• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Call of Juarez

DeletedUser

Guest
Ahojte,
potreboval by som zohnať túto hru pre kamaráta na narodeniny. Ak by ste vedeli, kde by som ju zohnal napíšte to tu do témy. Niekde v Košiciach.

Ďakujem:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Jedním slovem - Internet...

Můžeš si ji objednat nebo stáhnout ( to pak ale :bandita: )
 

DeletedUser

Guest
tak na internetu jak psal jandik tam najdes original hru
 

DeletedUser

Guest
nemám s internetovou kúpou nemám dobré skúsenosti. ja by som chcel vedieť kde mám kúpiť tú hru, ale v Košiciach.
 

DeletedUser

Guest
tak to kup s overeneho zdroje je plno prodejen nebo se podiv po meste a v nejakem obchde se zeptej jestli to maj nebo jestli by ty to objednali
 

DeletedUser

Guest
ja som sa niekoľkokrát pozeral po obchodoch a už neviem kde hľadať.
 

DeletedUser

Guest
nedávno to prodávali jako dodatek k ABC... od nich to taky mám :yes:
poptej se v trafice a jestli to už nemaj, tak si to objednej přes SMS na stránce ábíčka :indián:
jinak je to supr hra, já s ní strávil dost času :mocking:
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, tak jsem si koupil nový časopis ABC a v tom westernová střílečka Call of Juarez. Moc daleko jsem se ještě nedostal a tak by mě zajímalo, jestli tuto hru hrajete, popřípadě jestli byste přiložili třeba gameplay nebo užitečnou nápovědu.

Kdo tuto hru nemá, může si koupit časopis ABC za 55,- , ve kterém je hra zdarma.​
 

DeletedUser

Guest
Dobrá hra, navím co přesně by jsi chtěl vědět, snad jen pár tipů...
Za reverenda se nevyhýbej přestřelkám a využívej zpomaleného módu co nejvíce to jde.

Za toho kluka(Billyho) se neboj používat luk jako zbraň, když získáš trochu praxe, poradíš si i s přesilou, když máš munici plně ti nahradí ostatní palné zbraně, navíc munice je opětovně sebratelná. S trochou cviku pro tebe nebude problém dávat Headshoty, příp. zásah hrudníku taky většinu nepřátel vyřídí.
S klukem se nehrň do přestřelek, moc toho nevydrží.
 

DeletedUser

Guest
Mě to jde, grafika celkem dobrá jen mě štve pohled kamery a citlivost myši :/
 

DeletedUser

Guest
Citlivost myši můžeš změnit v nastavení, kamerou si nejsem jistý, ale mohlo by to jít... jinak já jsem s tím byl spokojený. ;)
 

DeletedUser

Guest
njn ABC forever :D....mňa by zaujímalo ako sa dostanem von z mesta keď ten chlapík n mňa vypíše odmenu,lebo ma našiel u tej prostitútky idú po mne 4-ja s puškami a neviem ako vyklznuť z mesta.aby si ma nevšimli?...poradíte niekto?
 

DeletedUser

Guest
Vyskočíš z okna a běžíš kolem plotu, po cca 5 metrech je tam mezera mezi plotem a barákem, projdeš a pak je tam díra v plotě. Snaž se mít při útěku v zádech nějakej ten strom nebo velkej šutr a buď pořád v pohybu, aby nebylo lehký tě trefit. S trochou štěstí jim utečeš, stačí to zkusit. ;)
 

DeletedUser

Guest
Vyskočíš z okna a běžíš kolem plotu, po cca 5 metrech je tam mezera mezi plotem a barákem, projdeš a pak je tam díra v plotě. Snaž se mít při útěku v zádech nějakej ten strom nebo velkej šutr a buď pořád v pohybu, aby nebylo lehký tě trefit. S trochou štěstí jim utečeš, stačí to zkusit. ;)


Neutečeš, tam na tebe čeká druhej
 
Nahoru