• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nový design města?

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Líbí se vám nápad developerů?


  • Celkový počet hlasujících
    159

Deleted User - 31870

Guest
http://devblog.the-west.net/?p=542&lang=en

Jen návrh, ale myslím, že se vám to bude líbit..

[SPOIL]
devshot-125-townstownstowns.png


devshot-126-townmore.png
[/SPOIL]
Zjednodušeně řečeno: majitelé si budou moci vytvořit město podle sebe. Navíc budou změny související s výstavbou. Jako znemožnění všem ostatním v závislosti na jejich umístění (?)

http://forum.the-west.de/showpost.php?p=539157&postcount=7
Oh, was ist das denn?
Stadtgründer werden die Möglichkeit haben, die Stadt nach eigenen Wünschen aufzubauen und beeinflussen damit auch das Aussehen der Stadt. Zudem wird es Änderungen am Stadtausbau geben. Zum Beispiel werden die Gebäude Einfluss auf die angrenzenden Bauwerke haben....

Aber denkt daran: Das ist nur ein Entwurf, was wann wie daraus wird, steht nicht fest, das wissen wir selbst auch noch nicht genau...

Oh, co se to jen děje?
Zakladatel bude mít možnost postavit město dle sebe, což ovlivní jeho vzhled. K tomu patří také změny v expanzi města. Například budou mít vliv vystavěné budovy na přilehlé budovy..
Ale pamatujte, je to jen návrh, zatím sami nevědí, jak to přesně bude :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to se mě líbí. Ne jenom grafika ale i ta možnist, Já bych byl pro
 

DeletedUser

Guest
ouu, konečně pořádný návrh. Akorát bych udělal ty obrázky větší,není to moc poznat....
 

DeletedUser

Guest
Libi, libi, liiiiiiiiibiiiiiiiiiiiiiii... njn stavitel :-D
 

DeletedUser

Guest
nevím jestli je to mnou, nebo zvyklostí na staré město, ale mě se to moc nelíbí, takhle sem v cizim meste jdu na trh a ted to budu jak pako hledat...
Navíc mi přijde že se to od posledního updaty co se týče grafické stránky zhoršuje, třeba ta greenhorn sada se mi vůbec nelíbí...:zed::zed::zed:

Podle mě by měli 7supovi zaplatit aby jim dělal grafiku, ty jeho obrázky (třeba psy) se mi moc líbí:good::good::good:
 

DeletedUser

Guest
hezký a ta volnost kam chci postavit suprová hlavně pro mě když su stavoelem
 

DeletedUser

Guest
Líbilo by se mi "3D město", tak že byste si ho mohli otáčet jak chcete
 

DeletedUser

Guest
No,popravdě řečeno se mi to moc nelíbí.Grafika hezká,to jo,ale budu muset hledat budovy v cizích městech. Lepší je stávající design.
 

DeletedUser

Guest
Už vidím toho magora co to rozháže tak, že to zkazí atmosféru divokýho západu. Já jsem proti.
 

DeletedUser

Guest
Připomíná mi to ostatní broswer hry...mám už to trochu zakódované v hlavě,kde je hotel a kde salón...
 

DeletedUser

Guest
Už vidím toho magora co to rozháže tak, že to zkazí atmosféru divokýho západu. Já jsem proti.

Předpokládám, že společně s tím bude mpžnpst staré budovy zbourat a vystavět je jinde - protože jak by k tomu přišli majitelé měst na starších světech?
Tudíž že to nebude deginitivní... Mě se návrh líbí, navíc si tam nechávají dost místa kolem - možnosti rozvoje města dalšími budovami.
Myslím že hra je už dost nasycená úkolů, vybavení(-zde více než bohatě) a podobnývh věcí, tohle jsou věci co by se měly rozvíjet... taky bych uvítal možnost vlastního návrhu pevností(příp. přestavby stávající podoby), což by jistě přineslo do hry nový strategický prvek, že. :-D
 
Nahoru