• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mýtus

DeletedUser9733

Guest
Bohužel nikde není psaná rada, jak s tím sklem dál :( Ani tw-db nám tajemství asi nepoví :)
 
jelikož to nikdo neví. zatím to je jen takhle.

já osobně si tipnu, že to bude potřeba do nových úkolů, které teoreticky někde někdo připravuje.. ale těžko říct :)
 

DeletedUser15244

Guest
ano, když tu prvně byli klíče také byli na nic a později se za klíče dostala zlatá puška, takže je možné že přibydou další úkoly
 

DeletedUser5767

Guest
Bolo objavené riešenie k ďalšiemu kroku úlohy Mýtus, objavil ho hráč killado. Požiadavok na čas zatiaľ nie je úplne overený, ale slušné množstvo ľudí to v približne takom čase našlo dnes a včera.
Môžete ho nájsť na http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_68 (mohol by som to sem pracne prekopírovať, ale návšteve na stránke sa potešíme
whistle.gif
)
 

DeletedUser7164

Guest
Ahojte,
už se někdo dostal dál?:unknow:
Mám nebroušené sklo a stále nevím jakou práci mám dělat abych získala nabroušené sklo.Několik prací už jsem zkusila a nic.
Díky za rady.:angel:
Beruška:beruška:
 

DeletedUser5767

Guest
Nie, ďalší krok zatiaľ nie je známy (nie len čo sa CZ komunity týka). Moje súčasné snahy sa orientujú okolo nasadenej Filtrovanej vody (tú vec sme získali v tejto úlohe, no zatiaľ ešte nebola použitá - a filtrovaná voda na leštenie by sedela) a robenie prác, kde sa človek stretne s látkou. Zatiaľ som počas dvoch dní skúšal striedavo 15-minútovky (30 na starších svetoch) leštenia topánok a obchodovania, žiaden úspech...
 

DeletedUser

Guest
a má někdo tušení na vo by mohla být lupa? Nebo je to zatím jen sběratelská trofej?
 

DeletedUser2814

Guest
Zatím (alespoň podle toho, co jsem slyšel) je to k ničemu, ale kdo ví, u INNa si nikdy nemůžeme být jistí :D
 

DeletedUser8870

Guest
Tak logicky to určitě bude mít, jinak by to do hry nedávaly.. No i když to může být pouze taková provokace. :D
 

DeletedUser

Guest
1. 2. a 3. klíč nic nedělal snad rok, takže s určitostí bych si nebyl jistý
 

DeletedUser

Guest
Co se týče broušeného skla:
měl sem dojem že se to bude týkak některé práce při které dochází ke styku s vodou...a nebo některá manuální práce...bohužel vše bezvísledné.

Zkusil sem snad vše...zatím nic
Stenly
 

DeletedUser

Guest
nápoveda k úlohe podľa mna hovorí že bud splavovanie dreva alebo transport po divokej vode :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Podľa mňa bude to mať niečo spoločné s produktom od šarlatána a to s Pryskyřicí alebo Kresadlem. :) Už boli tam použité veci od Kovara,Kuchára,Majstra sedla ale Šarlatána nie :)
 

DeletedUser10649

Guest
jdeš na to chytře ale když se podíváš na TW-DB.info na poslední úlohu v úkolu mýtus tak zjistíš že pryskyřice je právě použita v té poslední úloze.
 

DeletedUser5767

Guest
Predposledný krok je rozlúsknutý: http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_68 (sú už nejaké potvrdené oznámenia)
Zrejme je jedným z požiadavkov Nedeľa, tak šup do práce :). Je možné, že tam bude ešte i požiadavok mať v inventári kus látky (hento modré z Obchodovania) alebo nejaký iný produkt, to sa zistí, až sa to podarí nájsť niekomu, kto si urobil tesne import pred nájdením a vie tie predmety porovnať (napríklad mne).

Nasledujúca úloha v sérii je známa, avšak na konci série ešte iste nie sme...
 
Predposledný krok je rozlúsknutý: http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_68 (sú už nejaké potvrdené oznámenia)
Zrejme je jedným z požiadavkov Nedeľa, tak šup do práce :). Je možné, že tam bude ešte i požiadavok mať v inventári kus látky (hento modré z Obchodovania) alebo nejaký iný produkt, to sa zistí, až sa to podarí nájsť niekomu, kto si urobil tesne import pred nájdením a vie tie predmety porovnať (napríklad mne).

Nasledujúca úloha v sérii je známa, avšak na konci série ešte iste nie sme...

za navod moc dekujem... funguje...uz mám lupu , jen drobná technická...k tomu aby se v meste duchů zobrazil ukol na získání lupy...je potřeba mit to sklo nasazené na sobě... , což na strankách uvedené nemáš :-) :klubun:
 
Nahoru