• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k mezinárodní grafické soutěži

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Zde můžete diskutovat o soutěži a ptát se. Připomínám, že se můžete účastnit jak s díly tvořenými na počítači pomocí různých grafických programů, ale také s ručními kresbami (malby barvami, tuší, tužkou, ..).

Přejeme hodně tvořivosti.
 

DeletedUser

Guest
Nekde sem to nenasel nebo sem prehlidl .. Pak to mam hodit sem? :))
 

DeletedUser

Guest
MEzinárodní soutěž

12.5.2010 budou veřejným hlasováním na fóru vybrány 3 nejlepší díla.

Ne spíše 5.12.2010?
PS: Pokud se to už ví, ardon všem.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud myslíš díla, která se účastní soutěže, tak ty budou zveřejněny později (aby jste si nemohli "kopírovat nápady"). Když budu mít čas a chuť, můžu něco zkusit, ale soutěže se účastnit nebudu.

Chci se zeptat jestli ty nugety si mohu nechat zaslach na jakykoliv můj učet myslím svět

Pokud máš nick na všech světech, které hraješ, stejný, pak je to jedno - máš přístup k těm nuggetám z daného nicku na všech světech. Pokud ale máš různé nicky a vyhrál bys, stačí si pak napsat, kam bys je rád připsal (na vlastní nick!).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat jestli ty nugety si mohu nechat zaslach na jakykoliv můj učet myslím svět
 

Deleted User - 31870

Guest
Plním svůj slib, tady máte něco ode mne na to téma (jen škoda, že jsem na to neměla více času, asi bych si s tím vyhrála podstatně líp):

[SPOIL]
picture.php
[/SPOIL]

skenováním se dost snížila kvalita, jak koukám..
 

DeletedUser

Guest
Darling, když dám otevřít tak se nic neukáže, a muj dotaz, můhu dát viíce příspěvků(obrázků)?
 

Deleted User - 31870

Guest
Mám to kdyžtak nahraný v albu.

Poslat jich můžeš více, ale měl by sis vybrat pak jeden, který budeme hodnotit vůči ostatním.
 

Deleted User - 31870

Guest
E-mail bohužel nedorazil, pokud máte někdo stejný problém, pošlete mi svůj soutěžní obrázek do zítra přes skype nebo po PM odkaz na nahraný obrázek (www.pictureup.cz). Omlouváme se za komplikace.
 

DeletedUser8423

Guest
Proč byl vyřazen páreček? Ten jeho obrázek se my líbí asi i nejvíc :-)
 

DeletedUser7904

Guest
Téma bola "The West Nový rok" a on robil na tému Vianoce :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Pravda... a předpokládám, že se hlasování vynuluje a budem hlasovat znovu.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, ještě čekáme, kdyby se někdo ozval...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru