• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Potraviny a jejich kvalita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Já se za dnes už nevyznám třeba v bramborách. Samá skupina A, B, C, D a podobně. Stejně tak vajíčka. Bílá hmota i se žloutkem, taky asi v pěti skupinách. Když chci zahustit omáčku smetanou, tak ji maximálně ještě víc naředím a to jsem koupil smetanu kolem 60 %.
Je fakt, že když jdu nakupovat, tak se v tom taky moc nevyznám. Na cizinu kašlu, beru českou klasiku, alespoň podle názvu. Takže třeba z těstovin uznávám jen fleky a nudle, ze zeleniny jen tu klasiku, bez brokolic, chřestů a dalších "šíleností", co propagují v televizním vaření. Tam se mi právě proto líbí Babica. Ten se s tím nemazlí. Když není tohle, vraž tam tohle.
Je pravda, že za komančů a nezáleželo v jaké sociální skupině jsme byli, maso bylo jednou, max. dvakrát v týdnu. Volně byl hlavně bůček. Ostatní bylo problém, včetně dobrých uzenin.
Super byly polotovary, kde si koupil domácí vařené knedlíky, obalené karbanátky i s koniny a podobně.
Bylo toho málo, člověk musel stát fronty, mít známé. Ale ta chuť ? Skvostná. Dnešní hnus, zejména uzeniny, které obsahují maximálně 5 % masových výrobků, zbytek je soja a chemie prostě nemusím.
Pečivo ? Dnešní ? Poživatelné max. od pekaře, ale ne z obchodu.
Na co nejvíc vzpomínám ? Na to, když si ráno v půl šesté otevřel dveře od bytu, nebo branku na zahradě a měl jsi tam bednu mléka, sodovek, pečivo a noviny. Nikdo Ti to neukradl. Pod prázdnými lahvemi si nechal drobné i s tringlem a taky se to neztratilo. To byla donášková služba. Zkus nechat za dveřmi dnes třeba boty. :D
A když jsme u té koniny. Pamatujete někdo v Praze 7, nahoře na Letné u Sparty restauraci Velehrad ? Dnes je to zrušené, ani nevím co tam z toho je. Té se říkalo "Konibar". Přes okénko ven na ulici prodávali bourané koňské maso, karbanátky, svíčkovou z pravé koniny, koňský gulášek s bramboráčky, točený salám a další pecky.
Občas se dá konina koupit, ale je to fujtajbl se samou sojou. S koně to nemá nic a guláš stál za bačkoru. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Krosnič, ty kategorie brambor byli i dříve, jenže se na to tak moc nedbalo a ještě to značení bylo ve vývoji. To ti má ukázat jakou třídu si kupuješ a na co je vhodná. Stejně tak s vejci, tam ti to určuje prostřeí a podmínky chovu, velikost a původ. Nevím čím hustíš omáčky a jaké děláš, já dávám 12% smetanu (žlutou) popřípadě 18% do kyselého prostředí (oranžovou) celkem novinka na trhu. A houstne mi to bez problémů.

Těstoviny nežeru, rýži velice málo a nějaké pohanky a proso to ani omylem. Ze zeleniny dělám hodně polívky, nejlépe z porkovou (to jde do prutu). Brokolici a chřest si neodříkej, sám to sice nepoužívám, ale není to na škodu. Polotovary jsou i dnes velice dobré, stejně tak jako předvařená jídla. Já už si tohle ale nekuouju, vařím si sám, a vycházím s prachama velice dobře. A nějaké vtipy o rodině co se živí v bufáči gulášovkou a spí v jeskyni mi jsou k smíchu.

Dnes je mnoha lidem líno hospodařit v domácnosti, tak jako v tehdejších časech a dávno před nimi. Myslí si že si všechno pořídí, ale nestačí na to, pak se tomu diví. On jim někdo řekne že dřív se lidem dařilo lépe, ale už nevidí že to stálo odříkání, střádání a nespadlo to z nebe. Tak jak jsi říkal někde tady; brambora k bramboře. Je to stejné dnes tak jako kdysi, kdo se stará ten má.
 

DeletedUser

Guest
McBracey...já jsem se vůbec nechtěl pustit na tenký led ohledně potravin a jejich kvality....ale na šíři sortimentu a hlavně dostupnost některých potravin a spotřebního zboží. Podívej se, já od vyučení dělám ve vedoucích funkcích v řetězcích s potravinami.....takže vím, jaké zhovadilosti se do prodejny dostanou. Když za mnou přišel šéf masokombinátu a říkal mi, že se určitě dohodnem, že pokud budu chtít buřta za 50 korun, budu ho mít...ale za cenu horší kvality.
Vůbec nejhorší podvod na lidi vidím ve výrobě a distribuci "skvělého" výrobku ACTIMEL. Měl jsem kamaráda v Danone a ten mi řekl, že to je byznys tisíciletí, protože prodávat v podstatě ochucený odpad po výrobě tvarohu a jogurtů za cenu 1000x dražší než je vstupní surovina...to je byznys. Co všechno udělá s lidmi masírování reklamou.
Minulý týden jsem četl rozbory některých uzenin.....katastrofa - Kuřecí párky se sýrem z Vodňan neobsahují ani deko masa.....čistý ochucený separát......

Pro ty, kteří nevědí, co to je separát:

[spoil]Podle zpracování existují dva druhy strojově odděleného masa:

měkké oddělování: jedná se o oddělování měkkých tkání a kůže od koster vysokým tlakem. Výsledný produkt se používá do výrobků, jakými jsou např. sekaná, hamburgery, nugety, či salámy. Separát se přidává i do různých masných konzerv, paštik a jiných masných výrobků.

tvrdé oddělování: zde dochází i k drcení kostí a protlačování přes síto, přičemž kostní drť je oddělena. Vzniká jemná masová pasta, která se skládá z částic menších než 1 mm. Tento druh separátu je používán pro výrobky, které vyžadují tepelnou úpravu.[/spoil]

I já do dneška vzpomínám na ten kvalitní hustý chutný jogurt a ne na ty škrobové náhražky dneska. A taky souhlasím s podvodem typu "biopotraviny". Jezdil jsem do Pece pod Sněžkou a hned vedle frekventované a jediné silnice do Pece stojí sad jablek, kde podle cedule mají "biojablka".....nedovedu si představit, jak si ti biokonzumenti dávají jablka sycená olovem.....

A co se týče brambor....znáte Keřkovské rohlíčky? ty se už pěstovaly za totáče a jsou známe snad v celé Evropě. Pěstují se pouze na jednom místě a neznám lepší bramboru do bramborovýho salátu. Jsem vyučený kuchař, takže vím o čem mluvím...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Pěkný příspěvek McBracey. :)
Máme podobný jídelníček. Osobně zeleninu nemusím, ale nebráním se jí. Ale jen té klasické. Tykve, cukety, luštěniny moc nemusím.
Já jsem Pražák, takže hňup na zemědělství a produkty. Na mě ale sedí to rčení : Čím blbější sedlák, tím větší brambory". Na chatě občas něco zasadím a vyroste to, než to sežerou slimáci. Možná ty slimáky zase posílá imperialista ze západu. Chodil si sbírat jako kluk na základce mandelinku bramborovou ? Tvrdili nám, že ji shazují Američani z letadel na pole RVHP. Nebo povinně sušit kůru z pomerančů na nějakou výrobu a podobné školní akce ? Chmel - háčkování na jaře a v létě sklízet ? Jako vojáci jsme chodili na brigádu na hady, na zmije obecné, sbírali jsme je do sklenic a vozili k veterinářům a pak je zase vraceli do přírody a podobně.
To s tím Unem, to sedí chlape dnes ještě víc. Brambora k bramboře a Uno je na dvoře.
Přesně tak, jako na vojně. Voják se stará, voják má. :D
 

DeletedUser

Guest
Dnes je mnoha lidem líno hospodařit v domácnosti, tak jako v tehdejších časech a dávno před nimi. Myslí si že si všechno pořídí, ale nestačí na to, pak se tomu diví. On jim někdo řekne že dřív se lidem dařilo lépe, ale už nevidí že to stálo odříkání, střádání a nespadlo to z nebe. Tak jak jsi říkal někde tady; brambora k bramboře. Je to stejné dnes tak jako kdysi, kdo se stará ten má.

Mohu potvrdit....jdete do restaurace a dáte stovku za smaženej květák s bramborem a tatarkou... dneska jsem v Globusu koupil květák za dvacku, 3 okurky za 21 korun, brambory 2 kila taky za dvacku a mám z toho minimálně 5 - 6 porcí....když pominu strouhanku, olej, vejce, mouku, tak jsem ušetřil skoro 5 stovek...
 

DeletedUser12110

Guest
Pro ac OT, tak zajimavou diskuzu presouvam do noveho tematu :klubun:
 

DeletedUser9371

Guest
Díky za přesun tématu, ono se nám to ČSSR a vzpomínky na tu dobu zvrhlo do jídla. :D
Jinak by možná stálo za to, "strkat" jsem příspěvky na nějaké jednoduché recepty od hráčů co vaří pro své rodinky. Ale ne to kopírovat z internetu, prostě jen vlastními slovy recepty na dobroty, které máte rádi, slavíte s nimi úspěchy ve svém okolí. Které prostě rádi vaříte. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12110

Guest
Díky za přesun tématu, ono se nám to ČSSR a vzpomínky na tu dobu zvrhlo do jídla. :D
Jinak by možná stálo za to, "strkat" jsem příspěvky na nějaké jednoduché recepty od hráčů co vaří pro své rodinky. Ale ne to kopírovat z internetu, prostě jen vlastními slovy recepty na dobroty, které máte rádi, slavíte s nimi úspěchy ve svém okolí. Které prostě rádi vaříte. :)

Ale nemyslim si, ze bychom o tom debatovat nemohli :)

Na vareni v televizi prakticky nekoukam, ale ke kuchyni kterou zminujes jako "silenost" mam blizko - Nejsem z ceske rodiny a typicky ceska jidla se u nas temer nevari, maximalne kdyz nekoho zveme.
Nejsem kdovijaky sefkuchar, k vareni jsem byla donucena zarizenimi typu Menza v poslednim roce. Ale i tak verim, ze bych Ti byla schopna nabidnout Tebou zminovane nesmysly televizniho vareni v takove podobe, ze bys chtel pridat :střelec:
 

DeletedUser9733

Guest
Konečně zas jednou nějaké téma, ke kterému se dá něco říct, díky Krosno :) Opravdu kvalita potravin je dnes děsná. Jen málo výrobců nás skutečně zásobuje kvalitníma potravinama, ostatní se snaží hlavně nahrabat, prodat co nejvíc a kvalita je nezajímá, pak si můžou dovolit dát nízko cenu, když nás cpou vlastně hnusem, který by v zahraničí ani nepozřeli..jenže lidi chtějí šetřit, tak radši nakoupí hromadu hnusu za málo peněz, než měnší množství kvality. Není nad to, dát si domácí vajíčka od babči z vesnice, gulášek z masa od našeho řezníka a nebo pečivo z nějaké malinké pekárny. Když se kupuje jídlo, občas fakt neuškodí kouknout na složení, i když i to může klamat :( Rozhodně bych už asi nekupoval takové ty produkty se značkou obchoďáku, odkud jsou...třeba to neznačkové mleté kafe..brr, pomleté šlupky, dají se tam najít i kamínky, no fuj. Právě na toto téma je na stream.cz moc dobrý pořad - Peklo na talíři , probírají tam kafe, kečup, dějí rozbor mražené pizzy, atd. stojí za to na to kouknout
 

DeletedUser9371

Guest
Díky za příspěvek jurinjirko. :)
To máš jako se "špekáčky". Co jsem se nalítal po Praze a ne a ne sehnat normálního, obyčejného, českého "špekáčka", který by si napíchl na klacek a opekl si ho, aniž by Ti vytekl do ohně a na klacku by Ti hořel "igelit". Stejně tak je nepoživatelný třeba pečený na černém pivě. Prostě se rozteče. To samé platí i pro ohřev ve vodě. Zahřeješ špekáčky v kastrolu s vodu a během chvilky v kastrolu plave něco jako řídká kaše, připomínající zvratky a na hladině plave zase "igelit" (obal).
Když si přečtu návod, je tam asi 3 % masa, sojové boby nebo co, pak nějaká pšenice či co, chemie, barvivo, vitamíny údajně. Prostě hnus a "fialovej". Takže špekáček, opečený na ohni jsem už neměl léta a už mě na ně přešla i chuť.
Jediné, co ještě není tak zkažené výrobou, levnou výrobou aby to byli schopni výrobci prodat "Supermarketům" je klasický Talián. Lahůdka, ale ne každý to jí. K tomu hořčice a čerstvý chleba. Ten je taky ale problém sehnat (chleba), aby Ti opravdu chutnal. Bohužel ale "Taliána" si na klacku neopečeme. To jsem ani nezkoušel. lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9733

Guest
To je jako včera, když jsem si kupoval na sváču šunkovej salám, z těch dražších a takovej humus jsem dlouho nejedl, když jsem pak koukl na složení, měl jsem šok 10 éček a dalších několik prapodivných příměsí. S takovou si budu vařit šunku doma
 

DeletedUser9371

Guest
Šunku sem kdysi vařil doma. Mám na ní ještě někde recept. Poměr masa, soli a podobně. Jenže jsem někomu půjčil tu formu - "šunkovar". Takže nenávratně zmizel. Vím že byla super a hlavně si do ní dáš jen pěkné maso.
Jediné co mi nesmí doma do jídla, je "magi" a to jak tekuté, tak ani "magi" kostka do vývaru, polévek a podobně.
Jsem revizák na plyn a asi mám pocit před šesti lety jsme dělal výměnu potrubí plynu a revize na plyn v "kafilerii" u Písku. Přátelé, viděl jsem výrobu těchto produktů a nejen jich. Viděl jsem co bylo a jako bylo skladováno a z čeho se to vyrábí. To je jen pro silné žaludky a ten já mám, ale ten zápach je nepopsatelný. Takže to prostě od té doby do jídel nepřidávám. Nejsem líný si vývar na polévky a omáčky udělat z kostí, masa a zeleniny sám. :)
 

DeletedUser12110

Guest
Šunku sem kdysi vařil doma. Mám na ní ještě někde recept. Poměr masa, soli a podobně. Jenže jsem někomu půjčil tu formu - "šunkovar". Takže nenávratně zmizel. Vím že byla super a hlavně si do ní dáš jen pěkné maso.
Jediné co mi nesmí doma do jídla, je "magi" a to jak tekuté, tak ani "magi" kostka do vývaru, polévek a podobně.
Jsem revizák na plyn a asi mám pocit před šesti lety jsme dělal výměnu potrubí plynu a revize na plyn v "kafilerii" u Písku. Přátelé, viděl jsem výrobu těchto produktů a nejen jich. Viděl jsem co bylo a jako bylo skladováno a z čeho se to vyrábí. To je jen pro silné žaludky a ten já mám, ale ten zápach je nepopsatelný. Takže to prostě od té doby do jídel nepřidávám. Nejsem líný si vývar na polévky a omáčky udělat z kostí, masa a zeleniny sám. :)

A kurata vyhnana na "jatecni" vahu takovym zpusobem, ze se nemuzou ani hnout, protoze kostra v jejich veku neunese svalstvo.. Nikdy neuvidi denni svetlo.. To Ti nevadi jist? :)
(Maso sama jim a svicky u masokombinatu nezapaluju, jen chci podotknout, ze by clovek nemohl jist z techto velkovyroben asi vubec nic)
 

DeletedUser9733

Guest
Kolikrát je lepší raději nevidět a nevědět, jak se co vyrábí, skladuje a upravuje, jinak bysme nejedli asi nic. Viděl jsem už kde co, při práci v obchodě, skladě a nyní v mé práci u rychlýho občerstvení (záměrně nejmenuji)

Krosno, nedá se ta šunka vařit i bez šunkovaru? Slyšel jsem, že to snad stačí vařit v pevně zavázaném sáčku :) Chtěl bych to zkusit, pěkně bez éček, konzervantů, pomletých kůží, ostatního hnusu a dalších chemických hnojů :) To musí být pochoutka a hlavně vím, co v tom je :)
 

DeletedUser9371

Guest
Maso mi jíst nevadí, jsem "masák". Nepřemýšlím nad tím . V podstatě jím všechno co je dobré. Dokud nevidím nějaké zvěrstvo, co se s tím provádí. Pak mi to vadí a přestanu to jíst.
To máš jako se mnou a restaurace. Nejím v restauracích od doby, co dělám revize na plyn. Takže cca přes 20 let. Prostě vidím to zázemí a to mi stačí. Opravím sporáky, kotle, pece, udírny, plyn, napíši revizi, ale v hospodě už dnes nejím. Zejména ne v "Čínách". Ve stáncích, bistrech a podobně si dám max. bramborák a opečenou klobásu. Tu pozřu po důkladném pozorování okolí. Jak na mě mluví prodavač jinak než Česky a nebo Slovensky, tak to taky nejím. Prostě trpké zkušenosti.
Jinak zázemí jatek, kafilerek, pekáren, cukráren, potravin, masen atd. znám právě díky své práci, proto ten pesimismus na veřejné stravování.
Prostě co je doma, je doma. Není nad domácí stravu s něhou a láskou. :)
 

DeletedUser12110

Guest
Maso mi jíst nevadí, jsem "masák". Nepřemýšlím nad tím . V podstatě jím všechno co je dobré. Dokud nevidím nějaké zvěrstvo, co se s tím provádí. Pak mi to vadí a přestanu to jíst.
To máš jako se mnou a restaurace. Nejím v restauracích od doby, co dělám revize na plyn. Takže cca přes 20 let. Prostě vidím to zázemí a to mi stačí. Opravím sporáky, kotle, pece, udírny, plyn, napíši revizi, ale v hospodě už dnes nejím. Zejména ne v "Čínách". Ve stáncích, bistrech a podobně si dám max. bramborák a opečenou klobásu. Tu pozřu po důkladném pozorování okolí. Jak na mě mluví prodavač jinak než Česky a nebo Slovensky, tak to taky nejím. Prostě trpké zkušenosti.
Jinak zázemí jatek, kafilerek, pekáren, cukráren, potravin, masen atd. znám právě díky své práci, proto ten pesimismus na veřejné stravování.
Prostě co je doma, je doma. Není nad domácí stravu s něhou a láskou. :)

Nemluvila jsem ani tak o vegetarianech, jako spis o tom, ze ani maso ac prirodni produkt neni netknute prumyslem - Urychleni vyvoje jedince je neprirozene a na skodu organismu jako celku.
Kvalita nekterych zarizeni me prave donutila k vyssimu lvlu vareni nez testoviny tisickrat jinak. Ono zase, co po vyvarovne pro studenty chtit :) Bohuzel ale ryba smrdi od hlavy.. Kamarad letos vychazel devitiletku s tim, ze se vyuci kucharem - Bohuzel je ale pro dost deti tenhle obor jedine vychodisko aby nemeli jen ZS. Napln prace je tam otravuje a tudiz ani ty ucitele nemaji chut se jakkoli podrobne venovat latce.. Cisnik ma dokazat poradit i napr. s vyberem vina k jidlu, neni tam jen od noseni spinavych taliru do kuchyne. Bohuzel mnohdy jen teoreticky :(
 

DeletedUser9371

Guest
To je Nortio všude stejné. Jeden z mých kluků se učí teď v prváku topenářem a taky ho to otravuje. Berou naprosto všechno mimo obor. Za rok stavbu neviděl. Látku, kterou berou v životě v kotelně a nebo na vodovodu nepoužije. Je zklamaný, se mnou od mala jezdí po stavbách a montážích. Od asi 12 let umí svářet autogenem i elektrikou. Na učňák šel z devítky z vyznamenáním. Mě málem trefilo, nenechal si to vymluvit. Tak snad vydrží. :)
Pak to dopadá jak píšeš. Bydlím v Praze 6 a kousek od mě je SHŠ (hotelovka), je soukromá. Mají tam i restauraci. Jednom jsem tam byl se zákazníkem, pozval jsem ho na oběd. Roznáší tam na praxi učni. Neochotní, příborem, který přinesl asi na tři etapy praštil o stůl a podobně. Zeptal jsem se ho, jestli ho to baví. On na to, že ne. Znova sem se zeptal, tak proč to děláš ? On na to, že mu to "fotr zaplatil". A vymalováno. Proto jsem klukovi i když měl vyznamenání, nezakázal ten učňák i když je mi to líto. Aby nedopadl jak ten číšník. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9733

Guest
Asi jediná možnost, jak alespoň trochu zabránit výrobě a prodeji nekvalitních potravin je nekupovat a nejíst je. Samozřejmě, asi skoro v každém jídle je něco, co není zrovna v pohodě, ale fakt ty nejlevnější a mnohdy "noname" produkty bych vůbec nekupoval a kdyby to tak dělal každý, přestaly by se po nějaké době vyrábět-prodávat, protože by je prostě nikdo nechtěl...jenže to se nestane bohužel, stejně jako to, aby naši vládu přestali vést zloději a podvodníci...tyhle dvě věci bych si přál, ale asi se nikdy nestanou :(
 
Nahoru