• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Info z DevBlogu, twitteru atď.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7836

Guest
Vážení hráči, v tejto téme môžete nájsť informácie z twitteru, dev blogu, alebo rôzne informácie k hre, ako napríklad vodítka k úlohám.
----------------------------------------------------------------------------------
V novom update budú pri bojoch o pevnosť označení hráči podla svojho charakteru.

devshot-92-charclasses.png
- obrázok je len amatérsky.

Označenie charakterov bude nasledovné.

+ = greenhorn
\ = duelant
X = voják
o = dobrodruh
[] = dělník

http://devblog.the-west.net/?p=385&lang=en
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
A opět je nový článek na Dev blogu. Tentokrát o zobrazování chyby v bitvě o pevnost. Hodnoty útoku a obrány sektorů se vrátí. Výpočet v kódu nebyl špatně a nezměnil se, jen bonus byl špatně zobrazen. Navíc byla malá chyba v nápovědě, kterou nyní musíme opravit. Kromě toho také bude přepracován bonus u vojáka a dělníka v bitvě o pevnost. Voják obdrží malý bonus do pevností, bonusy dělníka budou mírně oslabeny.

Viac informácii: http://devblog.the-west.net/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vodítka k úkolům.

Tak, již jsem sliboval,před pár týdny, tady je seznam všech tipů, na které jsem narazil.
Překlad je volný, takže může být mnohdy kratší, než původní verze, kterou jsem z praktických důvodů přidávám taky (Rozhodl jsem se,že vynechám tipy o sérii úkolů v městě duchů, ty nejsou totiž "tajné"):

Tipy z Twitteru:http://twitter.com/thewestnet

It seems the Sioux chief did not like my offer at all. A horde of Indians started chasing me. Better keep my head down. 26. únor 2010 18:00:43 via web

  • Vypadáto, že se Siuxkému náčelníkovi nelíbila má nabídka. Pronásleduje mě horda indiánů. Raději bych si měl krýt hlavu.

The first player has found the third key... will you be the next? 1. březen 2010 11:43:20 via web

  • První hráč nalezl třetí klíč......Kdo bude další? Budeš to ty?


The body of a dead solider you say! I had better look for a battlefield I guess.

  • Tělo mrtvého vojáka říkáš? Raději bych se měl pořádně porozhlédnout po bitevním poli.


My hand gots caught in the grinder. Last time I help the farmers out. This is going to delay me.

  • Dostali se mi ruce do drtiče (Mlýnského kamene?). Že já vůbec těm farmářům pomáhám. Vždyt mě to ničí.
    To bylo naposledy, co jsem jim pomohl.


Coal mining is boring but at least Henry is paying well. Just needed to show him my skills with a pick axe!

  • Těžba uhlí je strašně nudná, ale alespoň že Henry platí dobře. Jen mu musím ukázat své schopnosti s krumpáčem.

I found a good map while exploring, though the snakes have proven troublesome! I wonder why there is a big X marked on it?

  • Při průzkumu jsem našel dobrou mapu a to i přesto, že mi hadi dělali tak strašné problémy. Zajímalo by mě, proč je na mapě vyznačeno velké X?


The vultures are a plague here. I can see them circling out in the desert. Maybe I should investigate what the pests are so interested in?

  • Slétají se zde supy. Vidím je, jak krouží okolo pouště. Možná bych měl zjistit o jakého škůdce se zajímají?


Looks like Billy the Blind Eagle is coming to town. I think thats Henry's cousin. I had better meet him at the train station.

  • Vypadá to, že Billy the Blind Eagle přijede do města. Myslím, že je to Henryho bratránek. Možná bych se s ním měl setkat na vlakové stanici.


I hit my thumb with a hammer, clever but at least now I am finished with the fences and Henry can give me the money he owes me!

  • Au! Uhodil jsem se kladivem do palce. No úžasné, ale alespoň jsem zkončil s opravou plotů. Henry mi konečně může dát prachy, které mi dluží!


Henry said there was something printed about Billy the Blind Eagle. I hope there are no hard feelings after the duel?

  • Henry tvrdil, že je něco na plakátu o Billym the Blind Eagle.
    Doufám,že se necítí jako silák po našem duelu?


Maya doesn't seem happy. I think something upset her a few days ago. 3. duben 2010 23:41:50 via web

  • Maya nevypadá nejštastnější. Asi ji něco naštvalo před pár dny.....

Hmmm Billy was in last Thursdays paper. How do I get that now. I hope Henry saved it. 6. duben 2010 8:20:49 via web

  • Hmmmmm.......Billy byl ve čtvrtečním výtisku novin The West Stars.
    Jak je jen získám? Doufám, že Henry má ještě jeden výtisk.

I will get my best clothes on and see him. I really hope there are no hard feelings after we parted last time... 8. duben 2010 8:23:15 via web

  • Seženu si nejlepší oblečení a půjdu se na něj mrknout. Jen doufám, že se opravdu necítí jako Neporazitelný, po našem posledním duelu....


It seems like I am not the only one interested in Billy's Fate... 12. duben 2010 13:50:18 via web

  • Vypadá to, že nejsem jediný, kdo se zajímá o Billyho osud.....

It looks like I missed my appointment with Billy. I wonder when he will be available again? 15. duben 2010 10:58:11 via web

  • Vypadá to, že jsem promeškal svou příležitost s Billym. Zajímalo by mě, kdy bude znovu dostupný?



What would a European noble man want with us? Hmmmm but that is not a man's name; that is the name of a mountain! Very strange

  • Co tu ten honosně oblečený Evropan chce?
    Ale to nemůže být jeho jméno! Vždyť to je přece jméno hory! Velmi zajímavé.

Dauger is on my trail, I had best be careful. How did he escape though?

  • Dauger je na cestě k nám! Měl bych být opatrný. Zajímalo by mě, jak dokázal utéct.....

# Hmmm I seem to have lost my hammer. Where did I put that, I am sure I had it in town but not when I was at the stream. 29. duben 2010 13:01:03 via web

  • Sakra. Asi jsem ztratil své kladivo. Kam jsem ho jen položil? Jsem si jistý, že jsem ho měl ve městě, ale když jsem rybařil u řeky, tak jsem ho již neměl...

A strong oak case for the keeping of my most precious belongings. Maybe I should bury it or leave it at the bank? Not sure...

  • Silný dub ukryje mé nejmilovanější poklady.
    Možná bych je měl pohřbít, nebo raději uložit do banky?


Tento tip, již nevím odkud pochází, ale je u nás ve městě na foru,kam jsem ho vkládl před hodně dlouhou dobou.
Pravděpodobně byl na Twitteru, odkud ho vymazali.

Westwards I travel, my sorrows a trail. Balizarde I carry for I have lost mine own. I mourn for the loss of my brothers.

  • Cestoval jsem na západ se svým zármutkem. Vzal jsem si Balizarada, protože jsem ztratil svůj vlastní. Truchlím pro ztrátu svých bratří.


Sám sem přidávám pár tipů:

  • Mý rodiče byli vysoce postavení Mayský náčelníci.
    Ale pak mě krutý kmen válečníků z Yucatanu chytil a následně dal darem muži.
    Ach ne! Ten můž! To bude určitě Quatzecoatl!


  • Vypadá to, že jde opravdu o ušlechtilého muže.
    Je tak čestný a ke mě milý. Strašně se mi líbí. Kéž bych se líbila i já jemu, ale toho jeho přítele-Alvarada nesnáším.

  • Dnes večer jsem byla na bohoslužbě, kterou řídil Hernardo osobně. Zpívá opravdu nádherně. Jeho vojáci říkají,že se zúčastnuje každé večerní bohoslužby, ale jen v první den týdnu ji řidí on osobně.

K oranžovým tipům by vám měla pomoct anglická wiki, kterou bohužel nemohu přeložit, protože by bylo hned vše jasné.
K modrým tipům by vám měllo stačit příští číslo TW-Novin. (Těch,jejímž šéfem je Darling)
A k zeleným? Trocha štěstí a logické myšlení....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Povedlo se mi najít stránku o TW na FB:


Yesterday at the saloon I met a very old fellow. Collector of rare and old maps, he says. Was looking for some old treasure maps to buy, couldn't help him, but some shady gunslinger made a deal with him, heard them mumbling about bees or peas or something... He has a lot of very dry paper in his house, I guess.


  • Včera jsem v salónu potkal velmi starého chlápka. Tvrdil,že je zběratelem cených, starých map. Sháněl nějakou speciální mapu pokladu. Já mu nemohl pomoci, ale nějaký pistolník s ním uzavřel obchod. Slyšel jsem je mumlat něco o včelách, či hrášku, anebo o něčem podobném.* Nejspíše má ve svém domě spoustu velmi suchého papíru. Alespoň myslím.


Zde jde o podobnou výslovnost slov bees a peas. (Další možná slova-Beads,peace,keys,fees,beans.)
To si určitě přes překladač přeložíte samy. Nápady na alternativní slova jsou z tohoto topicu:http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=17783&page=2


I just got Kudram's Parasol as a gift. But I am not walking around with it, this is something for the womenfolk! Maybe I can sell it to a nice lady?
  • Právě jsem dostal Kudramovo paraple jako dar. Ale já to nosit nebudu! To je spíše něco pro ženskou! Možná ho můžu prodat nějaké dámě....

I heard something very interesting from one of our cowboys today. He just came back from South Dakota and there was an old Sioux Chief who told the story of a very famous gun that got lost. He said that it was made of pure gold! Nobody knows where it is now, there are rumors that it was lost in a rock slide. Maybe one day, this secret will be unveiled...

  • Dnes jsem zsalechl něco velmi zajímavého od kovboje, který k nám přijel až z daleké Jižní Dakoty!
    Prý se setkal se starým náčelníkem Siuxů, který mu prozradil příběh o velmi staré zbrani, která je celá z čistého ZLATA! Nikdo neví, kde je teď, ale pověsti říkají, že se ztratila v kameném průsmyku!
    Možná bude jednoho dne tajemství odhaleno....


image.png



Přidávám vlastní tip:

  • V horách říkáš?
    Raději bych se měl POŘÁDNĚ vybavit.
    Asi budu potřebovat nějaké krumpáče,lopaty a spoustu dynamitů....
    Pravděpodobně by nebylo naškodu vzít si s sebou i pořádné kladivo a pár dřevěných kolíků......
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Dnes sa na devblogu objavila ďalšia správa. Pridám tu svoj amatérsky preklad.

Pri poslednej oprave chýb som napísal, že strelecká hodnota v boji o pevnosť používa len schopnosti presnosť a vést. Toto je zle - tiež sa používa vytrvalosť alebo skrývanie, v závislosti na tom, na akej strane hráte. Toto je bug ktorý bol uvedený v priebehu prepracovania bojového systému v 1.29 a skoro sa opraví. Prepáčte za zmätok.

http://devblog.the-west.net/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na facebooku se objevila zpráva zda jsou hráči pro nebo proti zrušení úrovně 99

So what do you think, would you prefer to raise or remove the level cap or would you like to keep it at level 99??
Jste pro zvýšení nebo zrušení stropu (99) nebo pro zachování stávající úrovně 99?

Podle komentářů na Facebooku vyplívá, že většina hráčů je pro zrušení nebo alespoň navýšení na lvl (120-130)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru