• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohľadne updatu 1.28

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
To je pravda ale proč by to bylo v setu,kdyby to byl jen jeden předmět.

Ten předmět zřejmě 'vlastní' body nemá, až v setu přidá nějakou hodnotu samovolně. Asi jako vidle, elixír anebo jezdecká zvířata, tak taky žádně schopnosti nejsou. Akorát si myslím že by měl ten kbelík ukázat další věci do setu, po té co se na něj najede kurzorem.
 

DeletedUser9998

Guest
Andreass8: myslim si že ne.... nemám s tim skušenosti ale tohle asi opravdu ne.. to poznáš když dáš věčí zásah :D
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, jak získat věci jako závěť, značkovací železo, rodný list atd.? Zkouším okolní práe a pořád nic.
 

DeletedUser99

Guest
A jak pokračuje ukol? Nebo je jen do získání medaile?
 

DeletedUser

Guest
Hele. Mám dva otazníky na odměnu: Problém je v tom, že nevim jestli je první otazník vycházková hůl a druhý otazník paraplíčko, nebo naopak.
 

DeletedUser6397

Guest
Hele. Mám dva otazníky na odměnu: Problém je v tom, že nevim jestli je první otazník vycházková hůl a druhý otazník paraplíčko, nebo naopak.

Ten otazník vlevo je deštník.Ale jestli hraješ za chlapa,tak je ti na nic,můžou ho nosit jen ženy:-D
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-chci se zeptat jestli už jste se někdo po dokončení serie úkolů vražda-rozhodovali u šerifa kterého z pěti podezřelých označit-u každého z nich je odměna tajná a myslím že když jednoho označím ostatní zmiznou-jde mi o to jestli někdo neví co jsou za odměny u jednotlivých podezřelých ???
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-chci se zeptat jestli už jste se někdo po dokončení serie úkolů vražda-rozhodovali u šerifa kterého z pěti podezřelých označit-u každého z nich je odměna tajná a myslím že když jednoho označím ostatní zmiznou-jde mi o to jestli někdo neví co jsou za odměny u jednotlivých podezřelých ???

Z neviných nic neni...
 

DeletedUser

Guest
dík- teď už jen přijít na to který šmejd je vrah:radní:
 

DeletedUser7063

Guest
dík- teď už jen přijít na to který šmejd je vrah:radní:

není to zas tak těžké...

A chtěl bych se zeptat. Už jsem dopadl vraha a nedostal jsem už žádný nový úkol.Byl to poslední úkol? Mě totiž pořád vrtá v hlavě ten lesní palouk.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj všichni, mám menší problém se sérií úkolů Vrah. Kbelík s vodou už mám a teď bych se chtěl dostat dál. Hned první úkol, podle tohoto odkazu ( http://wiki-old.the-west.de/wiki/Questreihe_(Der_Mord_-_Es_war_Mord) ) je minimálně deset minut mýtit les. Zkoušel jsem to 4x za sebou a přesto nic. Někde jsem četl, že musím mít prázdné místečko pro produkt, to prázdné mám a přesto nic. Poradil by mi někdo? Jsem v koncích ..

Pro moderátory .. nevím, zda je zde toto téma zakázané. Pokud ano, smažte můj příspěvek a jsem připraven na náležité potrestání, děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Máš úroveň 50?Na zakrvácený cár hadru potřebuješ mít lvl.50!
 

DeletedUser7836

Guest
Pro moderátory .. nevím, zda je zde toto téma zakázané. Pokud ano, smažte můj příspěvek a jsem připraven na náležité potrestání, děkuji.

No myslím, že je to v poriadku. Je to niečo ako úloha v lúpežnej výprave. Tam tiež potrebuješ určité podmienky na zobrazenie a tie sú verejné.

Inak musíš skúšať s tým cárom látky. A ako píše james, mal by si mať level 50.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj všichni, mám menší problém se sérií úkolů Vrah. Kbelík s vodou už mám a teď bych se chtěl dostat dál. Hned první úkol, podle tohoto odkazu ( http://wiki-old.the-west.de/wiki/Questreihe_(Der_Mord_-_Es_war_Mord) ) je minimálně deset minut mýtit les. Zkoušel jsem to 4x za sebou a přesto nic. Někde jsem četl, že musím mít prázdné místečko pro produkt, to prázdné mám a přesto nic. Poradil by mi někdo? Jsem v koncích .. [/COLOR]

Ano, je tam minimálně. Já ho po šesti desetiminutovkách nenašel. Štěstí jsem měl až po dvouhodinovce.
 

DeletedUser

Guest
Mám 67, takže np. Dobrá, já myslel, že musím hledat po 10 minutách.. děkuji tedy, zkusím 2 hodinky :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru