• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.31

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Např. dřevěné uhlí nebo džbán plný vody potřebuješ u dalších receptů ale ta kukuřičná mouka je myslim jen na získávání bodů...

OTÁZKA: Na co my jsou ty body výroby?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj lidi potreboval bych poradit , resp. informovat.

Pokud mám zvolené řemeslo KOVÁŘ a vyrobím si broušení zbraně - jak dlouho tohle vylepšení poškození bude trvat ??? :::))::
 

DeletedUser

Guest
myslim že to je jednorazove, takže jeden duel.
- neručim za to, ale snad to tak bude
 

DeletedUser

Guest
Nemělo by to být pouze jednorázové, mohlo by to vydržet i na více duelů.
 
Všiml jsem si, že u prací mi na jednom světě nepatrně stoupla pravděpodobnost nálezu a taky ty procenta zezelenali, tak jako při použití prémia. