• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Majklski - Šťastné a Veselé

DeletedUser

Guest
Nová úprava.

pf12finish.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Díky kluci :)

Já mám ale strach ze dvou věcí.
1) Přeplácanost
2) málo motivů The-West
 

DeletedUser

Guest
Tak vám nevím, zkusil jsem ještě něco a nevím, co je lepší, asi to druhé.
 

DeletedUser

Guest
ten svetlej dole se me osobne libi vic, ale rozhodne by sem se nestydel na rozdil od nekterych jinych vytvoru co jsou zde prezentovany poslat nekomu ani ten horni
 

DeletedUser

Guest
První jsem odstrasnil a budu soutěžit s tím novým.
Vida i ve PhotoFiltre Studiu se dají dělat ucházející díla :)
 

DeletedUser

Guest
Hezké ale trochu přeplácané moc to nemá ani hlavu ani patu a motivy the-west chybyjou neni jich tma mnoho
 

DeletedUser

Guest
Zdá se mi to přeplácené a opravdu málo motivů TW, ale pohrál sis s tím a je to vidět, pěkné ...

Ale nevím proč, ale strašně mi tam vadí to prázdné místo
 

DeletedUser

Guest
Ano, to místo mi tam taky vadí ale co do něj ? Ať tam dám cokoliv, tak to totálně přeplácám.
S motivy The-West máte pravdu, ovšem fakt mě nenapadá co tam, mohu tam dolepit město, to má ale každý. Už jsem přemýšlel, že bych tam doplnil sněhuláka s věcmi z westu. Ovšem to už tu také někdo má a já nechci vypadat jako někdo, kdo na poslední chvíli kopíruje nápady jiných.
Pro mně je to osobně první grafická soutěž, do které jsem se přihlásil a já to beru hlavně jako zkušenost.
Když nevyhraju, nebo se neumístím, nevadí, hlavní je se zůčastnit :)

Ještě mám chvíli čas, tak třeba na něco přijdu :) Nápad už mám ale nevím, jak to provést.
 

DeletedUser

Guest
Já bych to udělal následovně .......... Nápis, Happy new year 2012, bych přesunul na to prázdné místo ...... tam kde teď máš ten nápis by byla volná plocha, kterou bych zaplnil nějakým motivem TW ....... možná by se to jevilo trochu přeplácaně, ale zase na 2. stránku by to dobře ladilo.

Je to jen můj návrh :)
 

DeletedUser

Guest
Trošku jsem tam doupravil pozadí a přidal za vánoční stromeček kauboje.
Na víc teď bohužel nemám čas, musím odjet. Snad je to lepší.
 

DeletedUser

Guest
Díky vám pánové.
Vůbec jsem nevěděl, jak tam to pozadí vlepit aby bylo ořízlé jako ten papír. V PF jsem dělal minimum věcí a celkově jsem skoro nic nevytvořil, tak mi to dalo trošku přemýšlení. Nakonec se podařilo.
Zkoušel jsem to přestavovat ale v souladu s tím zbytkem to k sobě nesedělo. Tak jsem našel toho kovboje a to pozadí, ikdyž možná trochu méně průsvitnosti tam mohlo být.
Už to nechám tak. Příště budu snad lepší :)
 

DeletedUser

Guest
Majklski, alespoň nasbíráš zkušenosti a ponaučíš se z chybiček a příště to bude určitě lepší! :)
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak :) Hlavně ted mi tam vadí anglické nápisy ale na to je už pozdě.
 
Nahoru