• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Přehled plánovaných novinek 2011 - Diskuze

DeletedUser

Guest

Zde můžete diskutovat o věcech plánovaných na rok 2011 !

Informace tady : http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=189787#post189787

  • Úprava zdraví a bezvědomí
  • Nový duelový systém
  • Město
    o Neomezený level u některých budov
    o Produkty potřebné pro rozvoj města
    o Chátrání budov
  • Poker (měl by už v updatu 1.31)
  • Větší charakterové bonusy
  • Noviny


  • Novinky:
  • Ruční práce
    o Budou dávat různé doplňky (specializace na profesi)
    o Dovednostní strom pro ruční práce
  • Nový design
    o Modernější layout
    o Jednoduché ovládání
    o Méně klikání, méně textu, méně tlačítek
  • 2D layout města
    o Některé budovy mohou být zdarma, k dispozici bude více budov a více prvků (např. sochy, stromy, apod.)
  • Předměty
    o Více předmětů
    o Větší rozmanitost
  • Nová mapa
    o Různé zóny (možná se mapa bude podobat mapě Severní Ameriky)
    o Práce budou spojené ( např. v lese bude jedna ikona pro různé práce - jako lovit krocany, kácet stromy,...)
  • Individuální znaky
    o Přizpůsobení avataru (výběr vlasů, jizev, vousů, očí, atd.)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já jsem s tímto seznamem opravdu spokojen a jen doufám, že udělají všechno a nebudou to nechávat na další rok a stihnou to. Hlavně to méně klikání a nový design...
 
Co si představujete pod těmi "ručními pracemi", bude to nějaké kompletování předmětů pomocí surovin?! No já už čuju cosi, hlavně když přibyla práce na dolování síry a ledku. Čekám že se začne s produkcí koncových předmětů pro využítí a užívání postavy, v různých odvětvích (řemeslná výroba, vaření, chemie).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
já si postavím novou pekárnu:::))::a konečně budu mít co dělat
 

DeletedUser

Guest
Ruční práce by mohla spočívat v tom,že si před domem postavíte ropný vrt,budete 2 roky čekat,než k vám přijedou němci,kteří vám vzápětí přičtou 50 herních dolarů a expů.
 

DeletedUser

Guest
pěkný...:)
těším se hlavně na ten poker, ale měli by ho do finále ještě dodělat... připadá mi to takový moc strohý a navíc půlku zabírá jenom chat...
 

DeletedUser7836

Guest
Tak aspoň ten zoznam nieje extrémne dlhý ako po minulé roky. Snáď sa um podarí zaviesť všetko čo sľubujú.
 

DeletedUser4662

Guest
Osobne bych byl nadseny, kdyby , jak pisou "vice predmetu", zavedli jenom unikaty, jako je to u kalhot, opaku, ci duelovych zbrani, proste veci co se nedaji koupit ve mestech, ale pouze najit..

Dale bych zavedl mit u praci (s vyssi obziznosti) mit nutnost v okenku produktu produkt, z nějake jednoduche prace.... napr pro ziskani boxu z vetrných mlínů , mít v produktu kladivko .. bez nej by neslo nikdy ziskat produkt z vetného mlýnu.. apod ... jestli myslí, tímto tu "větší rozmanitost" vítám..
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí hlavně ten poslední bod (aspoň nebudou všechny charaktery stejné) :yes:
 
Osobne mi prijde, ze spousta veci je spise desingoveho charakteru a prvky s vetsim dopadem na hru jsou definovany hodne obecne (vyvojari sice tusi co by chteli, ale stale nad tim spise dumaji, nez pracuji) - tj. ocekam nejake zasadnejsi novinky az v druhe pulce roku (nebo zas az na posledni chvili pred vanoci ?) ...
 

DeletedUser

Guest
Já jsem rád za poker, na betě zatím vypadá docela dobře, jenom trochu nedodělaný, jinak jsou super řemesla, můj (ale asi ne jenom můj) návrh :) Více předmětů se mi taky líbí :) Tak snad to bude brzy...
 

DeletedUser11508

Guest
Njevíce se mi líbý přuspůspbení avatara,poker a ten... výstvba města jako ty stromy ap... =)
 
nevím co furt máte s těmi úpravami avatarů, to je jen nepodstatná věc. Důležité jsou herní věci, no ten poker sice je cosi navíc, ale i tak to je dobrá věc, doufám že nadšení pro hru hráčům vydrží. No ale na ty předměty a řemesla jsem vážně zvědavý, to je něco i pro nebojově laděné hráče, budou si něco budovat a hra se jim zveden v možnostech.
 

DeletedUser

Guest
Mě se nejvíc líbí změny ohledně města (chátrání budov, někde neomezené lvly, postavení tak jak chcete se sochama a dalšíma věcma). Také nový desing hry (některé věci ve hře jsou jakio by nové, např. práce, inventář a některé staré např. schopnosti, poznáte to i podle nadpisu. :) Méně klikání, méně textu, méně tlačítek no a avatar, mapa a zdraví a hlavně předměty :).
Zrušil bych poker, větší charakterové bonusy a nový duelový systém. Tenhle mi vyhovuje :)
No a ty ruční práce... Nevím, uvidím až to bude...
 
Zrušil bych poker, větší charakterové bonusy a nový duelový systém. Tenhle mi vyhovuje :)
No a ty ruční práce... Nevím, uvidím až to bude...

Ruční práce a poker ti neublíží, ten nový duelový systém to chápu, ale "rušení" věci které tě neohrožují to není zrovna fér. Co kdyby někdo rušil věci, které se zamlouvají tobě, jen proto že je nepotřebuje.


Stará grafika se mi líbí více, lépeřečeno je tak dobrá že bych neměnil. Ten nový desing města, kdy je to vyvedeno v pastelových barvách se mi plíbí, too by mohli zavést.
 

DeletedUser

Guest
Darlingy: vypadá to hezky. ale už to na 100% nerozchodím na mobilu. Ale spíš bych šel po malých kouskách. ne hnedka taková změna
 
Nahoru