• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.22

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na světě 4 se podívejte na mého spolužáka - poklad.551 -má nočník a ten nápis "Nezapomeň mířit" nemá chybu
 

DeletedUser

Guest
no já taky mam na s.6 nočník a vypadá opravdu pěkně:loool:
a omam otázku našel někdo ostatní věci ze sady?


edit: už i noční košily:-D
ale je až od 45 lvl:-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ten poslední update dost ubral... nechápu moc přínos medailí, mohli by k tomu dát nějaký podrobný "manuál", místo toho mohli změnit rozlišení hry. Taky nemožnost vyměnit věci v inventáři, pokud hráč spí, je celkem zdržovačka. A co se úpravy duelů týče, když už, tak mohli přidat spíš na ochraně dělníků, protože ti se zpravidla soustředí na výstavbu, než na duely (i když jak jsem se ve hře přesvědčil, jsou koumáci, co mají schválně charakter dělníka a přitom duelujou o život). A taky mě štve, že když se někdo příjde vyspat do našeho města, tak my z toho nic nemáme a on zaplatí minimálně 10$. Komu???
 

DeletedUser

Guest
podle me ta hra speje do pryc ten novej set??
to uz je fakt trapny delat si srandu ze hry mimo ale tohle je moc nocnik je uz prilis
a ten desing se mi libil vic predtim
ale je to muj nazor podle me propadak
 

DeletedUser

Guest
Ten poslední update dost ubral... nechápu moc přínos medailí, mohli by k tomu dát nějaký podrobný "manuál", místo toho mohli změnit rozlišení hry. Taky nemožnost vyměnit věci v inventáři, pokud hráč spí, je celkem zdržovačka. A co se úpravy duelů týče, když už, tak mohli přidat spíš na ochraně dělníků, protože ti se zpravidla soustředí na výstavbu, než na duely (i když jak jsem se ve hře přesvědčil, jsou koumáci, co mají schválně charakter dělníka a přitom duelujou o život). A taky mě štve, že když se někdo příjde vyspat do našeho města, tak my z toho nic nemáme a on zaplatí minimálně 10$. Komu???

Přínos medaili - Podle těch, co to navrhli, to mělo alespoň trochu oživit hru asi, než příjde nový Update.
Rozlišení hry - Co se ti na něm nelíbí ? (je taky možnost, dát na lepší rozlišení návrh, v sekci "Návrhy a nápady").
Změna ošacení při spánku - Je nějaký problem zrušit hotel, přehodit věci a zase jít spát ? (je to otázka 5 - 30 sekund). Jednoduše řečeno, už si viděl někoho, jak se převlíká ve spánku ?
Úprava duelů - "Ochraně dělníků" ? Jestli někdo zvolil dělníka, je to pouze jeho věc a taky problem. Každý měl možnost zvolit si to, co sám chtěl. Pokud zvolil dělníka, musí brát v úvahu jeho riziko.
Hotel - To samé můžeš udělat ty. Nevydím, co na ti na tom vadí. Ty bys chtěl, aby ses mohl na celém The Westu vyspat jen ve vlastním městě ? Už když to jen píšu, je to blbost a když ti to tak vadí, zvol si dobrodruha, ten to má do druhého stupně zadarmo.
Cena hotelu - platí se tomu, kdo tě v hotelu ubytuje, né tomu, kdo je starostou města.
 

DeletedUser6989

Guest
level (ůroveň) 99

Pokud bude Charakter omezen pouze do 99.levelu (nepočítam duelovou ůroveň),tak to asi hodně lidí přestane bavit (bohužel asi včetně mě) a online hra (zvláště RPG) by měla být nekonečná a to,že budu na např. 200. levelu mít přístupné všehny práce,to bych řekl,že nikomu nevadí a jelikož máme pevnosti tak je o zábavu postaráno.
Tímto bych se chtěl zeptat ,zda lidé,kteří mají na starosti tuto hru (včetně updatů),uvažují o zrušení limitu levelů.
 

DeletedUser

Guest
Pokud bude Charakter omezen pouze do 99.levelu (nepočítam duelovou ůroveň),tak to asi hodně lidí přestane bavit (bohužel asi včetně mě) a online hra (zvláště RPG) by měla být nekonečná a to,že budu na např. 200. levelu mít přístupné všehny práce,to bych řekl,že nikomu nevadí a jelikož máme pevnosti tak je o zábavu postaráno.
Tímto bych se chtěl zeptat ,zda lidé,kteří mají na starosti tuto hru (včetně updatů),uvažují o zrušení limitu levelů.

myslím, že pevnosti hru nijak moc neobohatily... navíc nejsou vůbec dodělaný, mají chyby, nic nepřidávaj a mě už přestávaj bavit :eww::eww::eww:

a zrušení duelové úrovně je myslím v plánovaných změnách pro rok 2009... ale podle posledního updatu bych soudil, že se těch změn dočkáme tak roku 2010 až 2011...:ups ha:
rok má asi málo dní...:loool:

a jestli umíš německy, tak se zeptej innogames, protože lidi, kteří si přečtou tvů příspěvek, nemůžou s omezením 99LVL nic dělat :yes:
 

DeletedUser4517

Guest
zdilim taky tvuj nazor propadak tento update daj t uset ktery je upe knicemu co ze ti zlepsi spani mi se spi dobre aj bez set ukdyby sem dali nejake dobre nove veci a ne takou prkotinu uvital bych zbrojire v pevnosti a pokr v salonu i s napovedou,ale set to uz je na me moc par takych blbych updatu jeste a koncim.
 

DeletedUser

Guest
update se mi vubec nelibil a ocenil bych kdyby pribyly nake nove predmety,zbrane a prace ale jinak ok
 

DeletedUser

Guest
podle me ta hra speje do pryc ten novej set??
to uz je fakt trapny delat si srandu ze hry mimo ale tohle je moc nocnik je uz prilis
a ten desing se mi libil vic predtim
ale je to muj nazor podle me propadak

podle mě je právě ten set jediná dobrá věc v updatu...:eww:
a to proto, že zatím vlastně nikdo neví, na co je :yes:
 

DeletedUser

Guest
ja bych dal flash hry pak honde novych veci a novy prace
a tenhle update me nastval jako nevadi mi co dela a nedela nemusim si to kupovat,ale ten pejsek nebo co to je a nocnik??fakt trapny asi taky skoncim za nejakou dobu
fakt to speje do p.....e hodne lidi ted prestava hrat tak by se mohlo zacit delat neco poradnyho a ne blbosti ktery sou uplne k smichu
 

DeletedUser4517

Guest
ja bych sem neco napsal proc sem davaj nemci takove decke veci ale dostal bych asik ban?viz afera Fritzl? a tak teda mohli vylepsit trosku ty pevnosti je sice pekne ze to ukazuje bonusy ale na duhou stranu mohli dat fakt ten obchod do pevnosti a jak uz hermis zminoval mnojo lidi odchazi a oni sem daj taky blby update
 

DeletedUser

Guest
Já nevím, co se všichni pořád divíte. Mně německý národ vždycky připadá dost studený a bez fantazie. Nikdo se sice nemůže zalíbit všem, ale toto byl opravdu krok do tmy (píši to velmi slušně, normální člověk si domyslí, kam jsme tím šlápli). :)

I když, kdyby nebylo jednoho velkého Němce s fantazií, tak tady možná ani nejsme. Byli sice i jiní, ale tento nás ovlivnil asi nejvíce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3004

Guest
Přínos medaili - Podle těch, co to navrhli, to mělo alespoň trochu oživit hru asi, než příjde nový Update.
Rozlišení hry - Co se ti na něm nelíbí ? (je taky možnost, dát na lepší rozlišení návrh, v sekci "Návrhy a nápady").
Změna ošacení při spánku - Je nějaký problem zrušit hotel, přehodit věci a zase jít spát ? (je to otázka 5 - 30 sekund). Jednoduše řečeno, už si viděl někoho, jak se převlíká ve spánku ?
Úprava duelů - "Ochraně dělníků" ? Jestli někdo zvolil dělníka, je to pouze jeho věc a taky problem. Každý měl možnost zvolit si to, co sám chtěl. Pokud zvolil dělníka, musí brát v úvahu jeho riziko.
Hotel - To samé můžeš udělat ty. Nevydím, co na ti na tom vadí. Ty bys chtěl, aby ses mohl na celém The Westu vyspat jen ve vlastním městě ? Už když to jen píšu, je to blbost a když ti to tak vadí, zvol si dobrodruha, ten to má do druhého stupně zadarmo.
Cena hotelu - platí se tomu, kdo tě v hotelu ubytuje, né tomu, kdo je starostou města.

Změna ošacení ve spánku
no právě, že to trvá těch 5-10 sekund - JE TO ZBYTEČNEJ VOPRUZ Sorry za ten výraz, ale je to tak a spoustě hráčů, které znám, to taky vadí. Jinak ty jsi viděl někoho, kdo dostane 2x dřevorubeckou sekerou do hlavy a přežije to???
Hotel
Byl tu názor a ten se mi líbí, že by radní a zakladatelé města mohli kohokoliv z hotelu vyhodit. Nejsi vítán = vypadni!!!
 

DeletedUser

Guest
Nova verzia sa mi absolutne nepaci!Najviac mi vadi to ze si uz nemozem menit oblecenie pocas spanku:mad talking:,este velaka konina su tie medaily.Zda si to byt dost cudne
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru