• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Vodítka k tajným úkolům

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7836

Guest
Hernandův meč

Hmm, slyšel jsem, že ten Španěl Hernando je konečně ve městě. Doufám, že nebude nasávat i dnes, když je neděle. Asi s ním hodím řeč o těch otravných Aztécích. Sakra, zapomněl jsem! Henry mi přece říkal, že přijímá ve svém domě hosty jenom zítra. Moc se mi ale nelíbí ty jeho bezpečnostní opatření. Nerad odkládám svoji zbraň. Ale nezbývá mi asi nic jiného. Půjdu za ním ale až večer.
Hej! Marie, přestaň už konečně zpívat a hoď ty svoje noty do krbu! Myslím, že tancování ti jde mnohem lépe!
 

DeletedUser7836

Guest
]Belle Starrsova krátká velkorážní pistole

Johny
: Ahoj Tonny, slyšel jsi to taky?
Tonny: Zdar Johny. Nevím, co máš na mysli.
Johny: Právě jsem potkal ve městě šerifa a říkal, že ve městě se prý ukrývá ten padouch Billy.
Tonny: Billy? Ten Billy, o kterém mi říkala Marie? Musíme to prověřit, Johnny. Půjdeš do toho se mnou?
Johny: Počítej s tím, parťáku! Ale prý se tady dlouho nezdrží. Taky se povídá, že chce přepadnout banku.
Banku? Ten má ale kuráž! Ale bude to nejspíš jen povídačka. Banka je přeci dobře střežená. Nevíš, kdy by měl odejít?
Johny: Nemám tušení, ale asi máš pravdu. Možná chce uprchnout dostavníkem, co přijede ve čtvrtek. Jinak ten zloduch byl i ve Western Stars.
Tonny: Ano, ano.. Četl jsem to. Jistě víš i to, Johnny, že se tam píše o tom, jak se v Mad City chvástal nějakou velmi silnou a vzácnou zbraní.
Johny: Já ti nevím, Tonny, ale přijde mi to jako báchorka. Avšak musíme to prověřit, co ty na to ?
Tonny: Kradeš mi slova z úst. Dobře, uděláme to, když bude odjíždět dostavník. Měl by tady být ve tři. Ale jak znám kočího, bude mít zpoždění minimálně hodinu! Billy je proslaven tím, že je dobrý rváč a taky se rád tluče. Avšak moje pěsti jsou tvrdší. Půjdu tedy beze zbraně. Avšak byla by hloupost, kdyby jsem se vůbec nejistil. Budeš mě krýt. Ale nezasahuj, pokud nebude potřeba! Rozumíš všemu?
Johny: Jasně, spolehni se, pak se ještě domluvíme.

0f0f085711384178dab47c5568c7145fc413fed5.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Vražda

Vstoupil jsem do salónu a v rohu jako obyčejně seděl Charlie. Přisedl jsem si k němu a požádal Henryho o jednu Whiskey.
Charlie: Vítej Reyi... Kde se sakra flákáš ? Neviděl jsem tě už několik dní.
Rey: Nebudeš věřit, co všechno jsem přežil, povídám mu s úsměvem na tváři. Tak poslouchej, brachu. Jako obyčejně jsem šel s chlapama do lesa stěžit nějaké dřívi. Při jednom stromě jsem našel jakýsi zakrvavený hadr. Dosti mě to překvapilo. Řekl jsem o tom šéfovi a ten mě poslal za šerifem. Prý mi s tím poradí víc. Nechápuj nač mě za ním posílal, stejně ten ožrala nic nevyřeší sám. Jak jsem si myslel, tak se stalo. Poté, co sem mu vše pověděl, vyslal do lesa své lidi. Ti tam našli mrtvolu nějakého Charltona. Myslel jsem, že tím je moje práce hotova a můžu se věnovat zase svým věcem. Avšak večer v salónu jsem zase natrefil na Johna. V podnapilém stavu mě žádal, jestli by jsem mu nepomohl s vyšetřováním. Prý toho Charltona zavraždili. Moc se mi do toho nechtělo, ale když přislíbil, že mi z toho může něco kápnout, neváhal jsem. Vyrazil jsem na jeho usedlost. Tam jsem našel jeho starou fotku. Schoval jsem si ji, a po nějakém čase jsem dozvědel, že poblíž usedlosti se vyskytují nějací lidé. Nedalo mi to a šel jsem se jich zeptat, jestli o něčem neví. Přeci jsem jen musel prověřit všechny důkazy. Řeknu ti, potkal jsem dost divnou kombinaci lidí. Nejdřív jsem zahlédl poblíž dolu nějakého chlápka v sombréru spícího pod stromem. Zeptal jsem se ho na pár věcí. Nejdřív nebyl moc ochotnej, ale pak mi vyklopil, že důvod zabít Charltona měla nějaká tanečnice. Prý on je čistý jak lilie. Vydal jsem se tedy za tou tanečnicí. Nemohl jsem ji najít, ale pak jsem zahlédl nějaký vůz. Chtěl jsem se zeptat chlápka, co na něm seděl, jestli ji neviděl. Co čert nechtěl, vezl ji přímo ve svém vozu. Působila na mě dost smutně. Když jsem se jí na toho Charltona zeptal, řekla mi, že vůbec neví o tom, že je mrtev. Byla to jeho milenka. Řekla mi, že důvod zabít Charltona by měl i ten mexičan. Prý Charlton přivedl jeho dívku do druhého stavu. Chtěl jsem ji vzít s sebou za šerifem, aby mu to řekla podrobněji, ale ona mě prosila, abych to nedělal a hned mi pod nos cpala nějaké dva balíčky. Jeden z nich jsem si sebral a našel jsem tam pěknou vycházkovou hůl. Nevím, co bylo v tom druhém a ani mě to moc nezajímá. Rozloučil jsem se s ní a jel zase dál. Po pár minutách ryché jízdy na koni jsem zahlédl dalšího podezřelého. Byl to mladík, ale měl při sobě dva docela pěkné revolvery. Moc do řeči mu nebylo, ale nakonec jsem se dozvěděl, že na usedlosti byl pouze jako host. Charltona neměl moc v lásce, protože vědel o tom, že znásilnil tu mexičanovu dívku Julii. Nebylo mu toho statkáře vůbec líto. Jeho jméno bylo Daniel. To mě docela překvapilo, protože od té tanečnice jsem se dozvěděl, že Charltonův nevlastní syn se prý také jmenoval Daniel. Požádal jsem ho teda, jako i předchozí lidi co jsem potkal, aby se nezdržoval příliš daleko. Vydal jsem se hledat posledního člověka, který mě zajímal. Byla to ta dívka Julie. Po asi půl hodině jsem ji našel poblíž řeky. Hned jsem si všml, že je těhotná. Pověděla mi svůj příběh. Statečně obhajovala svého přítele Enrica a za podezřelou pokládala tu snoubenku Charltona. To mi připadlo od ní logické, a tak jsem to nebral příliž v potaz. Pak mi však řekla také o nějakém pánovi Cartwrightovi. Byl před nedávnem na usedlosti a pohádal se hlasitě s Charltonem. Dozvědel jsem se, že je to rančer a jeho ranč je jihozápadně od té řeky. Vydal jsem se tedy za ním. Po nějaké době jsem zahlédl pastviny, na kterých se hojně pasl dobytek, okolo kterého pobíhali kovbojové. Když jsem dorazil na ranč, nalezl jsem staršího chlápka opírajíciho se o zeď. Představil se mi jako pan Cartwright. Pustil jsem se tedy s ním do řeči. Dozvědel jsem se, že s Carltonem byli kdysi přátelé, avšak pohádali se, protože šoupl svého syna do sirotčince. Chtěl mi ještě vyprávět nějaké další příběhy. Já neměl čas. Tma se blížila a vydal jsem se tedy zpátky do města říct Johnovi, co jsem zjistil. John si mne vyslechl, ale řekl mi, že musím jít ještě hledat důkazy poblíž usedlosti. Na druhý den jsem se tam tedy vypravil. Obešel jsem tabákové a agávové pole. Taktéž jsem se ptal i u chlapíků, co zajížděli nějaké koně. Neustále jsem měl s sebou fotku Charltona. Někdy jsem ji ukázal pár lidem, jestli o něčem nevědí. Něco jsem se dozvěděl na pile, taktéž mi infomarce poskytl i nějaký šarlatán. Nelíbilo se mu, když sem ho tak nazval, a žádal mě, aby jsem mu říkal mastičkář. Pak jsem se vyptával i u chlapíků s vozem. Ale když jsem viděl, že vezou jako náklad bedny s výbušninami, radši jsem rychle zmizel. Nakonec jsem našel tyto věci: závěť, zásnubní prsten, zakřivenou cejchovačku, nekalé plány, rodný list, lekářskou zprávu. Tyto věci sem dal Johnovi a nakonec jsme spolu usvědčili vraha. Asi tě zajímá, co jsem se z těchto věcí dozvěděl. Dobrá tedy. Ta závěť patřila Charltnovi. Na poslední chvíli byl na ní připsán jako jediný dědic jeho syn Daniel. Prsten patřil podle velikosti snoubence pana Charltona. Cejchovačka byla dost poškozená a bohužel z ní vypadl cejch. Na plánech byl podpis C+C. Rodný list zase patřil Danielovi, synovi Katrin a Roberta. A nakonec na lekářské zprávě bylo napsáno, že jistá paní C.K. byla otrávená látkou, která se běžně vyskytuje u koní. Na základě těchto důkazů jsme měli usvědčit vraha, což jsme i udělali. Nakonec už jak můžeš vidět ve měste, stloukají šibenici. Ano, asi tě zajímá, kdo byl vrahem. To už, milý Charlie, zkus podle důkazů odhadnout ty.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Zlatý revolver, Hrouda Hlíny

hrouda.png
Krok 1: Ikdyž jsem po tom výbuchu téměř ohluchl tak jsem díky mému pracovnímu vybavení z dolu našel něco velmi zajimavého.
hrouda2.png
Krok 2: Co bych dělal s hroudou hlíny? Ale co jdu si chytit lososa k večeři.
beznzvuir.png
Krok 3: Au už jsem se zase bouchnul kladivem do prstu. To bude práce pro pořádně šikovné ručičky!
hrouda4.png
Krok 4: Špína je tvrdá ale něco kluzkého by mělo stačit. Po vyčištění bude nutné i osušení, snad si to nezapomenu vzít s sebou!
© Ikaran

Zlat%C3%BD_kolt.jpg
Krok 5: Na mé cestě do hotelu sem slyšel rozhovor pistolníka a zlatníka. Zlatník říkal pistolníkovi, že on nedokáže vyrobit čisto zlatou zbraň, protože kov by byl příliš měkký na navrhovaný účel, ale dokázal by udělat plášť zbraně ze zlata. Pokračoval a řekl, že by potřeboval 8 kousků zlata na pušku a polovinu množství pro revolver. Dále by potřeboval jeden kousek zlata pro každý náboj.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Nejtěžší práce + Maličkosti

Těžba uhlí je strašně nudná, alespoň že Henry platí dobře. Jen mu musím ukázat své schopnosti s krumpáčem.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Au! Uhodil jsem se kladivem do palce. No úžasné, ale alespoň jsem skončil s tou opravou. Henry mi konečně může dát prachy, které mi dluží!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ta nová udice od Henryho je skutečně dobrá. Hned ji musím zkusit.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S tou lopatou si připadám jak trestanec ! Henry má štěstí, že momentálně nemám prachy. Jinak bych to nedělal.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Copak se asi skrývá v té bedně. Hmm, je to jen nářadí. Asi zajdu za Henrym jestli neví, komu patří.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Waupee mi bude určitě závidět ty vlčí zuby. Jsou opravdu velké. Možná si z nich udělám nějaký náramek.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To je ale velké rajče ! Hned si ho du utrhnout.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1451

Guest
Zlatá šavle, Zablácený zakřivený kus železa


Co potřebuju, abych získal Zlatou šavli?
Zaprvé potřebujete zablácený zakřivený kus železa.Ten můžete najít při práci, která se dělá v případě, že chcete, aby se parníky rychleji dostávaly do cíle. Ještě musíte mít na místě produktu nasazený nástroj, který se k této práci hodí (ostatně on se hodí všude, kde potřebujete něco kopat). A abych nezapomněl, nejméně parníku jezdí k večeru, proto to bude vhodná doba k práci.


Mám ten zakřivený kus železa. Co mám s ním dělat?
Přece nechceš, aby bylo to železo křivý, ne ? Musíš ho narovnat nástrojem, který se k tomu hodí. Ale nesmíš být žádnej slabota, musíš mít aspoň sílu jako 100 chlapů. Taky na to musíš mít klid. POrozhlídni se po nějakém klidném místě, třeba někde v lese.


Teď mám narovnaný zablácený kus železa. A co dál?
Musíš, železo vyčistit. Ale nebude to v žádné práci s vodou. Nejprve si dej do políčka produktu narovnaný zablácený kus železa. Do levé ruky si dej předmět, kterým to železo snadno vyčistíš (dávej si pozor, ať se jím nepoliješ... nedopadlo by to dobře). A teď si najdi práci, kde smíchávách jakési byliny a všeljaké blbosti, které se pak patlaj na lidi.


Dostal jsem očištěnou zlatou čepel. A teď mám udělat co?
Máš čepel, ale ta není ostrá, musíš jí naostřit. Dej si do produktu očištěnou zlatoiu čepel. A teď potřebuješ nějakou práci, kde je kamení, hódně kamení, nejlépe pokud se tam rovnou těží.


Mám ostrou zlatou čepel, co dál?
Zase si dej ostrou zlatou čepel do produktu. Máš jenom čepel, potřebuješ si dotvořit zbytek. Ten už nebude zlatý. Tak jdi dělat práci, kde budeš těžit kov, který je asi nejpoužívanejší v dnešní době. Ale to není vše. Než začneš dělat tuto práci seber Henrymu půl tuctu té černé věci, co má u kamen.

Super, mám zlatou šavli!

4146453_savle.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru