• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

jook bobr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Vánoce se vším všudy
(úkolová řada podle jook bobra)

1. úkol
Henry: Zdravím Tě, jook bobr, mám na Tebe jednu velkou prosbu. Marie mne požádala, zda bychom si mohli udělat Vánoce se vším všudy. Je potřeba sehnat spoustu věcí, ale já na to momentálně nemám čas a Vánoce jsou za dveřmi. Pomůžeš mi s tím?

Zapotřebí: Promluv si s Marií
Ukončení: -
Odměna: 10 exp


2. úkol
Marie: Ahoj, jook bobr, chtěla jsem mít Vánoce se vším všudy, ale Henry na to nemá čas a já sama nezvládnu vše zařídit. Ty mi s tím pomůžeš? Tak dobře, jestli se vše povede, budou tyto Vánoce jako za mého dětství. Nejdříve musíš sehnat věci na výzdobu.

Zapotřebí:
  • 10x obilí
    5x kůže
    3x polodrahokamy
    1x zlatý prach
Ukončení: Výborně, věci na výzdobu už máme. Já z nich teď začnu vyrábět ozdoby na stromeček.
Odměna: 100 exp


3. úkol
Marie: Co tu tak postáváš? Jestli mi chceš ještě pomoci, zaběhni do lesa a sežeň nějak pěkný stromeček, který potom nazdobíme.

Zapotřebí: 5 hodin kácet stromy
Ukončení: jook bobr, našel jsi nádherný stromeček. Postav ho prosím do rohu vedle baru, ať z něj opadá ten sníh. Já ho potom nazdobím.
Odměna: 150 exp, 1500 USD


4. úkol
Marie: Co to tu tak smrdí? Že Ty jsi pro ten stromeček byl v lese u Zářícího kříže? No ovšem. Cožpak nevíš, že tam jsou stromečky natřené proti zlodějům? Hned ho vyhoď někam ven. Teď je ale potřeba sehnat stromeček nový. Zaběhni raději k obchodníkovi, snad bude mít ještě nějaké na prodej.

Zapotřebí: Navštiv prodejce stromečků. (Na mapě se nachází v jihovýchodní části)
Ukončení:-
Odměna: 10 exp


5. úkol
Prodejce stromečků: Vítej jook bobr, copak tě ke mně přivádí? Sháníš stromeček pro Marii? Můžeš si vybrat, který se ti líbí. Tak který z nich to bude? Smrček? Jedlička? Anebo tahle překrásná borovice, která se jí bude určitě líbit? Je ale dražší než obyčejný smrček.

ROZHODNI SE:
I. varianta
Zapotřebí: Kup borovici za 2500 USD
yx45.png

Ukončení: Dobře jsi udělal, Marie bude nadšená.
Odměna: Předmět - Borovice

II. varianta
Zapotřebí: Kup smrk za 500 USD
6k1q.png

Ukončení: Obchod je obchod. Ten smrk je tvůj a doufám že dobře pořídíš.
Odměna: Předmět - Smrk


6. úkol
Marie: Už jsem si myslela že jsi někde zabloudil a zmrzl tam. Sehnal jsi jiný vánoční stromek?

I. varianta
Zapotřebí: Mít v inventáři předmět – Borovice
yx45.png
(zmizí při ukončení tohoto úkolu)
Ukončení: Teda jook bobr, to jsi mne vážně překvapil. Přesně takovou borovici si pamatuji ze svého dětství. Je nádherná. Hned se dám do zdobení. Ty zatím dojdi za Waupeem. Nabídl se mi, že zařídí vánoční cukroví.
Odměna: 300 exp

II. varianta
Zapotřebí: Mít v inventáři předmět – Smrk
6k1q.png
(zmizí při ukončení tohoto úkolu)
Ukončení: Horší stromek už tam neměli? Za mého dětství jsme měli doma vždy borovici. Ach jo, můj sen o Vánocích se rozplynul.
Odměna: 30 exp

Při II. variantě úkolová řada končí.


7. úkol
Waupee: Rád Tě tu vidím, jook bobr. Slíbil jsem Marii pomoci s vánočním cukrovím, ale nemám všechny ingredience. Marii na těchto Vánocích hodně záleží, tak doufám, že mi pomůžeš sehnat vše potřebné.

Zapotřebí:
  • 20x cukr
    10x mouka
    5x pomeranč
    5x borůvky
Ukončení: To bylo velice rychlé, jook bobr. Když mám teď vše potřebné, zvládnu upéci cukroví sám. Vyřiď prosím Marii, že vánoční cukroví bude hotové včas. Počkej ještě. Tu máš, ochutnej.
Odměna: Perník, Čokoládová sušenka, Marcipán


8. úkol
Marie: To jsou skvělé zprávy, jook bobr. Pomalu začínám věřit, že vše stihneme ještě před Štědrým dnem.
Teď už zbývá jen sehnat kapra. Šerif se nabídl, že ho chytí, ale trvá mu to nějak dlouho. Dojdi za ním a zjisti, jestli už něco chytil.

Zapotřebí: Promluv si s šerifem
Ukončení: -
Odměna: 10 exp


9. úkol
Šerif: Hej, jook bobr, jsem rád že tu jsi. Chtěl jsem pro Marii chytit kapra, ale v okolí se potlouká banda falešných Ježíšků a já nebudu mít klid, dokud je nepochytám. Tady máš mou udici a zajdi místo mne k řece.

Zapotřebí:
  • Mít na sobě Udice
    25x Rybolov
Ukončení: Předmět – Kapr
6f3e.png
(padne při 25. práci) Vidím, že jsi mnohem lepší rybář než já. Víš co? Nech si mou udici.
Odměna: Udice


10. úkol
Šerif: jook bobr, pořád mne tu trápí ti falešní Ježíšci, zrovna na ně vypisuji zatykač. Jestli máš ještě chvilku, mohl bys mi pomoci je pochytat. Mám obavu, aby nezničili celé Vánoce.

Zapotřebí:
  • Vystav zatykač
    Vyhraj 5x duel s NPC
Ukončení: Ani jsem nedoufal, že je dokážeme pochytat tak rychle. Skvělá práce, jook bobr. Podívej, co měl jeden z nich u sebe. Zpěvník s vánočními koledami. Vezmi ho k sobě. A teď už utíkej za Marií, ať nám stihne toho kapra připravit.
Odměna: Předmět - Zpěvník


11. úkol
Marie: Ah, tady jsi, jook bobr. Chytil šerif nějakého kapra? Jestli kvůli těm falešným Ježíškům neměl čas, budu muset udělat vepřové řízky a to pak nebudou ty pravé Vánoce.

Zapotřebí: Mít v inventáři předmět – Kapr (zmizí)
6f3e.png

Ukončení: jook bobr, nebýt Tebe, tak tyto Vánoce by nedopadly moc dobře. Dej mi toho kapra ať ho můžu vykuchat a začít s přípravou štědrovečerní večeře.
Odměna: Předmět – Šupina z kapra (1% peněz navíc při práci)
aiq4.png



12. úkol
Marie: Ach ne, v tom shonu jsem zapomněla na to nejdůležitější. Na dárky! Vánoce bez dárků by nebyly ty pravé Vánoce. Moc času nám už nezbývá, ale zkus nějaké dárečky sehnat.

Zapotřebí: 3x Balíček
Ukončení: jook bobr, jsi opravdu nejlepší pomocník. O takovýchto Vánocích sním už od svého dětství. A teď už nezdržuj, mám ještě dost práce s bramborovým salátem. Raději zjisti, jestli má Henry dost alkoholu na noční oslavy.
Odměna: 300 exp, 300 USD


13. úkol
Henry: jook bobr, udělal jsi mi opravdu velkou radost. Podívej se na Marii, jak je šťastná. Takhle usmívat jsem ji hodně dlouho neviděl. Ptáš se, jestli mám dost alkoholu? Samozřejmě, že mám, ale pro jistotu přines ještě pár lahví.

Zapotřebí:
  • 10x Rum
    10x Tequila
    10x Whiskey
Ukončení: Skvělé, skvělé. Děkuji mnohokrát, jook bobr. Nyní nám alkohol určitě nedojde. Zastavil se tu šerif a nechal zde pro tebe truhlu, kterou měli ukrytou ti falešní Ježíšci.
Odměna: Truhla s ocelovými pláty (obsahuje předmět)


14. úkol
Henry: Slyšíš? Marie už zpívá koledy, tak se pojďme připojit.

Zapotřebí: Mít na sobě Zpěvník
Ukončení:
Nesem Vám noviny, poslouchejte,
z betlémské krajiny, pozor dejte.
Slyšte je pilně a neomylně,
slyšte je pilně a neomylně,
rozjímejte.
Odměna: -


15. úkol
Marie: Moc vám všem děkuji za pomoc s přípravou. Na tyto Vánoce nikdy nezapomenu! A teď už pojďte ke stolu. Všichni si zasloužíte pořádnou večeři.

Zapotřebí: Lze splnit pouze 24.12.
Ukončení: Neostýchejte se a berte si.
Štastné a veselé Vánoce.
Odměna:
Hostina pro gentlemany
Mimořádný dáreček (něco na rozbalení)
50 UPD
Titul: Ježíšek
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru