• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Rosmister

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2164
  • Vytvořeno

DeletedUser2164

Guest
Hezke Vanoce a Novy rok vsem!

tw7m.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2164

Guest
A prave proto si vsechny svoje vytvory podepisuju, nebo davam tajnou znacku, o ktere nikdo nevi abych tak pote dokazal, ze je to moje.
Z duvodu toho, ze mi nekdo ukradl obrazek, davam si do nej vodoznak, abych tak zabranil dalsim kradezim!
Pokud bude potreba na konci souteze zaslat *.psd finalniho vytvoru, poslu jej.
 

Deleted User - 31870

Guest
Rosmister: Chápu tvé rozhořčení, ale soutěže se můžeš účastnit pouze bez podpisu v obrázku, protože vítězný plánujeme využít.
 

DeletedUser2164

Guest
To chapu a pocitam s tim. Proto ho posledni den souteze vymenim za obrazek bez vodoznaku a prozatim to necham tak. Jinak pred chvili mne napadlo vylepseni a momentalne svuj vytvor upravuji.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud pak obrázek skutečně vyměníš, není problém :)
 

DeletedUser2164

Guest
Pokud na to nezapomenu, tak ano :D
Jinak navrhoval bych malou zmenu, prave kvuli temto lidem. Kazdy by si mel svuj vytvor podepsat a pote ho uploadovat a hodit ho sem. Pote, co by byl hrac vybran jako vitez, ci 2. a 3., moderatori by vyherce kontaktovali (stejne by se s nimi museli dohodnout o vyhre) a ti by zaslali sve vytvory bez podpisu na e-mail, ci uploadovali a hodili do pouze jim a moderatorum viditelneho topicu.
 

Deleted User - 31870

Guest
On by nebyl problém nastavit sekci stejně jako je sekce Přihlášky do týmu.. Ale neviděli byste diskuzi a zadání tématu, muselo by to být jinde mimo sekci.

PS: Obrázek si budeš muset zaměnit sám, protože nemůžeme nahánět všechny účastníky, aby to udělali stejně.. :)
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zúčastnit, ale tohle mi kazit šanci na výhru - velice povedené!
 

DeletedUser2164

Guest
Prave proto jsem psal, ze by se to tykalo pouze vyhercu, kteri by se museli tak jako tak prihlasit o vyhru... tj. vyhrajes → napostuj obrazek bez podpisu → pak se prihlas o vyhru. Ale ber to proste jenom jako navrh.

@JanValtr1:
Dekuji. Porad to muzes zkusit, nikde neni psano, ze bych se mohl dostat mezi prvni 3. A i kdyby se tak stalo, stale by zde byli 2 mista ;)
 
Rosmister: Chápu tvé rozhořčení, ale soutěže se můžeš účastnit pouze bez podpisu v obrázku, protože vítězný plánujeme využít.

Předtím, než to budete moci využít, stejně budete potřebovat mít souhlas autora, v tomto případě Rosmistera. I když je to v soutěži, pořád je to autorské dílo a nemůžete si ho jen tak svévolně kopírovat. Takže máte možnost se pak dohodnout, aby vám dal obrázek v jiné podobě.
 

DeletedUser2164

Guest
@Don Camillo:
Je pravda, ze v podminkach souteze neni nic psano o tom, ze "dilo" bude pouzito ke komercnim ucelum, tudiz s tim ani nikdo nesouhlasil, ale myslim, ze s tim vetsina pocita. Me (a predpokladam i ostatnim) by to nevadilo. Kdyz za to dostanu odmenu, tak to beru jako praci. Spis mi vadi to, ze se tu vazne nasel nekdo, kdo mi to vzal a pak tvrdil, ze jsem to ukradl... *V4*
 

DeletedUser2164

Guest
@wazzir:
Ano, ale k vytvori neceho takovyho ti staci i 7
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ten Santa na šátku má šmrnc, dá přepadení tvář :D

Jinak pěkné, že já jsem se vůbec hlásil :)
 

DeletedUser

Guest
cc rosmistere kde si sehnal tkove Brushe pls napiš zprávy díky :D
 
Nahoru