• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Scripty

DeletedUser

Guest
javascript: alert("Mysli si číslo od 5do20"); x = prompt("Teď od toho čísla odečti 5 potom
přičti 2 a poté přičti 1 a 2 to číslo které ti vyšlo napiš sem.",""); alert("Je to tohle číslo?(Stiskni OK pokud chces videt to cislo)"); alert(x); alert("Chceš vědět jak jsem to udál, tak si opakuj stále dokola, dokud na to nepřídeš :=)");
 

DeletedUser4517

Guest
Zkus

Kód:
javascript: var a = 0; while (a<50) {alert('Ještě ' + (50-a) +' kliknutí...Ha Ha! ');a++;}end();

- teď to odpočítává, kolik kliků je ještě potřeba.

to nema chybu ten script
prosim napis mi do profilu nejakou stranku nebo neco jak vytvorim takove scripty
 

DeletedUser

Guest
Honzovy scripty

Vsaď se, že jsem jasnovidec! - Verze 1.5
Upozornění: Před použitím scriptu si povol blokovaná okna ve tvém prohlížeči!
Kód:
javascript: alert("Mysli si číslo od 5 do 20 a nezapomeň ho!"); x = prompt("Teď od toho čísla odečti 5. Potom přičti 2 a poté přičti 1. Pak přičti 3 a odečti 1. Teď to číslo které ti vyšlo napiš sem:",""); alert("To číslo, které jsi si myslel na začátku, je to toto? (Pro zobrazení čísla klikni na OK)"); alert(x); alert("Script vyvořil JanValtr1 ze světa Colorado - tw-ps.tym.cz");

Facka - Verze 1.3
Upozornění: Musíte mít před použitím tohoto scriptu nějakou stránku před tou aktuální.
Kód:
javascript:alert("Co mě budíš? Tupče! Příště mě laskavě nebuď! Co??? Ty ještě omlouváš? Tady máš takovou facku že letíš o stránku zpátky!");history.back(1);
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nic proti ale je to trochu ruhledny kdyz mi vyjde to cislo co jsem si myslel :D
 

DeletedUser

Guest
No, ono složitěji to možná udělat jde, ale já to neumím. Však mám jenom 11. Ty by jsi to dokázal udělat složitější?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9423

Guest
Kód:
javascript: x = prompt("Kolik je 1+1?");if (x == "2"){alert("Seš machr");}; if (x == "3"){alert("Tupče :D");};end;

ted by to melo fungovat :)

vylepšení- teď to funguje i když zadáte jiné číslo než 2 nebo 3
Kód:
javascript: x = prompt("Kolik je 1+1?");if (x == "2"){alert("Seš machr");} else {alert("Tupče :D");};end;
 

DeletedUser

Guest
Nebo jenom příkazový řádek v prohlížeči.

Můj první script (něco sme okoukal, zbytek se "došprtil" na jakpsatweb.cz)
Kód:
javascript: alert ('Ahoj, tebe znám?') ;('Napiš mi, jak se jmenuješ.'); x = prompt ('Napiš mi, jak se jmenuješ.');  alert('Ty se jmenuješ'); alert (x);
(Není to žádný chyták, nebojte. Na moji netopejří čest :D )
 

DeletedUser

Guest
troch jsem to upravil haha
PHP:
javascript: x = prompt("Kolik je 1+10000000000000000000000000000000000000?");if (x == "10000000000000000000000000000000000001"){alert("Seš machr");} else {alert("Tupče :D");};end;
 

DeletedUser

Guest
Nebo jenom příkazový řádek v prohlížeči.

Můj první script (něco sme okoukal, zbytek se "došprtil" na jakpsatweb.cz)
Kód:
javascript: alert ('Ahoj, tebe znám?') ;('Napiš mi, jak se jmenuješ.'); x = prompt ('Napiš mi, jak se jmenuješ.');  alert('Ty se jmenuješ'); alert (x);
(Není to žádný chyták, nebojte. Na moji netopejří čest :D )


Trošku jsem ti to upravil :
PHP:
javascript: alert ("Ahoj, tebe znám?") ;
x = prompt ("Napiš mi, jak se jmenuješ.");
alert("Ty se jmenuješ " + x + ".");

Není potřeba tam psát znovu tento řádek : ('Napiš mi, jak se jmenuješ.');
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jsem se konečně dohrabal k Honzovému scriptu... Nyní už to není tak průhledné!


PHP:
javascript: alert("Mysli si číslo od 5 do 20 a nezapomeň ho!"); 
x = prompt("Teď od toho čísla odečti 5. Potom přičti 9.Teď to číslo které ti vyšlo napiš sem:"); 
y = x;
y = x - 4;
alert("Číslo které sis myslel na začítku je : " + y + "."); 
pokracovat = confirm("Je toto číslo to co jste si myslel?");
h = prompt("Zadej prosím Vaše jméno");
if(pokracovat) alert("Vaše odpověď byla započítána. Děkujeme \n\n Script vyvořil Taubda + vymyslel JanValtr");


Omlouvám se za DoublePost !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Script

Ahoj potřebuji nějaký script na výpočet oblečení do chromu díky.
 
Nahoru