• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

střelná zbraň vs chladná

DeletedUser

Guest
co je lepší když se budu víc soustředit na sílu úderu pro chladnou zbraň nebo na střelbu pro střelnou zbraň
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, já všechny duelující postavy dělám na střelbu, protože když si dáš atribut do zručnosti, tak ti to dá přesnost+střílet ;)
 

Deleted User - 32331

Guest
ale když sílu tak zas úder, zdraví, a houževnatost
 

DeletedUser

Guest
souhlasim s lovcem ja mam vsechny chladaky ale bud kdo chces strelci maji zase lepsi prace a ukoly
 

DeletedUser6120

Guest
No, pokud chceš být duelant tak pojď do CHLADNÝCH!!! Sice nejsou tak dobrý práce, ale získat Zlatou šavli je jednoduchý...
 

DeletedUser

Guest
Získat zlatej kolt je taky jednoduchý :D...
Přeci nepůjde do chladných jen proto že je jedna zbraň na to jednoduchá ..

Vyber jak chceš :) Je to vyvážené..Ať zbraně tak cesta..
 

DeletedUser6120

Guest
No, pro duelanta zaměřeného na střílet a vystupko je kolt těžký!!! Např. když seženou hadry na man. zručnost tak stejně musí přehazovat schopnosti na ropu...
 

DeletedUser

Guest
Nevím..Já měl hlavně vše na vystupování a dal sem to ..+ ještě jak budou kalhoty a opasky mělo by to být o to snažší..
 

DeletedUser

Guest
Poraďte prosím co je lepší na duely s chladnou zbraní - drahý plstěný klobouk nebo drahý kožený klobouk?

A co je nejlepší náhrdelník na duely s chladnou zbraní?
 

DeletedUser9990

Guest
Malá rada pro všechny kteří se stále dokola ptají jaká věc je pro toho,či onoho nejlepší (pro duely).
Vždy si sečtěte schopnostní body,které potřebujete/využíváte na duely,poté odečtěte vystupování a taktiku (nejméně důležité schopnosti u duelů) a věc,která Vám dodá nejvíce bodů pro Vás na duely potřebných je nejvhodnější.Jak jednoduché! :-)
Přesný popis jak rozdělit duelové schopnosti nikomu radit nebudu,na to musí (by měl) přijít každý sám.Měl jsem už účty na několika světech,zkoušel jsem,pak jsem je zase mazal,opět zkoušel-mazal,získával zkušenosti,až jsem zůstal u jednoho.
 

DeletedUser

Guest
Když jsem měl vystupko kolem 100 a nic víc,tak jsem byl silněší v duelech,než když jsem měl 50uhýbání a 50 přesnosti.
Vystupko tedy ppovažuji za lepší.
Nejlepší je ale tyto tři schopnosti zkombinovat :-)
 

DeletedUser

Guest
Bez zdraví se dá obejít....
Spousta dobrých duelantských hader přidává i zdraví.
Např. Hnědý plášť,Drahý plstěný klobouk....to je 22bodíků do zdraví.=220 životů pro nevojáky,330 pro vojáky bez PÚ a 440 pro vojáky s PÚ.
Průměrné rány v duelech na vysokých lvlech se pohybují kolem 150-230.Takže díky téhle sestavě přežiju o jednu ránu více.
Díky mým schopnsotem v uhýbání+vystupko/taktika se dovedu vyhnout cca polovině úderů.
Tedy jestliže mě průměrně trefí čtyřikrát,tak mi uberou kolem 600-800hp.

Ale co jsem se díval na své staré výpisy z duelů,tak kolem 75% jsem z nich vyhrál.
Tedy i přesto,že má relativně malé zdraví na duely jsem schopen čelit vélkému množství udelantů.(Mám ale výhodu v tom,že ti TOP duelanti na mě nemohou :-)
 

DeletedUser9990

Guest
Když jsem měl vystupko kolem 100 a nic víc,tak jsem byl silněší v duelech,než když jsem měl 50uhýbání a 50 přesnosti.
Vystupko tedy ppovažuji za lepší.
Nejlepší je ale tyto tři schopnosti zkombinovat :-)


Když zkombinuješ tyto tři schopnosti,tak budeš celkem snadný cíl i pro průměrného duelanta.
Jinak z těch dvou předešlých možností jak jsi psal,není upřímně řečeno moc dobrá ani jedna.
100 vystupování a nic jiného?Neuvěřitelně snadný cíl pro útočníky,50uhýbání + 50přesnost,to už je trochu lepší,ale zdaleka né nejlepší rozdělení bodů :-).
 

DeletedUser

Guest
Mám vojáka s chladnou zbraní, tudíž spoustu bodů v síle. Takže životy vůbec neřeším... :)
Ještě se mi nestalo, že bych se někde seknul na delší dobu, vždy to zatím věci vyřešili, ani šamana jsem ještě nepoužil...
 

DeletedUser

Guest
Šamana jsem na 1 světě použil zhruba 5x, na 8 světě ani jednou a na Arizoně jednou :-D
 

DeletedUser

Guest
Bez zdraví se dá obejít....

S tím bohužel nemohu souhlasit. Na jednom ze světů si jedu build damagera (vysoké Střílet + TOP5 ve Vystupování). Kdybych neměl pár hader, co mi ten život přidají, umírám hned. I tak při svém vlastním útoku se o hráče většinou zabiju a to mohu mít i plný život. Souhlasím s Tebou, že je důležité zkombinovat Vystupování/Uhýbání/Přesnost, ale pokud jedu především bez Uhýbání, ten život tam hraje zásadní roli :)
 
Nahoru