• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k 1. soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser765
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dej to sem!!Nikdo tě kritizovat nebude,se koukni na první výtvory :rodina:
 

DeletedUser

Guest
A na můj :D Já taky přemýšlel, jestli to sem dát, a teď uvažuju o tom, že to smáznu. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Soutěž začíná dne 6. prosince, končí 20. prosince
Hodnocení provede West Team 21. prosince, výsledky budou oznámeny 23. prosince.
 

DeletedUser

Guest
Koukám všichni máte na obrázcích světélka jak to děláte?Už jsem to několikrát zkoušel ,ale nepovedlo se :-(
 

DeletedUser8082

Guest
to je lehký to třeba v gimpu uděláš pomocí štětce:hoj:
 

DeletedUser1451

Guest
Koukám všichni máte na obrázcích světélka jak to děláte?Už jsem to několikrát zkoušel ,ale nepovedlo se :-(

Já je dělám ve photoshopu... Nastavím si štětec, který nemá ostrý kraje (tzn. pozvolně přechází z černé do bílé), snížím jeho průhlednost a tečkuju...
 

DeletedUser8082

Guest
wow ted' assem se dívala na všechny a to je prostě NÁDHERA jak to dělaj?to moje je příšernost:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
 

DeletedUser

Guest
kdybych měl tipovat vítěze, tak tipuju tyhle 3 :yes:

7sup

simon163

Robert Lee

co myslíte vy?:vánoce3:
 

DeletedUser6753

Guest
7sup z toho města vyrobyl pohled

1)sawwwer, simon163
2)hermis
3).gonzaleZ
 

DeletedUser

Guest
7sup z toho města vyrobyl pohled

1)sawwwer, simon163
2)hermis
3).gonzaleZ

dávat mě na 1 místo není dobrej nápad :mocking:
jsou tam daleko hezčí města :vánoce1:
jinak 7sup nemá město podle šablony... ale to už je jeho problém :vánoce3:
 

DeletedUser

Guest
Simon bude mít maximálně 2 místo... já budu úplně poslední :lool:
 

DeletedUser

Guest
Aj keď nemyslím, ďakujem :)

Každopádne si mi veľmi páčia všetky, ale najviac asi hermisove, 7supove. Zlé však nie je ani to sawwwerove, aj keď ten sneh tam mohol byť "jemnejší" :)

no Photoscape není na sníh moc udělanej... spíš na fotky a tak... a dělat v jiným programu se mi nechtělo :vánoce3::vánoce2:

PS: navíc se mě podařilo dělat sníh místo barvou bílou, tak "lehce" žlutou... naštěstí to tam moc není vidět :mocking:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru