• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Spojení starších světů (1,2,3,4)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda li by nebylo možné nějakým způsobem spojit světy 1 až 4 do jednoho.. protože zde ( na 4 světě) panuje hrozná neaktivita a myslím že na ostatních světech to je podobné.
Je to jen dotaz. Vím že někteří hráči hrají na těchto světech za stejnou postavu, ale ta neaktivita je hrozná a přidáváním nových světů tomu nepomáhá.
Chtěl bych zde rozpoutat diskuzi jestli to je možné a jestli by se to i ostatním zamlouvalo..
 

DeletedUser

Guest
ASI by to šlo. Ale co pevnsoti, města atd? Byla by 4x větší mapa? Jaká postava by byla hlavní?
 

DeletedUser

Guest
Mapa by zustala.. jen aktualni pozice mesta by se museli nejak dohodnout coz by zas takovej problem nemel byt.. udelalo by se to treba podle toho kolik ma mesto bodu a nebo tak nejak podobne.. o tech postavach mam tkae mensi predstavu.. ale chtel bych si zeptat i vas jak by jste si to predstavovali.. a hlavne jestli by neco takoveho bylo vubec mozne udelat..
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud o tom chceš diskutovat, nevidím nejmenší problém. Pakliže ale má být toto téma jako návrh, tak tě musím zklamat, protože česká komunita již za hráče návrhy neposílá z důvodů nízké šance na realizaci. Pokud chceš návrh podat, obrať se na zahraniční fóra (nejlépe DE, NET nebo Beta).
 

DeletedUser

Guest
Je to nesmysl. Nevím jak to vypadá na s4, já ale hraji na s1 a je tam aktivních spoustu lidí.
 

DeletedUser

Guest
Moc se mi to nezdá. Absolutně nevím, jak chceš řešit pevnosti a postavy (když má někdo na více světech).
Města ano, možná by stačilo smazat města duchů a neaktivní města. Ale je to celé divné. Myslím, že to nemůže fungovat..
 
Za me to INNO vidi takle: chces hrat na aktivnim svete - hraj Buffalo nebo Arizonu, chces mit tam mit stejnou postavu, neni problem staci pouzit nugety ..

Nicmene zcela urcite nastane doba, kdy stare svety zacnou spotrebovavat systemove a lidske zdroje v nerentabilnim pomeru (se prilis vylidni) ... Podle me moznym resenim by bylo vybrat dva stavajici stare svety na jakesi archivni (brano na ceske pomery, nevim placnu napr. 1 a 6), kam melo byt umozneno prejit lidem z ostatnich starych svetu (a casem i tyhle ostatni svety zavrit...).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
No, podle mě je to z technického hlediska nesmysl, ale nejsem žádný odborník, to možná může vědět někdo výš nebo snad jen programátoři.
 
to už tu jednou bylo jako návrh a neprošlo to..
Pro Inno jsme moc malá země z které moc příjmu nemá...

To je jiná písnička, tady nejde o to jestli by to pro nás udělali, anebo by se to vyplatilo.

Spojování světů je blbost, a na nudu se hlížet nedá, tu si hráči vytváří sami. Stejně tam hrají jedni a ti samí hráči, počet hráčů by nevrostl. a nevím proč bych měl bý z ničeho nic vsunut do jiného prostředí, já si vybral S2 či S4 a ne slepenec.
 

DeletedUser11232

Guest
Pravda McBracey...ale Obslyn má trochu i pravdu...pokud by se světy spojili, vzrostla by i aktivita...mírně...
 
Oblslyn může teoretizovat o tom jaká by byla aktivita na super světu, spojením některých světů a to je asi tak vše. Já jsem se rozhodl hrát na S2 a S4, ne na nějakém slepenci. Každý svět má své klima, stejně jako začátek i konec a přiměřený průběh. Netrávil jsem dva roky u hry abych skončil v nějakém pseudosvětě. Nakonec se hráči tak jako tak vytratí a bude to zase v tom samém bodě.
 

DeletedUser7836

Guest
Technicky to ani nieje možné, naviac väčšina hráčov by nesúhlasila a Inno sa tým aj tak nebude zaoberať. Lock
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru