• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Rady pro záčáteční dobrodruhy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6123
  • Vytvořeno

DeletedUser6123

Guest
Ahoj,
píšu zde rady pro dobrodruhy tak kdybyste měli dotaz napište ho sem ale tady je má hlavní rada proč jsem vlastně píšu.:loool:


Od první úrovně dávejte schopnosti do obchodování a atributy do charizma.
(první čislo znamená úroveň kterou budeš mít a po úrovni jsou práce které v této úrovni budeš moct)
4/Sbírat kukuřici/Hledat zlato
7/Sbírat rajčata
9/Obchodovat
10/Vydělávání kůže/Hledat drahokamy
12/Vyměřovat claimy
16/Řezat dříví
22/Těžit uhlí
23/Obchodovat s indiány
25/Těžit stříbro
27/Opravovat kryté vozy
33/Prodávat zbraně indiánům
40/Šířit víru
56/Těžit ropu
Zde bych přestal.
Do té doby by jste neměli vstoupit do města.
Nepíšu že nesmíte ale když do města nevstoupíte tak vás nikdo nezdueluje.
Pokud si chcete nakupovat tak si myslím že když se domluvíte se zakladatelem města tak že si za malý poplatek do městské kasy něco budete moct koupit.
Doporučuji mastičkářskou soupravu.
Dále duely a úkoly.
Je na vás co si zvolíte pokud si zvolíte duely tak si rozhodněte zda střelné nebo chladné zbraně.Jakmile si to rozhodnete tak se soustředtě na duely.
Za každou úrověn cvičte buď síla úderu nebo střílet.
Pokud se rozhodnete že budete plnit úkoly tak se soustředtě na úkoly.
Pokud zde něco chybí tak se omlouvám.
 

DeletedUser

Guest
Todle je nepraktický build... toho se nikdo nechytne... Nástrahy pastí x Síla a Pohyblivost je ta správná cesta až na krádež koní a lov grizzlyho... pak se to dává do vystupování a kdo chce zkusit sílu svojeho biče tak maximálně 20přesnoti víc se nevyplatí dávat vybavení Vás vylepší na zabijáckou hodnotu. Obchod s indiány a práce mastičkáře vás nemine. Hodně štěstí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Todle je nepraktický build... toho se nikdo nechytne... Nástrahy pastí x Síla a Pohyblivost je ta správná cesta až na krádež koní a lov grizzlyho... pak se to dává do vystupování. Obchod s indiány a práce mastičkáře vás nemine. Hodně štěstí

No ale to maš jedno ja to robím presne ako to tu napísal ale štve ma to že som uš úroven 9 a ešte nemožem obchodovanie.
 

DeletedUser

Guest
Myslím,že bude opravdu hodně dlouho trvat,než se hráč,který pojede tento build dostane až na lvl 56,kde máš svou závěrečnou práci na obchodování...
U tohoto buildu bude mít každý hromadu peněz,ale bude opravdu hodně pomalu expit..
 

DeletedUser6123

Guest
Je pravda že exp jsou v této variantě malo ale zase je zde hodně peněz například těžit stříbro.
Pakliže chcete být boháči a zároveň chcete hodně rychle postupovat tak s obchodováním skončete už v práci těžit stříbro a pak to dávejte do skrývat se nebo do nástraha pastí.
Musím ale uznat že já se podle tohoto návodu také neřídím teď jsem začal odznovu a budu cvičit obchodování jen do práce těžit stříbro a pak to dávám do vystupování nebo do manuálních zručností.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je pravda že exp jsou v této variantě malo ale zase je zde hodně peněz například těžit stříbro.
Pakliže chcete být boháči a zároveň chcete hodně rychle postupovat tak s obchodováním skončete už v práci těžit stříbro a pak to dávejte do skrývat se nebo do nástraha pastí.
Musím ale uznat že já se podle tohoto návodu také neřídím teď jsem začal odznovu a budu cvičit obchodování jen do práce těžit stříbro a pak to dávám do vystupování.

S tymto stebou suhlasim je to dobrý nápad.
 

DeletedUser

Guest
Tento build není zase až tak nepraktický.
Možná by jsi mohl napsat k pracím i equip.
Šedá buřinka +11obchodování mohl bys spoustu prací dříve.
 

DeletedUser

Guest
Navíc když dáváš obchodování, můžeš i toho mastičkáře, vyjednávat mír apod... ale to je asi až na vyšších lvlech, no ale tuším že na 54lv můžes třeba to vyjednávání míru když máš equip.
 

DeletedUser

Guest
Akorát nevím proč si myslíš ,že je to dobré pro dobruhy.
Myslím ,že to využije většina charakterů než jenom dobrodruzi.
 

DeletedUser6123

Guest
Toto je rada hlavně pro dobrodruhy jelikož oni můžou spát v hotelech do druhého stupně zdarmo.
 

DeletedUser

Guest
já jedu na zručnost+nástraha pastí a myslím, že je to docela dobrej build :smoker:
 

DeletedUser

Guest
No ja na svete5 davam všetko do schopnosti obchodovat a celkom sa mi to viplaca.
 

DeletedUser

Guest
Tento build není zase až tak nepraktický.
Možná by jsi mohl napsat k pracím i equip.
Šedá buřinka +11obchodování mohl bys spoustu prací dříve.

správně, koukal jsem se na obdoby tohoto buildu a s výbavou bylo těžení stříbra už na 21 lvl :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Todle je nepraktický build... toho se nikdo nechytne... Nástrahy pastí x Síla a Pohyblivost je ta správná cesta až na krádež koní a lov grizzlyho... pak se to dává do vystupování a kdo chce zkusit sílu svojeho biče tak maximálně 20přesnoti víc se nevyplatí dávat vybavení Vás vylepší na zabijáckou hodnotu. Obchod s indiány a práce mastičkáře vás nemine. Hodně štěstí

ja podla takeho idem je to dobre nahodou ale ja som teraz v meste ale ja asi pojdem potom podla builtu stiflera lebéo sa dostanem k prepadavat dostavniki

No ale to maš jedno ja to robím presne ako to tu napísal ale štve ma to že som uš úroven 9 a ešte nemožem obchodovanie.

kup si cierne platene topanki :radní::indián::hoj:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
Zkusil jsem obchodování a našel jsem přímo úžaasný prachy. přidávám screen.
[SPOIL]
beznzvu2i.jpg
[/SPOIL]
a
[SPOIL]
beznzvuim.jpg
[/SPOIL]
 
Nahoru