• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k 2. soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser765

Guest
Zde si můžete popovídat o svých povídkách. Navzájem pochválit a okomentovat o tom co se dá ještě zlepšit.
 

DeletedUser

Guest
Celkem mě zaujal Sawwwerův příběh. I když sám tam mám svůj výtvor, jeho si zaslouží pár nugetů..:zvonecky:
 

DeletedUser

Guest
Celkem mě zaujal Sawwwerův příběh. I když sám tam mám svůj výtvor, jeho si zaslouží pár nugetů..:zvonecky:

ten tvůj je hodně dobrej :good::good::good:
je tak vánočně naladěnej :vánoce3:

já ho mám trochu drastickej no...:vánoce2::diablo:
 

DeletedUser

Guest
Tak jak to vidíte? Mě osobně se nejvíc líbí výtvor pwyll.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, mohl jsem pro vás napsat normální vánoční povídku, a krásnou. Trochu tý pohody, nějaký jmelí a pořádná dávka lásky, by to bylo pěkný. Jenže sem si řek ne, když povídku, tak morbidní. :vánoce1:
 

DeletedUser

Guest
Mám jednu výtku ohledně výsledku soutěže. Příběh zuzupd je sice dobře zpracovaný a má smysl, ovšem je velmi vulgární a vzhledem k věkovému průměru uživatelů fóra je velice nevhodný. Vždyť za vulgaritu se pokud vím tady banuje. V minulém roce byl vyloučen hráč který použil slovo blbec.

Omlouvám se za doublepost - nevšiml jsem si že jsem tady už psal.
 

DeletedUser

Guest
Mám jednu výtku ohledně výsledku soutěže. Příběh zuzupd je sice dobře zpracovaný a má smysl, ovšem je velmi vulgární a vzhledem k věkovému průměru uživatelů fóra je velice nevhodný. Vždyť za vulgaritu se pokud vím tady banuje. V minulém roce byl vyloučen hráč který použil slovo blbec.

Omlouvám se za doublepost - nevšiml jsem si že jsem tady už psal.

No tak mi daj k druhýmu místu ještě kartu, to nějak přežiju :)
Osobně jsem bral stejné podmínky jako které jsem míval k psaní Pošťáka, kde jsem se ptal ostatních členů teamu, zda je vhodné zveřejnit povídku, proti nebyl nikdo.
 

DeletedUser7906

Guest
sice jsem v této rubrice nesoutěžil ale ten příběh je otřesný(vulgaritou)

Co se stalo že na forum se mohou používat tato slova:Cituji:

šlapkou
blbec
děvky
zkurvenym
kurva stará
hovado

...Zdůraznuji že jsem se této soutěže neúčastnil..takže nic s tím nehodlám dělat ale myslím si že by alespon mohl opravit ty slova
 

DeletedUser

Guest
sice jsem v této rubrice nesoutěžil ale ten příběh je otřesný(vulgaritou)

Co se stalo že na forum se mohou používat tato slova:Cituji:

šlapkou
blbec
děvky
zkurvenym
kurva stará
hovado

...Zdůraznuji že jsem se této soutěže neúčastnil..takže nic s tím nehodlám dělat ale myslím si že by alespon mohl opravit ty slova

Hehe, doporučuji ti nepouštět se do čtení současné literatury, někteří autoři (včetně klasiků), by ti mohli přivodit trauma.
Ale vážně, copak mají zločinci a vrazi mluvit krásně spisovnou češtinou? To by těžko jejich charakterům někdo uvěřil.
Jinak je mi to docela jedno, jak jsem psal výše, ponesu si za to klidně následky, proč ne, že :)
 

DeletedUser

Guest
Nespisovná až vulgární mluva v tomto případě vyplývala z kontextu, bez ní by to nebylo uvěřitelné. Doufám ale, že si zuzupd opravil ty hrubky:vánoce2:, ty bych mu vyčítala víc.
Jeho příběh aspoň nebyl tak bezduše dojemný jako jiné zde uvedené.
 

DeletedUser

Guest
pokud to musíš slyšet, tak jediné příběhy, které dle mého názoru měly nějakou myšlenku a snažily se o nějakou inovaci, byly od tebe, od zuzupd a od deliciouse - aspoň, že se mezi oceněné dostal zuzupd
 

DeletedUser

Guest
pokud to musíš slyšet, tak jediné příběhy, které dle mého názoru měly nějakou myšlenku a snažily se o nějakou inovaci, byly od tebe, od zuzupd a od deliciouse - aspoň, že se mezi oceněné dostal zuzupd

slyšet to nemusím... stačí, když to budu vidět napsaný :vánoce3:

a musím uznat, že zuzupd se na 2. místo dostal právem... jinak pro ty, komu se nelíbily ty sprostý slova - bez nich se westernový povídky neobejdou... zkuste je něčím nahradit a pak si je přečíst... určitě zjistíte, že bez nich to není vono :vánoce1:
 

DeletedUser

Guest
Helemese, nemám nic proti sprostejm slovům, ale je mi divný, že tady to ocení . místem v soutěži, zatimco u povídek utlačujou nového spisovatelského génia kvůli slovům, která ani nejsou dle mého názoru tak sprostá, jako tady.
TO je skoro jako diskrominace, ale nechci provokovat...
Kdo si to bude chtít, přečíst, tak to najde mezi ostatníma příběhama- jmenuje se to Pokus.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru