• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
caute . no že potrebujem pomocť .... mojmu kamaratovi sa objavili nove ukoly . tie čo su hned ako prve na BETE ... a mne sa nechcu nijak raz ukázať... čo je s tým ???
 

DeletedUser

Guest
zdravím,mě se také žádné nové úkoly nikde neobjevily?Proč?
 

DeletedUser

Guest
Na každým světě něco jiného.Charaktery mám všechny.
Level od 43 do 90.
 

DeletedUser

Guest
zaujmalo by ma preco mi teraz padaju z kalendara kusy uhlia namiesto sklenenych guliciek.
na svete 4 hram len raz zacas a chcel som splnit ukol na to vrecko ale neotvaral som ziadne okienka ani skor ani neskor a ked som ich teraz chcel otvorit aby mi padli tie gulicky dostavam uhlie.
 

DeletedUser9530

Guest
zaujmalo by ma preco mi teraz padaju z kalendara kusy uhlia namiesto sklenenych guliciek.
na svete 4 hram len raz zacas a chcel som splnit ukol na to vrecko ale neotvaral som ziadne okienka ani skor ani neskor a ked som ich teraz chcel otvorit aby mi padli tie gulicky dostavam uhlie.

Myslím, že protože začal nový rok, takže kalendář otvíráš před daty, ne se zpoždením, prosinec je aktuálně za... hodně dlouho ::):.
 

DeletedUser5175

Guest
Odpověď: Loupežná výprava (Organizovat)

Ahoj.Předem se omlouvám,že píšu přímo tobě.ale na foře se to už psalo a nikdo neodpověděl na otázku.
Proč nemůžu splnit tento úkol,tak jako většina lidí jsem si to nechal na ted,abych získal zkušenosti a ted mě to píše jen zrušit úkol a né splnit úkol.
Je změna a musím do Dickson Forest,abych mohl splnit úkol a nebo je to chyba.
Dík za odpověd a na forum to pak hodím sám at to vědi i ostatní.

Loupežná výprava (Organizovat)

Scott: K přepadení vlaku, potřebujeme výbavu.
Zde je seznam věcí:
- Role drátu
- 5x Dynamit
- 10x Patrony
- 4x Kapesní hodinky
- 1x Schofield



Cíl: Sežeň všechny předměty.
Zapotřebí: Odměna:
Role drátu 1/1 (Hotovo)
Dynamit 5/5 (Hotovo)
Patrony 10/10 (Hotovo)
Kapesní hodinky 4/4 (Hotovo)
Revolver 1/1 (Hotovo)
+ 1 bod atributu na Pohyblivost
+ 1700 Zkušeností
Zrušit úkol


Aby si to mohol splniť tak sa musíš nachádzať v Dickson forst ;)

Tak všichni musíme běžet do Dickson Forest ,jsem rád,že jsem o úkol nepřišel.Paráda :pianista: :hoj:
 

DeletedUser9530

Guest
Raketovou želvu a Meč tisíce pravd mají jen developeři na Betě, kdy už to pochopíte a zapamatujete si to! :::))::

Vzácné předměty budou ty drahé, které se daly dříve najít např. v bitvě pro bohaté, svítící zbraně, oděvy, třetí klíč atd...
 

DeletedUser

Guest
Aliance

Asi jsem slepej, ale já to okno Aliance nikde nemůžu najít.
 

DeletedUser

Guest
klikneš na hráče, vedle inventáře máš napsanou jeho ali, a na tu klikneš...
 

DeletedUser9615

Guest
Mám dotaz, možná to tu už bylo ale musím se zeptat. Práce Skoncovat s Bandou je možno získat jako produkt náhodný produkt. Mám to chápat že mužu najít třeba tequilu, dřevo, kukuřici, patrony atd?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru