• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duel o vánocích

DeletedUser

Guest
Můj příběh vypráví o tom co se stalo o vánocích ve městě Haltervally. Haltervally bylo široko daleko známé město svými duelanty. Měli jedny z nejlepších, nejrychlejších na světě.

Jednoho dne o vánočním podvečeru se takhle prochází jeden z těch nejlepších ve městě říká se o něm že ještě nikdy nebyl poražen. Jeho jméno nahánělo hrůzu Jmenoval se Billy the Kid. Byl střední výšky a měl na sobě hnědý kabát a hnědé holinky . Na hlavě měl Drahý plstěný klobouk a u boku měl zlatý revolver. Se procházel po městě, tak jako to dělal každý vánoční podvečer, Když tu najednou před něj vstoupil mladý duelant. Jmenoval se po svém otci Jesse James. Ten nebyl nějak zvlášť známí byl to takový normální duelant. Na hlavě měl černou buřinku. Byl oblečený do černého ponča, na nahou měl Hnědé šněrovací boty a u pasu se mu houpala přesná předovka.
"Vyzívám tě na duel" řekl Jamese.
"Nechci ti ublížit, ne dnes" odpověděl mu Billy.
"Slyšel jsem že jsi neporazitelný."
"To jsi slyšel dobře."
"Dost řeší a braň se."
"Řekl jsem že s tebou nebudu duelovat."
"Bojíš se mne co, ty starochu."
"Ne, jen o vánoce nikoho nezabíjím."
"Neboj nebudeš to muset porušit, zabiji tě já."
Jesse James vytáhl předovku a vystřelil ale minul a pak už mel zbraň i Billy the Kid a už byli slyšet jenom výstřely a další, další a další :zásek:. Duel vyhrál Billy a s nataženou rukou ve které měl zbraň mířil na Jamese, který ležel na zádech s prostřelenou nohou. Chvíli vypadalo že Billy ho zabije ale v poslední chvíli zandal pistol do pochvy a pomohl Jamesovi do salónu. :beer: Pili spolu celou noc až se z nich stali přátelé.

Tito dva se zasloužili o vznik nepsaného vánočního míru o vánocích a na nový rok.
Doufám že se vám můj příběh líbil​
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru