• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
změněné drancování při bitvě o pevnost - nový vylepšený tajný vzorec!

Tohle nějak nechápu, nemáte někdo k tomu nějaké bliší informace? Změnili snad hodnoty pro bonusy z vytrvalosti, skrývání, míření, uhýbání či vést a ted jsou tajný? Nebo jde o nějaký nový vzorec který vypočítává či jsem minul bo trefil při samotné bitvě? Nebo něco jiného :)
 

DeletedUser7904

Guest
jek je to s novinama?a Pokrem?
V tomto Update sa nezaviedli ;-)
změněné drancování při bitvě o pevnost - nový vylepšený tajný vzorec!

Tohle nějak nechápu, nemáte někdo k tomu nějaké bliší informace? Změnili snad hodnoty pro bonusy z vytrvalosti, skrývání, míření, uhýbání či vést a ted jsou tajný? Nebo jde o nějaký nový vzorec který vypočítává či jsem minul bo trefil při samotné bitvě? Nebo něco jiného :)

Zmenilo sa to ,že z boja sa už nebudú dať získať predmety ako doteraz ,ale budú sa dať získať truhlice (Viac o truhliciach)
Plus z boja môžeš teraz získať aj peniaze.
"hodnoty pre bonusy" sa nezmenili ;-)
 

DeletedUser

Guest
Pozná niekto kalkulátor na výpočet najlepšej práce v 1.30?(myslím na šťastie,peniaze,skúsenosti)
ďakujem veľmi pekne....
 

DeletedUser

Guest
jen bych se chtěl zeptat - ty truhly mají pevnou prodejní a nákupní cenu, nebo záleží na tom, co je v nich ukrytý?
 

DeletedUser

Guest
takže chápu to dobře, že když najdu v bitvě o pevnost truhlici, bude mít rozdílnou cenu, ale když truhlici otevřu dostanu určitý předmět a prázdnou truhlici s pevnou cenou?
nebo najdu truhlici s pevnou cenou s předmětem uvnitř a když truhlici otevřu, tak mi zmizí z inventáře?
pardon, ale já to mám fakt dopletený...
 

DeletedUser

Guest
ja vcera pri bitve dostal 3 truhli v te nejlevnejsi tusim drevene byla cerna kosile 800 nakup a dve byly se zeleznymi platy tam byly kalhoty a napodobenina zlateho koltu obe veci pres 10k a truhla stoji cca 6500
 

DeletedUser

Guest
Já bych měl dvě otázky.
Za prvné úplně nerozumím této větě":"na hráče, kteří na někoho zaútočili formou duelu, mohou ostatní hráči útočit minimálně 45 minut i v případě spaní v hotelu".
Co to je "forma duelu", myslí se tím duel přes vyhledávač? A když ano, tak když budu duelovat jinak než přes tento vyhledávač, tak potom na mne nikdo během 45 min nebude moci útočit, když budu v hotelu?

Mně z toho vyplývá, že:
1. Používám vyhledávač (formu duelu) - můžou ostaní mne duelovat i když spím a to po dobu 45 min od mého duelu
2. Nepoužívám vyhledávač a pak ta jsem zobliga.

Je to tak nebo jinak?



Za druhé: jak napíšu barevně někomu na chatu, když mu chci šeptat?
Zkoušel jsem např. /0691 /tell:Jméno
sice je to barevně, ale i příkaz /tell a navíc to vidí všichni v místnosti. Poraďte.

Díky
 

Deleted User - 31870

Guest
1) provedeš duel na jiného hráče a půjdeš spát -> 45 minut od duelu budeš ještě napadnutelný /bez ohledu na to, jestli jsi ho vyhledal, nebo za ním došel/

2) nezkoušela jsem, ale asi bych napřed napsala příkaz /tell: a pak až kód pro barvu /999
 

DeletedUser

Guest
1. ne, prostě to znamená, že na tebe můžou útočit 45 minut potom, co jsi někoho vyzval a nezáleží na tom, jestli jsi v hotelu.
2. prostě napíšeš například:
/700 Všichni na hradby!
a bude to vypadat:
Všichni na hradby!
 

DeletedUser

Guest
Funkuje, Darling
testic.jpg
 

DeletedUser

Guest
1) provedeš duel na jiného hráče a půjdeš spát -> 45 minut od duelu budeš ještě napadnutelný /bez ohledu na to, jestli jsi ho vyhledal, nebo za ním došel/

2) nezkoušela jsem, ale asi bych napřed napsala příkaz /tell: a pak až kód pro barvu /999

1. Tak potom je to špatně napsaný v oznámení o updatu. Protože se útočí vždy formou duelu, nebo znáte jiný útok?:D Útok v bitvě snad tento bod neřeší.
2. Ano je to tak, dík.


1. ne, prostě to znamená, že na tebe můžou útočit 45 minut potom, co jsi někoho vyzval a nezáleží na tom, jestli jsi v hotelu.
2. prostě napíšeš například:
/700 Všichni na hradby!
a bude to vypadat:
Všichni na hradby!

Ptal jsem se na šeptání, ne na normální rozhovor;)





A ještě jeden dotaz. Co znamená tato věta:"Můžeš se účastnit 15 duelů do minuty, aniž bys musel cestovat.", která je v popisu charakteru? Myslím, že tu má někdo problém s češtinou:(

Asi 15 duelů do minuty neudělám, že jo? To bych musel mít ESKO na hrudi. Spíš bych řekl, že akční radius pro to, abych nemusel cestovat za duelem je doba cestování k cíli max 15 min.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taky mám dotaz na ten úkol s loupežnou výpravou.

Nedávno jsem splnil Vystoupit a lovce odměn otevřel až dnes a teď se mi nezobrazuje ani v Dickson Forest ani na místě kde ty úkoly začali. Je to v konkrétní den, nebo musím někam přímo dojít aby se otevřel?

A další, koukal jsem do vyznamenání (statistiky, úspěchy) a nenašel zlatou medaili za účast v bitvách o pevnost? Byla vyřazena?
 

Deleted User - 31870

Guest
1. Tak potom je to špatně napsaný v oznámení o updatu. Protože se útočí vždy formou duelu, nebo znáte jiný útok?:D Útok v bitvě snad tento bod neřeší.

Je lepší, když je to tam napsaný :) protože i tak by se našlo dost lidí, kteří by se ptali, jestli to platí i pro pevnosti - známe své lidi :)

Taky mám dotaz na ten úkol s loupežnou výpravou.

Nedávno jsem splnil Vystoupit a lovce odměn otevřel až dnes a teď se mi nezobrazuje ani v Dickson Forest ani na místě kde ty úkoly začali. Je to v konkrétní den, nebo musím někam přímo dojít aby se otevřel?

A další, koukal jsem do vyznamenání (statistiky, úspěchy) a nenašel zlatou medaili za účast v bitvách o pevnost? Byla vyřazena?

Kterou cestou jsi se vydal? http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=136041&postcount=36
podívám se na aktuální podmínky pro úkol, který ti chybí

16621662boje.png

Myslíš tyhle? Ne, nejsou zrušené.
 

DeletedUser

Guest
Je lepší, když je to tam napsaný :) protože i tak by se našlo dost lidí, kteří by se ptali, jestli to platí i pro pevnosti - známe své lidi :)

Ještě bych prosil odpověď na mou poslední otázku:


"A ještě jeden dotaz. Co znamená tato věta:"Můžeš se účastnit 15 duelů do minuty, aniž bys musel cestovat.", která je v popisu charakteru? Myslím, že tu má někdo problém s češtinou:(

Asi 15 duelů do minuty neudělám, že jo? To bych musel mít ESKO na hrudi. Spíš bych řekl, že akční radius pro to, abych nemusel cestovat za duelem je doba cestování k cíli max 15 min.;)"
 

DeletedUser

Guest
Je lepší, když je to tam napsaný :) protože i tak by se našlo dost lidí, kteří by se ptali, jestli to platí i pro pevnosti - známe své lidi :)



Kterou cestou jsi se vydal? http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=136041&postcount=36
podívám se na aktuální podmínky pro úkol, který ti chybí

16621662boje.png

Myslíš tyhle? Ne, nejsou zrušené.

1. Vystoupit jsem splnil, dál je Lovec odměn, který mi tam svítil, ale teď už tam není. Nesplnil jsem ho, nemohl jsem totiž Lovce odměn.

2. Zvláštní, já je tam nemám. Asi to má podmínku nějakým způsobem se k té medaili přiblížit. Třeba určitý počet podstoupených bitev.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru