.1.
 

DeletedUser1575

Guest
ta zbraň je odměna za tajný ukol nebude to odměna za 3klíče budeme se k tomu muset dopátrat jako k meči ale nebudeme potřebovat lístky.
 

DeletedUser

Guest
Sice máme, ale představ si, zbíráš klíče už máš všechny, a za to dostaneš zbraň která ti je nanic. A dal jsi do těch klíčů dost úsilí a třeba i prémium. No to by tre nena*ralo?
 

DeletedUser

Guest
Jsem chladák a nenas-alo. Zase někdo hledal lístky, a pak nic. Mě třeba ani nejde o poškození apod, ale o zběratelskou hodnotu..
 
Ale takový chlaďák, přece není schopen splnit úkol s klíčem č.2 a č.1.

střelec taky ne, na to musí být schopnosti rozhozeny jinak...

Sice máme, ale představ si, zbíráš klíče už máš všechny, a za to dostaneš zbraň která ti je nanic. A dal jsi do těch klíčů dost úsilí a třeba i prémium. No to by tre nena*ralo?

Však nikde není řečeno že dostaneš to co ty chceš. Co tam bude s tím se bude muset srovnat každý sám.
 

DeletedUser

Guest
Však nikde není řečeno že dostaneš to co ty chceš. Co tam bude s tím se bude muset srovnat každý sám.

Tak sice trocu odbocuji, ale neni duvod, aby v truhle nemohli by 2 zbrane (pro strelce i chladaky) a jednu z nich si clovek mohl vybrat - tak jak je to i v jinych ukolech.
Stejne tak neni duvod, proc by tam mela byt zrovna zbran. Ono treba nejaky klobouk +10 do vseho, by taky nebyl spatny.
 

DeletedUser

Guest
Ale Pontiac jinde myslím nebyl, a tak asi se INNU nechtělo dělat nový obrázek a úplně novou zbraň tak dali nějakou z projektu který nebyl zaveden do hry a tak oficiálně není....

To ano, ALE.... Ale oni psali, že to bude zbraň kterou ještě nikdo neviděl... A tady mě zaujalo to slovo NIKDO, takže měli vytvořit novou zbraň, ALE zase byly líný jako s***ě a tak tam radši dali tuhle. A nebo, jak už tu psal fagott, tak to nemusí být za ty tři klíče...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru