• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Srazík Na Máchově jezeře i s dětmi

DeletedUser9371

Guest
THE WEST - SRAZ ZÁŘÍ 2011

POZVÁNKA JE URČENA VŠEM HRÁČŮM WESTU - proto prosím rozešlete svým známým na jiných světech.

Doladění informací:
místo konání:
Máchovo jezero - http://www.jachta.com/

Termín:
3.9.2011-4.9.2011

SRAZ:
buď 15:30 - náměstí DOKSY
nebo 16:00 - přímo v kempu Jachta na Máchově jezeře

Ubytování
CHATKY - chatka je určena pro 4-5 osob, ale pokud si vezmeme spacáky, můžeme spát i na zemi v chatce. (cena bude o to levnější)
cena: podle počtu osob se pohybuje mezi 150-190 Kč pro osobu za noc
důležité!!!!
Do 10.8.2011 nejpozději do 15.8.2011 - NAHLAŠTE PROSÍM NOCLEH (chatky je třeba zamluvit, tak ať mám představu kolik lidi)

Stravování
V areálu kempu je několik restaurací.
Jídlo a pití je na vlastní náklady, po dohodě s majitelkou si budeme každý platit útratu hned při zakoupení. Nebude možné nic vystavovat na faktury. (př. koupím pivo - zaplatím hned pivo :D)
!!důležité!! - nezapomeňte si sebou přibalit párky, klobásky, naložené masíčka, kuřátka - BUDE SE GRILOVAT!

Zábava
TURNAJ V PING PONGU
ŠIPKY
POKER
GRILOVÁNÍ
VEČERNÍ ZÁBAVA DO RANNÍCH HODIN S PŘÍJEMNÝM KYTAROVÝM DOPROVODEM, popřípadě jinou muzikou
+ malé překvapení pro všechny účstníky :D

Doprava
!!PO VLASTNÍ TRASE!!
pro zájemce z MORAVY - Já vyjíždím z Karviné a vlak se potáhne přes celou Moravy. Kdo bude mít zájem začít se zábavou už tam tak napište. Vlak projíždí těmito stanicemi. Pokud nás bude sudý počet dají se nakoupit jízdenky SONE+, kde nás pak cesta vyjde na 550,-Kč tam i zpět.
VLAK
Karviná hl.n. 7:20 Ex 148 Jan Perner
Bohumín 7:33
Ostrava hl.n. 7:53
Ostrava-Svinov 8:02
Hranice na Moravě 8:31
Olomouc hl.n. 9:02 v Olomouci přestup na vlak R 804
Olomouc hl.n. 9:06
Přerov 9:22
Hulín 9:34
Otrokovice 9:43
Staré Město u Uh.Hrad. 9:54
Moravský Písek 10:04
Hodonín 10:16
Břeclav 10:31 v Břeclavi přestup na vlak EC 172 Vindobona
Břeclav 10:53
Brno hl.n. 11:33
Pardubice hl.n. 13:16
Kolín 13:38 v Kolíně přestup na vlak R 1112
Kolín 13:46
Poděbrady 13:59
Nymburk hl.n. 14:07
Mladá Boleslav hl.n. 14:33
Bakov n.Jizerou 14:44
Bělá p.Bezdězem 14:59
Doksy 15:20 CÍLOVÁ STANICE :)

!!!UPOZORNĚNÍ!!!
Prosím, aby jste hlavně nocující jedinci nezapoměli do 10-15.8.2011 nahlásit nocleh (prosím ať se nahlásí znovu i hráči, kteří mi již psali - děkuji).
Sebou si vemte SPACÁK (v případě noclehu)a PLAVKY.
S případnými dotazy se prosím obracejte na Lady E nebo na mail : edulka1@seznam.cz
Krosna33 mail : krosna33@seznam.cz

Je to druhý srazík sedmičky i jiných světů, takže si to zopakujeme. Na posledním Srazíku v Praze nás bylo něco kolem 40, tak se pokusíme trhnout rekord
kehhc6.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Hoj Všem !
10dcvls.gif


Pár hráčů se přihlásilo přes maily. Kdo mě zná se sedmičky, může se přihlásit i po telegramu ve hře a to bez obavy že jsem od roku 2009 zarputilý soupeř SP a 100 % neoblíbený. Hraji i v životě se slabými a chráním je proti silným ( to je kompliment SP ). Tady na hře jsme soupeři - ne nepřátelé ( slovo nepřítel sem nepatří a nesnáším ho ) a za branami mého monitoru a této super hry kterou mydlím od roku 2009, jsem zasloužilý tatík od rodiny a nekoušu.
Rád se osobně sejdu a osobně poznám při super pokecu a zábavě soupeře z aliance SP.

Kdo se přihlásí, tak jen vážně a závazně z důvodu zajištění počtu ubytování. Nebo je hrdina a praští sebou u ohně do spacáku, pak se přihlašuje taky, třeba s dovětkem strč si bungalov za klobouk.

Hezkou hru Všem hráčům
1izwav.gif
 

DeletedUser9371

Guest
Omlouvám se, že na Mácháči nebudu, ale nepodařilo se mi skloubit sobotní pohřeb se srazem. Na pondělním srazu budu.

Děkuji za pochopení ::(:
 

DeletedUser9371

Guest
Spojím se s Lady E. Mám taky nějaký odkaz na fotky ze srazu, ale chce to nějaký prohlížeč a " nešlapeto mi to ".

Dám vědět :)
 

DeletedUser2076

Guest
Hezký :-) Sice nikoho z těch lidí neznám, protože hraju hlavně na S1 :-D
Ale jinak pěkná akcička taky udělaná jako prezentace to je super :-)
PS: Proč tam má hráčka Deiii tak málo fotek a až někde na konci? :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Na fotky vydržte a občas se sem kouknětě :


lady E Dnes v 01:52 hodin »
Mě se vede celkem dobře. Fotky zveřejňovat nemusíš, taky chodím občas na fórko a hodím to tam až mi to kámoš předělá. Dělala jsem to totiž v microsoft power point 2007 s doměnkou toho, že tyhle základní progarmy má každý. Bohužel moje chyba. takže kamarád mi to te´d předělává a hodím to pak na fórka veřejné i na všechny světy.

( kopie mé pošty ze hry )
 
Nahoru