• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

GTA San Andreas

DeletedUser

Guest
mě dneska zničily rakety,když jsem ukradl pro Trutha jetpack
 
Zdarec, zrovna jsem se dostal k paření GTA-SA v multiplayeru. Kdo už to hraje, tak ať mi doporučí nějaký dobrý server. Kdo by hledal parťáka anebo by se chtěl naopak přidat, tak mi napište.
 

DeletedUser8674

Guest
Je to dobrá hhra, ale co se týče vicecity 4 (S ABC) tak nemá chybu.
 

DeletedUser4517

Guest
To jakože v tom časopise je cedlo s plnou hrou?

a uz pekne dlouho


Jo a kdo chtel navod na vkladani auto do GTA tak ja vam to popisu
nejprve si stahnete nejaky model auta ze stranky www.gta.cz
jak ho rozbalite tak mate bud jenom xxx.TXD nebo aj xxx.DFF
potom si stahnete GGMM ->zkopirujte soubory co mate v tom archivu a nakopirujte je do adresare se hrou.bude tam taka ikonka klice v ozubenem kolecku na ni kliknete.Otevre se vam okno kde se vam bude tocit auto a vy napiste do vyhledavani jake auto chcete predeleta. Kliknete nahoru do praveho rohu na
Instaler potom a to je hodne dulezite na Create Backup(udelate si zalohu kdyby to byl spatny model).Pote kliknete na manual mod instaler a otevre se vam dalsi tabulka tak jak je policko TXD file tam vlozite to xxx.TXD a tam kde je DFF file tam vlozite to xxx.DFF a date instal.V zadnem pripade nedavejte ty col.file to vam uplne pokazi ceou hru.Kdyby se vám model nelibil tak date normlane restore backup a ono vam to hodi ten puvodni model.
kdyby ste meli nejake nejasnosti tak napiste mi zpravu.
 

DeletedUser

Guest
Tak GTA:SA jsem dohrál sedmkrát :-D. (třikrát na stoprocent)
V tý době mě takovýhle střílečky opravdu bavili, ale tedka mě začly bavit střílečky typu Counter Strike.
 

DeletedUser

Guest
ja stim dela vselijaky veci mam to dohrany na 100% mam tam ferrari atd...
mne ted taky zacali bavit strilecky typu battlefield bad company 2 atd..
 

DeletedUser

Guest
Od tý doby co jsem si to koupil jsem se od toho neodtrhl, GTA:SA je fenomén a když si k tomu přidáte SA:MP - nejlíp nějakej Roleplay server tak je to prostě boží.
Akorát mě na SA:MPu štve synchronizace.
 
Od tý doby co jsem si to koupil jsem se od toho neodtrhl, GTA:SA je fenomén a když si k tomu přidáte SA:MP - nejlíp nějakej Roleplay server tak je to prostě boží.
Akorát mě na SA:MPu štve synchronizace.

Ty servry asi tři měsíce už nefungují, došlo tam k nějakému problému a kleklo to. Teď jsou nějaké náhradní, ale ne máto už tu kvalitu, alebo to rozjíždí kdejaký jojin. sám hledám dobrý server a nemůžu nic najít.
 

DeletedUser11508

Guest
Já jenom občas ale spíš multiplayer (dobrá hra ale Liberty Ciy je 1000x lepší) :pianista:
 

DeletedUser

Guest
super hra hraju ji 4roky hral sem i Vice city a ted zkousim gta 4 bomba hra!!
 

DeletedUser

Guest
Hrál jsem všechny díly, ale GTA IV mě zatím drží nejdelší dobu. Je to prostě úžasná hra.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, potřebuji poradit. Volal mi Bernie a poté se mi na mapě ukázala jeho ikona. Když jsem tam dojel, tak tam bylo sportovní auto (Infernus) a podle internetu ho mám zavézt do garáže. Dojel jsem podle mapy z internetu k té garáži, ale nevím jak ji otevřít a Bernie mi nebere telefon. Co mám dělat?
PS: Dělám doublepost, aby to šlo vidět.
 
Nahoru