• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser

Guest
inv.jpg


další změna vzhledu inventáře

obchodn%2525C3%2525ADk135.jpg


obchodník

obchod135.jpg


obchody ve městě

tr%2525C5%2525BEi%2525C5%2525A1t%2525C4%25259B135.jpg


tržiště, snad už finální vzhled

plus mám nějaké nové denní úkoly přímo v salonu u barmana a indiána, ale to se liší od povolání
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10597

Guest
A, už to vidím.. :)
Takže zase tlačítko na hlášení bugů.. ;) Nuggetky zdarma :D
 

DeletedUser13514

Guest
Beta je testovací, tudíž tam vše musí být rychleji, než zde.
 

DeletedUser10597

Guest
Tady je 1.33 :D Takže teď jsme tam rychlejší o 2 update :D
 
tak tam mohli nahrat aspon odladene veci – napr. ukoly ve meste duchu. Jenze to by bylo moc prace (a nekdo by TO musel udelat), takze radsi zbastlej mega update, kterej bude tak velkej ze nez se odladi a nahraje na vsechny servry (rozumnej i na nase), tak tu zas bude veselo :-)

PS. vsimli jste si ve vyskakovaci okna ve hre jsou dvojiho druhu: prvni neco oznamujou a druhe co negujou ty prvni, az tragikomicky usmev ve me vyvolava jejich vzajemny (vyrovnany) pomer ...

EDIT: ocenuji mody, ze k tomu nahrali aspon ty sine slavy (asi si vyse zminene taky uvedomuji)
 

DeletedUser1318

Guest
Když update 1,34 nebude, bude tedy vánoční kompenzace v 1,35 ?
Respektive jsou nějaké indicie, ve kterém měsíci (např.) bude ten update nahrán?
 

Deleted User - 31870

Guest
Bohužel nejsou žádné další informace.. Původní informace byly, že se blíží update 1.34 (viz oznámení na .hu fóru), pak najednou přišli se změnami grafiky,.. a najednou už najeli rovnou update 1.35 na Betu.

Předpokládáme, že když nenahrají opravný balíček pro tool, aby bylo možné poslat kompenzaci za Vánoce, že to provedou až s updatem (ať už nahrají jakékoliv číslo).
 

DeletedUser

Guest
No většinou se INNO snažím chápat. Změna grafiky už tu párkrát byla, většina ohlasů byla negativních. Co udělá INNO? Změnu grafiky! Překvapivě, většina reakcí je negativních. Co udělá INNO? Zachrání to změnou grafiky! Juchů!
Hádám, že programátorský tým je složený ze samých grafiků. Třeba by pomohlo najít někoho, kdo rozumí marketingu, teorii her a tak podobně.
 

DeletedUser

Guest
Tyto lidi má, už makají na jiných projektech INNA. Na poloprázdné světy westu zbyli ti lidi, co zbyli.
 

DeletedUser1318

Guest
Tyto lidi má, už makají na jiných projektech INNA. Na poloprázdné světy westu zbyli ti lidi, co zbyli.
Jestli by nakonec nebylo lepší jen přidat ty zamýšlené úkoly, udělat ty slíbené obchody v pevnostech, pokusit se opravit chyby a dál už to nechat žít svým životem, jak jsme už zvyklí.
Takhle to vypadá v praxi, když něčí duševní majetek spravujou manažeři, kteří jsou jaksi mimo mísu...
 

DeletedUser9371

Guest
Jestli by nakonec nebylo lepší jen přidat ty zamýšlené úkoly, udělat ty slíbené obchody v pevnostech, pokusit se opravit chyby a dál už to nechat žít svým životem, jak jsme už zvyklí.
Takhle to vypadá v praxi, když něčí duševní majetek spravujou manažeři, kteří jsou jaksi mimo mísu...

Naprostý souhlas :72:
 

DeletedUser

Guest
Nejsem si tak moc jistej že neví co dělají. Možná si někteří hráči vysnili nějakej svuj svět a čekají kdy ho dostanou, ale naprosté většině nejspíš nic moc nechybí. Naprostá většina nehledá na forech kdy už bude nějakej update a co vše v něm bude nebo nebude, ani neřeší hnidopišsky každou maličkou chybičku.
Jinak grafika musí jít s dobou a i když tady je to věc vkusu jednotlivce, já bych jí spíš pochválil. Grafika je to co novej hráč vidí jako první, než se rozhodne v konkurenci novích moderních her kterou bude hrát.
A to že hře vládnou peníze ? Proto vznikla.
 

DeletedUser1318

Guest
Nejsem si tak moc jistej že neví co dělají. Možná si někteří hráči vysnili nějakej svuj svět a čekají kdy ho dostanou, ale naprosté většině nejspíš nic moc nechybí. Naprostá většina nehledá na forech kdy už bude nějakej update a co vše v něm bude nebo nebude, ani neřeší hnidopišsky každou maličkou chybičku.
Jinak grafika musí jít s dobou a i když tady je to věc vkusu jednotlivce, já bych jí spíš pochválil. Grafika je to co novej hráč vidí jako první, než se rozhodne v konkurenci novích moderních her kterou bude hrát.
A to že hře vládnou peníze ? Proto vznikla.
Já nečekám na svůj nový vysněný svět, já čekám na splněné sliby a stabilní, fungující hru. Každý zásah do grafiky přináší pro orientaci ve hře sice možná efektnější vzhled, ale také nepraktické problémy s orientací a hledáním.
Máš pravdu, naprostá většina tu nic nehledá, na chvilklu si přijdou zahrát a zase prchnou jinam.
Hnidopišsky tu řešíme problémy my, které ta hra stále ještě baví. Kdo už dosáhl nějakého vyššího levelu, už tou hrou tak nějak žije. Chápu snahu přitáhnout nové "zákazníky", pouze vyslovuji názor, že budou-li ignorovat staré hráče, kteří hrají od S1, marketingově to bude sebevražda. Jestli se někdo domnívá, že vylidňování světů je důsledek zastaralé grafiky, tak je vedle. Tak stejně, jako tuto hru nespasí nově namalované itemy.
S tím, že hra vznikla pro peníze, nemám problém, to je mi jasné.
Jiná věc je, jestli jsou vztahy mezi hráčskou komunitou a Innem nastaveny takříkajíc korektně. Není v tom nic hnidopišského, jen vysvětluji svůj pocit. Už delší dobu se mi zdá , že by se nás nejlépe chtěli zbavit a vydělávat jinak.
Ale jak říkáš, možná jdou tou správnou cestou a já tomu nerozumím... jenže moje chuť investovat do nugettů má jaksi stabilně sestupnou tendenci.
 

DeletedUser

Guest
mě by hlavně zajímalo kdy to bude?kdy?ať se na to můžu připravit,protože minule jsem tu přišel a nevěděl sem kam dřív skočit:D
 
Nahoru