• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

lukych

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14643
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14643

Guest
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Díkuvzdání[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS, cursive]Když se Henry ráno vzbudil, tak se rychle převlékl, protože se ohromně tešil na jeho nejoblíbenější svátek:díkuvzdání. Hned šel otevřít jeho saloon a do oběda byl plný. Všichni, kdo přišli si dali kořalku, rum a nebo vodku. U pití si povídali různé napínavé příběhy. [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive]K Waupeemu si sedl indián Velký Orel a začal mu vyprávět jak ulovil svého prvního medvěda. „To bylo tak“ začal Velký Orel. „Nejdřív jsem si nastražil hodně pastí, do kterých by se mohl chytit. Počítal jsem, že se do jedné chytí, ale on je obešel a napadl mě zezadu. Pro mě to byl opravdu šok a než jsem se vzpamatoval tak mě kousl do nohy, z toho mám taky tuhle jizvu“ a ukázal ji Waupeemu. „A jak to bylo dál?“ zeptal se. „No, poté jsem se na něj vrhnul a začal s ním bojovat. Pořád mě napadal a snažil se mě kousnout, ale to se mu nepodařilo, tak si ode mě kousek odstoupil a já jsem v tu chvíli vzal kopí a probodl jsem ho. Jen stěží jsem se dokulhal k osadě a vrhnul se na mě další medvěd. Ten se, ale těsně přede mnou chytil do pasti, do které jsem málem spadl taky. Tak jsem šťastně došel k osadě a tam mi ránu ošetřili, ale tu jizvu na noze mám pořád.“ Hned jak to dořekl odbimbaly hodiny osm hodin a Velký Orel se s Waupeem rozloučil a šel si po svých.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Jak Henry douklízel všechno nádobí tak řekl: „Další díkuvzdání je za námi a zítra je zase normální pracovní den“. A John s ním v duchu souhlasil.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive]:klubun:
[/FONT]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru