• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze ke srazu

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    119

DeletedUser

Guest
No ještě popřemýšlím, ale možná se dostavím, protože to bude pro mne čest, tzn. setkat se s některými hráči The Westu. :yes:
 

DeletedUser

Guest
Joniku já ti nestačím ? :angel:
Mno, počky !! :)
Nemáš nad čím přemýšlet - prostě přijeď ! ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak bohužel na sraz tenhle rok nejspíše nedorazím,jelikož mamka je v práci a ségra jet nemůže,takže možná za rok.....:(
 

DeletedUser

Guest
Já znova prosím třeba team aby nahrávali co mohou a pak to šoupli sem! Prosím! Hlavně projev adminky
 

Deleted User - 31870

Guest
Kameru mám, ale tahat se mi ji s sebou nechce - beru s sebou foťák a fotky pak uveřejním..
 

DeletedUser

Guest
Jen doufejme,že tam nebudete mít záplavy a neutopí se nám TW-team.
Kdopak by nám pak dával Bany? :-(
 

DeletedUser

Guest
Naživo nemohu.. Daleko.. Chtěl bych slyšet proslov adminky.. Prosíím, nahrajte to :-(
 

Deleted User - 31870

Guest
Také doufám, že se záplavy umoudří.. Ve Zlínském kraji to nevypadá nejlépe, chtěla jsme pak s přítelem ještě do ZOO Lešné

a máme pro vás překvápko :)
 

DeletedUser

Guest
dodatečně zdravíme všechny co jsme viděli a i ty s kterýma jsme se neviděli:


ahoj - 7sup a youngsup

PS: Strykoc sorry, to co jsi chtěl bylo neuskutečnitelné.
 

DeletedUser

Guest
Zdravíme z místa srazu všechny ty s kterýma jsme se potkaly i všechny ty se kterýma jsme se nepotkaly.
West team
 

DeletedUser8071

Guest
i my všichni ze svých domovů zdravíme lidičky na srazu, ViVa west a dejte si jedno i na nás
 

DeletedUser

Guest
Tak to hodně. :)). Kdyby měl někdo nějaké fotky, tak prosím o nějaké :))
 
Nahoru