• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vánoční dárek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

nicooo

Člen týmu
Zdravim, chtěla jsem se zeptat jestli je povoleno přijmout si vánoční dárek. Na betě nám dneska vyšla na světlo adresa nebo skript, nevím přesně jak to nazvat, kterou když si člověk vloží za adresu westu (ne serveru, ale hlavní stranu westu) tak mu naskočí text- Přihlas se a rozbal si dárečky! a po loginu do hry vyskočí hláška, že jsme tento rok byli hodní a zasloužíme si dáreček :-) a v inventáři se objeví dáreček, kterej jde rozbalit. Co mě zajímá je jestli je povolený ho rozbalit (přijmout) nebo je to nějakej bug nebo něco podobnýho. Někdo totiž řikal, že ta adresa (skript) chodí v e-mailu přímo od tvůrců (údajně asi teda lidem co hrajou dýl než rok), což nemůžu potvrdit, protože já mám zasílání novinek vypnutý a nějak nevim kde to zas zapnout :-D. Pro zvědavce- na betě jsem ho rozbalila a bylo v něm po 2-3 kusech od těch věciček co dostáváme z kalendáře.
 

DeletedUser6741

Guest
Nevím jestli je to povelené, ale nevím proč by nemělo. Abych se přiznal, tak jsem si dáreček otevřel na SK 2. Patří to přece do hry....
 

DeletedUser1318

Guest
...Pro zvědavce- na betě jsem ho rozbalila a bylo v něm po 2-3 kusech od těch věciček co dostáváme z kalendáře.
nicooo, ty šikulko :)
Děkuju za prozrazení vánočního tajemství.
A těším se na desítky nových dotazů, jak to bude s kloboukem...
 

nicooo

Člen týmu
to neni prozrazení :-) každej tam má trochu něco jinýho a údajně, když člověk počká do 24.12 tak tam bude něco hodnotnějšího
 

Deleted User - 31870

Guest
Počkejte si na Vánoce, téma uzamykám a nezakládejte znovu, děkuji.

PS: nekažte si překvapení
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru