• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Je to pitomost, ale umí mi někdo vysvetlit význam produktu pecka u sázení stromku?
Vím, že ne každej produkt má smysl, ale má alespoň cenu a jde prodat i ten brambor, když je jich 20 tak už mám 40 babek. Ale naco sou ve hře semínka, které nemají žádnou hodnotu?

f721206993aa54efcaf2ea35bf720fd8d9afcdd0.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Je to pitomost, ale umí mi někdo vysvetlit význam produktu pecka u sázení stromku?
Vím, že ne každej produkt má smysl, ale má alespoň cenu a jde prodat i ten brambor, když je jich 20 tak už mám 40 babek. Ale naco sou ve hře semínka, které nemají žádnou hodnotu?

Taky jsem se tomu dost divil :::)):: .Nicméně po updatu 1,31 (v současnosti na betě) bude možné tento produkt využít při řemesle(ch).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsou tam proto, aby tam nemuselo být napsáno - žádný produkt.
Bud rád, že je tady hodně položek, lepší než nic.
 

DeletedUser

Guest
díky veny, tohle vypadá suprove
se teším normálne
tak ty pecky nevyhodím, nechám si je
 

DeletedUser

Guest
No to by se ti líbilo, co? :D Sehnat meč tisíce pravd je nemožné a tak to nadále i bude. Získat ho mohou pouze vývojáři The-west.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru