• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

GTA San Andreas

DeletedUser

Guest
jo hraju to na notesu a šipky se mi tam ojevujou jen někdy-mám to taky v češtině
asi si stáhnu opravný patch
 

DeletedUser

Guest
mam tam modifikace a hot cofee

a co gta tokyo drift hraje taky nekdo?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mám takovej malej problémek...:cry:
san andreas jsem hrál docela dlouho i po všech misích, ale pak jsem si tam chtěl naistalovat modifikaci, která změní celý SA... jenže potom, co jsem to nainstaloval jsem to zapl a jakmile jsem byl v menu, tak se mi to seklo... sekalo se mi to pokaždý, takže jsem to musel odinstalovat a ještě smazat "zbytky" modifikace a SA... když jsem san andreas instaloval podruhý, tak mi skoro na konci naskočil error se správou, že je nějakej problém v rádiech... když jsem to potom ještě zkoušel, nešlo to pořád...
nevíte čím to je? jinak mám originál...:cry:
 

DeletedUser

Guest
skvělá pařba akorát už to mám asi 5x dohraný ale hraju teď často MP
 

DeletedUser7063

Guest
Tuhle hru jsem nedávno podruhé dohrál... Skvělá hra.:angel:
 

DeletedUser

Guest
Já jsem měl GTA SA, ale ztratil jsem ho, dokonce originál :( no teď mám GTA 1, GTA 2, GTA 3... (GTA 3 je GTA Vice City)...
 

DeletedUser

Guest
ufo

1. Fake
2. Hvězda
3. Může to být letadlo
4. Taky letadlo
5. :D:D:D Fake!

Žádné UFO tam není, hodně krát jsme to hledali v datech se hrou a nic jsme nenašli.

ty si taky chytrej vid.asi si tam das pres img tool ufo ne
stahnes ho z netu
ja tam mam svetelny mece,ferrari atd tak nepis ze je to fake
McBracey:musis mit patch potom se ti hra nebude vypinat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ty si taky chytrej vid.asi si tam das pres img tool ufo ne
stahnes ho z netu
ja tam mam svetelny mece,ferrari atd tak nepis ze je to fake
McBracey:musis mit patch potom se ti hra nebude vypinat

Tohle všechno jsou módy chápeš? Já říkám že v originálu žádné ufo není.
 

DeletedUser

Guest
Dokonce tam je i titanik ponorka yety ufo a všechny tyto věci hodně hru oživí.
Hodně dobré jsou všechny tyto věci ale i základní je hodně kvalitní a je sranda s cheatama.


Multiplayer je dobrej ale mě teď více baví Call of Duty 4 multiplayer.
 

DeletedUser

Guest
Hale, nasel jsem to moje Cedecko GTAcka, a nevim jak se prippojuje do multiplayer. Jak tedy? :lool:
 
Nahoru