• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.23

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8071
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8071

Guest
Holá, nechci být krysa, že zrovna já píšu první chybku na kterou jsem narazil, ale dosti naštve

takže...před updatem jsme si vydal k pevnosti spojenců abych ji bránil....po updatu jsme k ní došel a když jsem se chtěl přihlásit, tak je tam napsáno



To je v pořádku, ale není v pořádku že se načítá už asi 10 minut:wacko:...u mě chyba není před tím to jelo...
 

DeletedUser

Guest
Na den upgradu se nedoporučuje plánovat bitvy!!. Zkus to zítra nebo později večer a možná to půjde.
 

DeletedUser8071

Guest
já tu bitvu neplánoval...jen jdu spojencům pomoct ji bránit...zítra už bude pozdě..když bitva je dnes v 21:03
 

DeletedUser

Guest
Na den upgradu se nedoporučuje plánovat bitvy!!. Zkus to zítra nebo později večer a možná to půjde.

Vyborna rada. Nic nemeni na faktu ze dnes s do te bitvy nemuze dostat a pokud je s bitvami nejaky prolem (vseobecny), tak je dobre, ze to bylo zjisteno jiz dnes a ne az za 2 dny.
 

DeletedUser

Guest
já tu bitvu neplánoval...jen jdu spojencům pomoct ji bránit...zítra už bude pozdě..když bitva je dnes v 21:03

Tim sem chtěl říct že není dobré se do bitvy zapojovat.
Zkus:
1) Přihlaš se, odehlaš se
2) Zapni, vypni internet
3) Zapni, vypni PC
4) Změň prohlížeč
 

DeletedUser8071

Guest
Tahle čtyčka možností je tu omývaná už tak dlouoooooho a pořád, že jsme ji udělal již na začátku..ale nic..pořád nic :/


+ vymazal cookies
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To si to germáni nejsou schopní udělat tak aby nebyl takový chaos a hlavně na co mají BETA server když člověk nemůže bojovat bitvy?
Hnus velebnosti:zásek::zásek::zásek::zásek::zásek:
 

DeletedUser

Guest
To si to germáni nejsou schopní udělat tak aby nebyl takový chaos a hlavně na co mají BETA server když člověk nemůže bojovat bitvy?
Hnus velebnosti:zásek::zásek::zásek::zásek::zásek:

Dej si pozor na jazyk. NĚMCI (přes naše moderátory) nás varovali, že budou výpadky takže si neztěžuj. A jeden den se bez bitev snad obejdeš!

No to je geniální odpověď...hlavně že boj je dnes

jinak přikládám screen ZDE

Tak se běž podívat na net třeba k sousedovi co bydlí naproti, jinak máš asi smůlu..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To si to germáni nejsou schopní udělat tak aby nebyl takový chaos a hlavně na co mají BETA server když člověk nemůže bojovat bitvy?
Hnus velebnosti:zásek::zásek::zásek::zásek::zásek:

Tim chces rict, ze mas stejny problem nebo to byl vykrik do tmy?

Zatim problem ohlasil jediny clovek, takze "mozna" je treba chyba u nej, nebo u jeho poskytovatele internetu.
 

DeletedUser8071

Guest
Greeny napsal/a:
Dej si pozor na jazyk. NĚMCI (přes naše moderátory) nás varovali, že budou výpadky takže si neztěžuj. A jeden den se bez bitev snad obejdeš!

a ty si myslíš že se to napraví samo úderem půlnoci? :ehm:

Freashmeate - před mi to fungovalo bez problémů :(, jinak mám O2, čili nadnárodní společnost...pokud by to byla chyba providera tak to nepojede 60% české populace (kdyby hrála TW)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já bych na novém update našel i pozitvní věci. Na širok. monitoru je celkem přijatelná mapa a čísla na stránkování jsou konečně lépe provedená a konečně je přehledné městké fórum.
Jéé a dá se během spánku opět převlíkat. To je tedy paráda.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a ty si myslíš že se to napraví samo úderem půlnoci? :ehm:

Nejsem vestec, ale problem muze byt u bitev co byly vyhlaseny pred updatem a bojuji se po.

Napr. obranci v male/stredni pevnosti uz nemuzou stat na stejnych polich jako pred updatem (mensi pevnost). Takze jestli si dal nekdo startovni pozici na misto, kde ted uz stat nemuze a vyvojari s tim nepocitali, tak to muze kvuli tomu havarovat.


Freashmeate - před mi to fungovalo bez problémů :(, jinak mám O2, čili nadnárodní společnost...pokud by to byla chyba providera tak to nepojede 60% české populace (kdyby hrála TW)

Take mam O2 a uz se mi stalo, z bitvy nejeli, protoze se jim rozbil router do zahranici. Plus obcas maji problemy se ztratami packetu.
 

DeletedUser1575

Guest
na S1 ted začala bitva a nejvetší sranda je že nikdo neví jak to dopadne .
To zas bude řevu ty vyhráli protože jsme se nemohli přihlásit a podobně No někdy je dobré myslet dopředu.
 

DeletedUser5175

Guest
Tak já měl smůlu,na bitvu jsem přišel včas,ale jen mě to psalo:načítám mapu.
Jdu si nalejt whisky nebo vyhodim compa z okna.:shock:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já se přihlásil před update, boj jsem neviděl,načítala se mapa, ale výpisy přicházely a pevnost změnila majitele
 

DeletedUser

Guest
Mám taky problém jakmile se přihlásím tak se my nenačte v úseku jednoho herního pole mapa...nevíte čím to je???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru