• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Cierne hory- Navod na splnenie

DeletedUser

Guest
PREHLADNEJSIE TO UROBIM NESKOR

Takze vopred sa ospravedlnujem ak to tu bolo, alebo ak su tam akekolvek chyby, ktore by mohli novacikov popliest, ale robil som to na zaklade sebou ziskanych informacii, ak sa to nezapaci uzivatelom na fore, alebo moderatorom, prosim o zmazanie podla vlastneho uznania
.................................................. ................................................- 10-16 - .................................................. .........................................
Takze prvy problem, ktory by mohol nastat pri ulohe Cierne hory je prinesenie balicku Stevovi .. Pozicia Steva na mape je: http://img8.imageshack.us/img8/4487/...vovapozici.jpg
Dalej ked pridete k Stevovi musite najprv prijat ulohu a potom ju splnit, tym mu odovzdate balicek. Po splneni dalsej ulohy od Steva ( Tam bezi vol, Hnanie krav 4 hodiny ) dostanete od neho list.. Na splnenie ulohy kliknite na salon a nad Henrym Walkerom sa Vam zobrazi otaznik, prijmite ulohu od neho a splnte ju tym, ze mu odovzdate list od Steva.
================================================== ==== -16-26 - =================================
Po dosiahnuti urovne 16 dostanete zase list od Marie s tymto listom pridete ku Gui-Katovi, jeho pozicia je: Tuto poziciu sa mi uz nepodarilo ziskat, nemozem urobit sceen, pretoze, Gui-Kate mi na mape zmizol, viem len, ze ho najdete v juznej casti mapy .. Ked sa dostanete ku Gui-Katovi tak prijmite ulohu a porazte ho v duely. Dalsia uloha je vypocut si Mariu( Vydierac ). Porozprava Vam o chlapovi, ktory ju vydiera a vy ho budete mat porazit, ale pozor mozete ho porazit len medzi 16:00 a 23:00 hodinou. Dalsou ulohou je strazit pevnost 8 hodin s tym by problem byt nemal, dalsie ulohy sa Vam vsak ukazu az po dosiahnuti urovne 26.
----------------------------------------------------------------------- 26-35 - -----------------------------------------------------------------

Takze nasledujuca uloha bude Kaucia. Budete mat zaplatit kauciu za Mugridga a po zaplateni sa Vam zobrazi v salone. Nasledne na to Vam da ulohu Zacnime dobrodruzstvo( Predtym Vam porozprava Cely pribeh, ale to je len uloha na prijatie a splnenie, takze by nemali byt ziadne problemy) v tejto ulohe mu budete mat priniest lampu, kompas, krompac, dynamit, lopatu. Lampu ziskate po odpracovani 7 hodin na praci Hladanie drahokamov, ked odpracujete tento pocet hodin v salone kliknete na Mugridga a kliknite na splnit ulohu, da Vam lampu, 35 EXP a 80 dolarov. Dalsia vec, ktoru potrebujete je lopata ziskate ju po odpracovani 10 hodin na praci Upravovat rieku, postup na splnenie je ten isty ako pri predoslej ulohe. Dalsia vec je krompac, ziskate ho po odpracovani 8 hodin na praci Zburat priehradu, postup na splnenie ulohy je ten isty ako v predchadzajucej ulohe. Dalsou vecou, ktoru potrebuje je dynamit, ziskate ho po odpracovani 3 hodin na praci Hladanie zlata, postup na splnenie ulohy je ten isty ako v predoslej ulohe. ( Vsetky tieto produkty,az na lampu a kompas,mozte ziskat aj pri normalnych pracach ako napr. Preprava municie, Tazba zeleznej rudy, Kopanie hrobov ). Problem vsak moze nastat pri ziskavani kompasu, ziskate ho nasledovne : Najprv prijmite ulohu Vychod- Zapad v strede mapky od Pana Browna,potom chodte bud na vychod, alebo na zapad, pozicia vychodu je tu : http://img18.imageshack.us/img18/917...zapadnybod.jpg pozicia zapadu je tu: http://img269.imageshack.us/img269/2...ychodnybod.jpg ( Je jedno kam pojdete najprv) ked pridete na vychod(resp. zapad) prijmite ulohu ked tam budete a splnte ulohu, potom chodte na zapad(resp. vychod) a prijmite ulohu ked tam budete a splnte ju ... Potom kliknite v salone na knihu uloh, pozrite si Pana Browna a splnte ulohu. Dalsie ulohy dostane az po dosiahnuti urovne 30 ( Zasoby ). Na splnenie budete potrebovat 5xkukuricu ( Zber kukurice), 7xfazulu (Zber fazule), 3xmoriaka (Lov moriakov), 9xtabakove listy (Zber tabaku), 3xsunku (Krmit prasata), whiskey, 3 lososa (Rybolov). Na ziskanie whiskey, ale musite doniest Mugridgovi 3 zvazky obilia a on Vam da Whiskey, 80 EXP a 150 dolarov. Dalej dostanete aj ulohu Co to tu pachne, ale tu plnit nemusite( Zbytocne by ste potrebovali 6 lososov ) Staci chytit 3 lososov na praci Rybolov ( Nie chytanie ryb ).

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<- The- enD - >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dalsie ulohy dostanete az po dosiahnuti urovne 35 ( Tu by problem byt nemal). Dalsia uloha bude porazit Petra Plummera ( Tato uloha sa Vam zobrazi v salone ). Dalsia uloha bude vypocut Mugridga a nasledne na to sa vydat na krizovatku, jej pozicia je tu: http://img16.imageshack.us/img16/237...iciakrizov.jpg
Ked dorazite ku krizovatke tak prijmite ulohu Vyjednavanie a chodte 9 hodin obchodovat s indianmi( Vela hracov sa pyta kde je ta praca, praca sa Vam, ale zobrazi na mape, az vtedy, ked mate dostatocny pocet pracovnych bodov(PB), takze ked nemate dostatocny pocet PB, tak nemozte robit tuto pracu. Po odpracovani tych 9 hodin sa vratte na krizovatku a splnte ulohu. Po splneni tejto ulohy sa Vam zobrazi uloha Hladanie pokladu, a nato nadvazujuce dalsie ulohy, prva z nich je: Porazit gaunera ( Dostanete ju v salone ). Na dalsiu ulohu budete potrebovat 20 bodov v schopnosti Zaobchadzanie so zvieratami ( Otaznik v odmene znamena Aztecku retiazku ). Dalsou ulohou bude zase porazit gaunera. V dalsej ulohe budete potrebovat 25 bodov v schopnosti vytrvalost, potom prijat ulohu od Stareho Jacoba, dalej budete musiet prejst jaskyne, ktore sa Vam zobrazia, ich pozicie su tu: http://img27.imageshack.us/img27/820...iciajaskyn.jpg po splneni dostanete Indiansky poklad. Dalsou ulohou bude zase porazit gaunera. Dalsia uloha je porazit Jacoba, najdete ho tu: http://img44.imageshack.us/img44/205...staryjacob.jpg Najlepsie uhybanie a mierenie je asi taketo: http://img19.imageshack.us/i/beznzvu1nsr.jpg/ ), po splneni vybojujete spat indiansky poklad a dobrodruhovu bundu( V odmene otaznik). Dalsia uloha bude oklamanie, tu staci prijat a splnit. Teraz nasleduju rozhodnutia. V kazdom rozhodnuti plati pravidlo, ze ked sa rozhodnete pre jednu moznost, ostatne zmiznu! 1. možnosť spočíva v porazení Mugridge v duely a dostanete za nu 450 XP, 9342 dolárov, 5 bodov do uhybania a pat do vystupovania a dobrodruhov klobúk.
2.Moznost spociva v okradnut zradneho Mugridge. Na splnenie budete potrebovat 25 bodov v schopnosti Skryvanie a Zrucnost v prstoch odmenou bude 450 XP, 10961 dolarov, 1 bod do pohyblivost, 5 bodov do skryvania , mustang a dobrodruhův klobúk.
3. Moznost nevyzaduje nic a Fitzburn Vam rovno da klobuk, 450 XP a 10bodov schopnosti, ktore si mozte rozdelit ako uznate za vhodne .


Toto je navod, ktory snad postaci aj novacikovi v hre T-W, aj ked myslim, ze v neskorsich ulohach uz budu hraci natolko zdatni a zvladnu vsetky ulohy, ale ti, ktori nie tu maju odo mna navod

Pre uzivatelov na fore: Prosim Vas o doplnenie veci, ktore by tam chybali, alebo o Vase pripomienky ako navod zlepsit

P.S: Gramatiku prosim nehodnotte, pripadne chyby su sposobene tym, ze textu bolo vela.
P.P.S: Poprosil by som aj o vyjadrenia moderatorov, ale nie len ich, ale aj uzivatelov ako takych
.:Navod by Kolik:.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dodělal jsi Černé hory?

Já osobně myslím, že ne. Máš tam dvě zásadní chyby - první je informace, že dostaneete podruhé poklad. To je chyba. Nejdřív ho získáte, pak ho dáte na úkol a nakonec ho vyduelujete zptky. Poklad je jenom jeden.
Další je celá záverečná část:

Jsou tře možnosti, všechny zadává šerif Fitzburn.
1. možnost spočívá v poražení Mugridge v duelu a dostanete za ní 450 XP, 9342 dolarů, 5 bodů do uhýbání a pět do vystupování a dobrodruhův klobouk.
2. možnost spočívá v "okradení" zrádného Mugridge. Odměnou za 25 bodů ve skrývání a manuální zručnosti je 450 XP, 10961 dolarů, 1 bod do pohyblivost, 5 bodů do skrývání, mustang a dobrodruhův klobouk.
3. možnost nevyžaduje nic a Fitzburn rovnou dá klobouk, 450 XP a 10bodů schopností a libovolné rozřazení.

Pak ještě menší chybička: můžete rovnou jít do jeskyně s pokladem a na gaunery zapomenout, ale můžete snadno dostat pár dolarů nebo expů.
 

DeletedUser

Guest
To co si pisal uplne posledne o tom viem .. Dalsie moje chyby si priznavam a opravim ich, tak daleko som sa zatial na svojom ucte kde hram za dobrodruha nedostal, takze este raz sa ospravedlnujem a opravim to, diky za upozornenie :)
 
osobně za tohle moc děkuju,protože přesto,že hraju west od samýho začátku(stavitel),tak tohle si sjíždím jenom pro srandu a asi bych s tím měl problém,protože bych čekal,co kde najdu při normál.pracech a byl bych asi na palici,že nemůžu najít třeba krumpáč,kterej jsem pří těžbě železa našel na s1 až po dvou letech hry na lev.70,čili chválím
 

DeletedUser

Guest
1. možnosť spočíva v porazení Mugridge v duely a dostanete za nu 450 XP, 9342 dolárov, 5 bodov do uhybania a pat do vystupovania a dobrodruhov klobúk.
2.Moznost spociva v okradnut zradneho Mugridge. Na splnenie budete potrebovat 25 bodov v schopnosti Skryvanie a Zrucnost v prstoch odmenou bude 450 XP, 10961 dolarov, 1 bod do pohyblivost, 5 bodov do skryvania , mustang a dobrodruhův klobúk.
3. Moznost nevyzaduje nic a Fitzburn Vam rovno da klobuk, 450 XP a 10bodov schopnosti, ktore si mozte rozdelit ako uznate za vhodne .

Ahoj nemusíte se mnou souhlasit-každého věc-ale kdybych byl na Vašem místě opět bych volil možnost č.3-je mi jasné že se ženete za penězi a chápu to ale 10bodů schopností s volnou volbou rozložení je podle mně nejlepší volba.peníze zarobíte jinak-bohužel pro Vás už není cesty zpět . Je to ale tip pro Ty co je volba čeká.7sup
 

DeletedUser

Guest
A co se stane,kdyz proste prodam indiansky poklad? vim,nedostanu dobrodruhuv klobouk a par expu,ale zase 13000 je taky dobrych..:))
 

DeletedUser

Guest
ja by som povedal,ze napriklad mustang,11000 a klobuk su asi v cene 13000 a k tomu mam este aj 450xp a este kym sa dostanes k poslednej ulohe,tak dostanes xp,takze poklad by som nepredal :P...a naviac este dostanes aj nejake tie schopnosti.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim mám stejný problém také nemůžu porazit starého jakoba. A vůbec tohle nechápu první duel byl ztráta pro mě 130 životních bodů on neztratil nic. Když jsem duel opakoval se stejným nastavením duel jsem znovu prohrál se ztrátou skoro 500 životních bodů a on ztratil pouze 28. Můžete mi někdo tohle vysvětlit? Jak je možné,že při stejném nastavení jsou rozdílné ztráty životních bodů.
 

DeletedUser

Guest
je to o nahode , ja som ho dal na 1. krat (zbran - Mačeta)
daj si veci hlavne na presnost a pripadne uhybanie ... ale musis mat lepsiu zbran , ked nejsi na duely , mas smolu ... :)
nemam čo dodat
 

DeletedUser

Guest
mám bič a všechno jsem dal do střílení,síly úderu,reflexy ,přesnost, uhýbání,houževnatosti,vystupování,taktiky a duel nemůžu vyhrát.
 

