• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn

DeletedUser

Guest
Termin sa nezadrzatelne blizi a nikde nevidim ziadnu zmienku o kyticiach ,zbierani bobul,nezabudli ste?
 
myslím že nám to bude oznámeno hned jak se to bude vědět.. s tím že to má být asi tak za pár hodin tak nevím no.. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Wich se na to ptala - kytičky budou fungovat pouze těm, kteří je na daném světě ještě nevyužili. Nic nového se prý nechystá.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak si počkáme na květen, na "Prvního Máje". Nejsem zastánce ani ruských svátků (VŘSR třeba) a ani těch nám stejně vtloukaných, amerických.
Zamilovaní se políbí třeba na Petříně pod rozkvetlou třešní :)

Tím že by ale nebyla možnost kytic jako v loni se moc nezabývám. To byl "Nářez a spamování" v aliančních telegramech. Jen jsem se bavil, jak z toho některým hráčům co nemají rádi telegramy vytékala zlost pod prsty klávesnice :D
 
podle me tyhle denni ukoly k urcitemu datu uz nejdou dale nafukovat, co do rozsahu a jedou v opakovacim modu +1 schopnost. Duvod to jednoduchy, pri jejich rozsireni by bylo obtizne stihnutelne vse.
 

DeletedUser12110

Guest
Tí čo ste robili tie duely s kyticami minulý rok, našli ste kytice aj tento rok? Alebo to nejde len mne?:zed:

Kyticky jsou letos jen pro ty, co je jeste nevyuzili. Ukol je pro vsechny, ale tem, kteri nahrdelnik maji (Nebo omylem prodali), da jenom zkusenosti.
 

DeletedUser14894

Guest
Ahoj už mám kytici ale nevím skym si mám dát ten duel.
V jakém sektoru je?
 

DeletedUser12110

Guest
Ahoj už mám kytici ale nevím skym si mám dát ten duel.
V jakém sektoru je?

Duely probihaji mezi hraci (Kdy oba maji kytici misto zbrane) bez ohledu na klasicka omezeni duelu (Koma, stejne mesto, ...). Pokud chces krome zkusenosti i bod zdravi, domluv se s nejakym hracem :klubun:
 
Nahoru