• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Křížovky, sudoku, osmisměrky a další..

Jak byste oznámkovali hru sudoku, pokud by byly známky jako ve škole?


  • Celkový počet hlasujících
    31

DeletedUser

Guest
Ve hrách to není, sport to asi také nebude, není to vlastně o ničem. Sám jsem mu nikdy nevěnoval žádnou pozornost, dokonce mě štvalo, že se pořád objevovalo ve všech novinách a časopisech, pořád 9x9. Nikdy jsem se na něj nepodíval zblízka.
A někdy před dvěma měsíci jsem ho zase našel někde v novinách a rázem mu propadl, dnes není den, abych alespoň jedno nezdolal.
Tak by mě zajímalo, jak jste se SUDOKU na tom vy, účastníci tohoto fóra

EDIT Cesilek// Připojeno téma o křížovkách a osmisměrkách.. Myslím, že na to vše bude stačit jedno téma.

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sudoku je hnusná hra od japonců, jednoou jsem to zkusil, ale vůbec mě to nebavilo... KRAVINA!
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se smířil s tím, že moderátoři nejsou zase tak hodní a žádná anketa nebude. No nevadí.
Ale díky Cesikovi tedy jsou hodní, takže se jim veřejně omlouvám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sudoku je hnusná hra od japonců, jednoou jsem to zkusil, ale vůbec mě to nebavilo... KRAVINA!

Ano, ty jsi řekl , že je to kravina, tak je to kravina.

Víš, někoho baví něco a někoho zase něco jiného a není na tobě abys posuzoval, co je kravina a co není. Kdybys tam napsal "dle mého názoru je to kravina", ani bych neceknul, ale takhle to vypadá, jak kdyby tě teď všichni měli poslechnout a nadávat na to.

Navíc to, že nejsi schopný to vyluštit, neznamená, že hned začneš nadávat na tu hru i na její "stovřitele". To, že jsi taková neschopná l*ma, že nedokážeš vyluštit takovou prkotinku, to není problém Japonců, ale tvůj.
 

DeletedUser

Guest
No v Sudoku jsem celkem dobrej, 2x jsem reprezentoval třídu a byl jsem první na 1. místě a po druhé na třetím místě, tento rok jsem byl reprezentovat školu a... no nechci vám říkat výsledek :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
No v Sudoku jsem celkem dobrej, 2x jsem reprezentoval třídu a byl jsem první na 1. místě a po druhé na třetím místě, tento rok jsem byl reprezentovat školu a... no nechci vám říkat výsledek :D:D:D

A to se soutěží podle toho, kdo to vyluští nejrychleji, nebo kdo to má správně.
(jestli podle toho za jak dlouho to vyluštíš, tak jaký máš čas?)
 

DeletedUser

Guest
Já nikoho v sudoku nereprezentoval... Jaká byla zezačátku "Sudoku horečka" to bylo všude...

PS: to fifineček: Gratuluji k 800. příspěvku
 

DeletedUser

Guest
A to se soutěží podle toho, kdo to vyluští nejrychleji, nebo kdo to má správně.
(jestli podle toho za jak dlouho to vyluštíš, tak jaký máš čas?)

No, my sme měli 100 sudoku, a měli jsme na to 1 hodinu, kdo toho vyluštil nejvíc a nejsprávněji vyhrál první cenu.
 

DeletedUser

Guest
občas z nudy si to zahraju... všim jsem si že převažně v časopisech pro ženy upadaj křížovky a nahruzuje je pravě sudoku:)
 

DeletedUser

Guest
Je to super "křížovka", rád to luštím a většinou i dobře :), ale když se někde spletu a pak mi to nevychází, tak se vždycky naštvu a už to letí roztrhané do koše, proto jsem hlasoval 2.
 

DeletedUser

Guest
Určitě za 1...dřív mě to chytlo...ted si také rád zaluštim...ale bylo to teda lepší...vác mě to dříve bavilo...za ty léta za 1.....
 

DeletedUser

Guest
Křížovky

Před chvilkou se tady objevilo téma o Sudoku, tady je pro změnu něco pro křížovkáře. Občas si nějakou křížovku vyluštím, ale většinou jen abych zabil čas. A co vy luštíte křížovky?

(Prosím moderátory o anketu, děkuji.)

Téma by mohlo fungovat i jako křížovkářský slovník...
 

DeletedUser

Guest
já křížovku luštím každých 14 dní v ABC,je o ceny-uz jsem jednou vyhral znackovou penezenku:smoker:
 

DeletedUser

Guest
Osmisměrky

Tak už je tu i téma OSMISMĚRKY.
Před léty jsem kupoval nějaký časopis s osmisměrkami a posílal je a pořád nic. Až jsem skončil, tak mi přišla 500 za výhru. A znovu jsem začal před rokem. Asi to teď moc nikdo neposílá, protože za rok se mi ta 500 podařila vyhrát asi 5x. Křížovkáři napíší, že to nic není, ale je to také o postřehu, jak rychle najdete. Já si také osobně myslím, že to nic není, ale mám nějak raději rychlejší věci a to osmisměrky jsou. Sudoku sice vždycky není rychlé, ale tomu jsem opravdu propadl.
 

DeletedUser

Guest
no,a jak se ten casopis jmenoval?znate nekdo casopis na lusteni osmismerek na vyhru??
 

DeletedUser

Guest
existuje nejaky casopis kde muzet poslat vylusteny sudoku a neco vyhrat?je neco takoveho kde jsou vsechny krizovky sudoka,osmismerky atd.?
 
Nahoru