• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mathewho

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
2a07cc3663_73719388_o2.png
[/SPOIL]

Bol krásny podzimný večer, Henry Walker sedel vo svojom salóne úplne sám a hľadel na fľašu Whiskey ktorá stála priamo pred ním a premýšľal o zajtrajšku. Zrazu ho napadla jedna vec, vyskočil zo stoličky a hovorí "Veď ja ešte nemám pripraveného moriaka" začal okamžite hľadať veci potrebné k lovu a v tom sa otvorili dvere na salóne a tam stál Šerif John Fitzburn a tichým hlasom povedal "Henry počul som tu nejaký výkrik tak som prišiel presvedčiť či je všetko v poriadku a čo tu vlastne o takomto čase robíš" John sa pozeral na Henryho veľmi prekvapením pohľadom, Henry na to hneď reagoval slovami "John vďaka bohu že si tu práve som si spomenul že nemám na zajtrajšie vďakyvzdanie moriaka, musím zbehnúť do lesa a niečo uloviť". John stále upieral na Henryho čudní pohľad a po chvíli povedal "Ak potrebuješ pomôcť som k dispozícii", Henry neváhal a na túto lákavú ponuku ihneď reagoval z odpoveďou áno zišla by sa mi nejaká pomoc" Henry veľmi dobre vedel že John ja najlepší strelec široko ďaleko o pár minút boli už na ceste do tmavého lesa. Celú cestu sa rozprávali o zajtrajšom veľkom dni. O pár hodín stáli na kraji lesa a zahliadli tam obrys postavy, rozhodli s to preveriť, nabili si svoje pušky a opatrne kráčali do lesa, zrazu na nich vybehlo zo desať indiánov ktorý stále opakovali tú istú vec v ich reči. Henry ani John im nerozumeli ale v tom sa tam objavil Waupee a povedal "Toto sú naši priatelia nechcú nám ublížiť" a následné povedal potichu Henrymu "Ešte raz sa ti za tieto nepríjemností ospravedlňujem, mám pre teba dar keď máte zajtra tú oslavu" Henry prekvapene pozeral na indiána ktorý bol o hlavu vyšší ako on. Waupee podal Henrymu moriaka a nejaký alkohol, Henry bol radosťou bez seba lebo vedel že uloviť moriaka by trvalo hodiny ba možno aj dni. John a Henry sa pomaličky ale isto pobrali domov ale samozrejme že poďakovali aj štedrému indiánovi ktorý ich takto veľkoryso obdaroval. O pár hodín boli zase pred salónom, už svitalo, Henry povedal "Musíme si pohnúť ináč ho nestihnem nikdy upiecť v čas" pobral sa teda za svoj salón kde mal prichystanú pahrebu na upečenie moriaka, Mária mu ho zobrala nasýpala na neho nejaké bylinky a moriak sa už piekol, všetko bolo pripravené a Henry si zase spokojne sadol vo svojom salóne sa stoličku ale tento krát si namiesto pohľadu na Whiskey, trošku odpil.​
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru