• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Instant water

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15056
  • Vytvořeno

DeletedUser15056

Guest
thewestpf2012a.jpg
 

DeletedUser15056

Guest
Čo všetko som urobil ? Dokopy nič. Našiel som si obrázok na internete ako vy všetci. A potom už len také malé detaily, ako napr. Odstrániť všetky nápisy z predlohy, dorobiť pozadie a dym, prepracovať šerifskú hviezdu, orezať logo The West, pridať svetlá a nejaké to zrkadlenie objektívu, pohľadať štýlový font a vymyslieť nápis.. Skrátka nič moc a to nehovorím o nápade nepoužiť mestečko a figúrky The West. Tu je originálna fotka z ktorej som vychádzal.Použilsom program GIMP.


hells.jpg
 

DeletedUser

Guest
Máš to pěkné, trošičku škoda jen toho retuše. Ještě si to chtělo trošku pohrát s tím nápisem v kouři, je tam stále znát. Schválně jsem si to zkusil doma ještě doladit a zde je výsledek. V levé části je doretušovaný nápis a v pravo originál.

retusnapisujpg.jpg


Ale to je už jen detail, který na umístění nebude mít vliv a já podotýkám, že pokud by se měl tvůj výtvor umístit, tak nemám problém pomoci dodělat tvůj obrázek aby mohl prezentovat tvoji práci.

A jestli mne oči napálí, tak koukám, že tys tam ještě něco schoval, že ? Ještě tam něco vidím :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15056

Guest
Chybička sa stane. Ja viem, že je tam milión chýb, ale robil som na tom cca 1 a pol hodiny, z toho som pol hodiny hľadal nejaký obrázok. Dal som to na web len tesne pred uzávierkou. Chcel som to pôvodne trochu inak, ale keď pracuješ 12-16 hodín denne 365 dní v roku, tak sa stane, že na niečo zabudneš. Toto som bral len ako chvíľkový relax. V zadaní súťaže je uvedené aj slovíčko "originálny", tak preto toto a nie niečo iné. Predpokladal som a tak to aj bolo, že takmer všetky návrhy budú obsahovať ženskú s pištoľou, ohňostroj a pod., tak som chcel niečo iné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale stojí to za to, je vidět, že práce s tím byla :)

Hlavně to prosím neber jako kritiku s cílem tě poškodit, o to tu v žádném případě nejde.

EDIT : co ta schovaná postava v pozadí, to byl nějaký úmysl ? :) Vypadá to tam zajímavě, jako když to celé sleduje ufoun :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hlavně, že si se zúčastnil! ... Jinak jsou i daleko méně povedené díla a tohle bych zařadil do té lepší poloviny!
 

DeletedUser15056

Guest
Ale stojí to za to, je vidět, že práce s tím byla :)

Hlavně to prosím neber jako kritiku s cílem tě poškodit, o to tu v žádném případě nejde.

EDIT : co ta schovaná postava v pozadí, to byl nějaký úmysl ? :) Vypadá to tam zajímavě, jako když to celé sleduje ufoun :)

Nie, možno to tak vyzerá, ale je tam efekt odraz objektívu a tak to vyšlo.*V7*
 

DeletedUser

Guest
ako majkl neviem ale nedovolil by som ti takto pomahat a ukazavot obrazkami co ma dalsie spravit.. nieje to zle ale osobne si myslim ze ten obrazok ma ovela ale ovela lepsie vyuzitie... skoda

ani jedna vec co si tam pridal nepasuje k obrazku ani to svetlo... skoda no nekedy si prajem aby take obrazky dostal niekto zkusenejsi aby to vyuzil ..
 

DeletedUser

Guest
Nie, možno to tak vyzerá, ale je tam efekt odraz objektívu a tak to vyšlo.*V7*

Ale je a je to znak pirátů předělaný s kloboukem :) Dokonce jsem tam viděl i zkřížené kosti pod postavou :)

thewestpf2012alebka.png


chlapiku ano, v průběhu soutěže s tím souhlasím. Ovšem již je uzavřená a není možné měnit obrázky. Mě šlo jen o to, pokud by se měl obrázek objevit ve hře, jako přání k novém roku, pak by to nebylo na škodu to celé ještě doladit. To je můj hlavní úmysl.

EDIT : Instante, jestli tě mohu poprosit, písni do pošty, jaký původní záměr byl s tímto nápadem ? Celkem by mě to zajímalo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15056

Guest
Jáááj, tak o to ti ide ? *V7**V7**V7**V7**V7**V7**V7* Toto je pozostatok z loga čo som robil pre alianciu na Slovenskom weste *V7* Neviem ako mi to tam mohlo zostať. Žiadna záhada sa nekoná *V7* To je dôsledok toho, keď sa niečo robí narýchlo :)

Je to toto logo :

logoynrx.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru