• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Grepolis

DeletedUser

Guest
REGISTRACE UŽ ZASE JEDE!!! NEPROPÁSNĚTE ŠANCI :D http://grepolis.de/start/register?

Ale jinak domluvit to můžeme :D třeba vy by ste přestoupily k nám :D nebo, domluv se s LynXem :) ten je zakladatel ;) :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Základy němčiny bych snad měl, ale pořád ještě trošku nechápu ten simulátor. Nevíte, co se tam šechno mačká? :)
 

DeletedUser

Guest
Mě spíše udivuje ten dědula s kolečkem jak pracuje ve štříbrných dolech.
 

Deleted User - 31870

Guest
Cleon: taky se ti zdá, že jezdí moc rychle? oproti zbytku pohyblivých věcí je moc rychlej
 

DeletedUser

Guest
Vypadá jak kdyby se zbláznil, navíc jezdí pořád stejnou cestu :-).
 

DeletedUser

Guest
ja bych to udelal ze by stima koleckami zajel do skladu a.e ze se ta hromada nezvessuje kdyz tam jen prisipava
 

DeletedUser

Guest
No, hale, prosim, potrebuju radu. V nastaveni nemuzu najit sluzbu zmenit heslo... da se vubec nejak zmenit?? :)
 

DeletedUser

Guest
chctěl bych se k někomu přidat... nick **********

Jinač ten týpek s těma kolečkama je fakt vadnej.. von tam nic netěží jen se ukazuje že něco dělá... eště jsem ho ty kolečka neviděl vyklopit


Ten nick je poněkud vulgární nemyslíš? Scorpion2501
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Můžeš jít k nám Trojan Kids, jsou tam jenom češi a slováci ;)
 

DeletedUser

Guest
nj.. jen bych chtěl poznamenat aby byl někdo z aliance blízsko mě.... abych aj chvilu přežil... su na severovychodě.
A co se tak rozhlížím tak ostrovy předemnou sou asi 3 hráči CZ a každej v jinačí alianci.. nechcete to nějak spojit? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ono nějak ze startu nešlo stavět tržiště a teďka to jde. A další věc je že nějak nejde špehovat, já si vyzkoumal špehy a nemůžu je nikam poslat.
 
Nahoru