DeletedUser

Guest
Jestli máš bič, tak proč dáváš body do střílení? Bič je chladná zbraň, takže body ve schopnosti střilet ti jsou na prd ::P:
 

DeletedUser

Guest
1. možnosť spočíva v porazení Mugridge v duely a dostanete za nu 450 XP, 9342 dolárov, 5 bodov do uhybania a pat do vystupovania a dobrodruhov klobúk.
2.Moznost spociva v okradnut zradneho Mugridge. Na splnenie budete potrebovat 25 bodov v schopnosti Skryvanie a Zrucnost v prstoch odmenou bude 450 XP, 10961 dolarov, 1 bod do pohyblivost, 5 bodov do skryvania , mustang a dobrodruhův klobúk.
3. Moznost nevyzaduje nic a Fitzburn Vam rovno da klobuk, 450 XP a 10bodov schopnosti, ktore si mozte rozdelit ako uznate za vhodne .

Ahoj nemusíte se mnou souhlasit-každého věc-ale kdybych byl na Vašem místě opět bych volil možnost č.3-je mi jasné že se ženete za penězi a chápu to ale 10bodů schopností s volnou volbou rozložení je podle mně nejlepší volba.peníze zarobíte jinak-bohužel pro Vás už není cesty zpět . Je to ale tip pro Ty co je volba čeká.7sup

No jako, ze s tebou nesohlasim... za tu 3. moznost dostanes mozna 10 volnych bodu, ale napadlo te, ze si ty body, co dostanes napr. v 1 muzes pretahat prez samana kam chces? :p bude te to stat kolem 1k a zbyde ti 9k :D
 

DeletedUser

Guest
Mám otázku asi jsem si toho nevšiml.. Jaký build mám jet abych to celé splnil?
 

DeletedUser307

Guest
No jako, ze s tebou nesohlasim... za tu 3. moznost dostanes mozna 10 volnych bodu, ale napadlo te, ze si ty body, co dostanes napr. v 1 muzes pretahat prez samana kam chces? :p bude te to stat kolem 1k a zbyde ti 9k :D

Jenže kdo to splní za 3. bude mít mít pořád o 5 schopností víc než ten kdo to splní za 1. Peníze vyděláš vždycky, schopnosti jen tak neseženeš. Když si uvědomíš (úplně nejlíp až ho dosáhneš), že momentálně je level 99 konec, tak zjištíš, že peníze vyděláš vždycky, ale ke schopnostem a atributům už se nedostaneš pokud jsi něco splnil "špatně".
 

DeletedUser

Guest
No, ja at pocitam, jak pocitam, tak dostanu vzdy 10 schop. bodu u kazde z moznosti. Nesmis zapominat, ze 1 atribut = 5 schop. bodu a jak si zminoval na vysokych lvl. je tolik penez, ze nejaka ta 1000$ za samana je fakt jedno.
 
Jenže kdo to splní za 3. bude mít mít pořád o 5 schopností víc než ten kdo to splní za 1. Peníze vyděláš vždycky, schopnosti jen tak neseženeš. Když si uvědomíš (úplně nejlíp až ho dosáhneš), že momentálně je level 99 konec, tak zjištíš, že peníze vyděláš vždycky, ale ke schopnostem a atributům už se nedostaneš pokud jsi něco splnil "špatně".


hele prozradim ti male tajemjstvi - pat je slovensky pet, a dvakrat pet je deset ... ta treti moznost se vyplati jen nekomu kdo ma obrovske mnostvi bodu v presunu a hodla v tomto trendu i nadale masivne pokracovat.. Prosim nelakovat pripadne novacky zde na foru ..
 

DeletedUser307

Guest
hele prozradim ti male tajemjstvi - pat je slovensky pet, a dvakrat pet je deset ... ta treti moznost se vyplati jen nekomu kdo ma obrovske mnostvi bodu v presunu a hodla v tomto trendu i nadale masivne pokracovat.. Prosim nelakovat pripadne novacky zde na foru ..


Moje chyba, těch "pat" jsem přehlédl, bral jsem tu první možnost, jakože jen 5 celkem. Omlouvám se.
 

DeletedUser

Guest
zdravim ,pokud si to pořádně přečtete tak pak zjistíte že nejlepší možnost je ta druhá ,vy co si myslíte že možnost 3 je nejlepší tak jste na omylu protože když se na to podíváte tak zjistíte že všechny 3 možnosti mají 10 schopností navíc ,jen je trochu rozdíl v tom že ty první 2 jsou předem rozděleny a ta třetí je libovolná. Když použijete šamana tak si je pak můžete dát kam chcete a ještě vám zůstanou peníze navíc u té třetí možnosti na tom akorát proděláte.
 
Nahoru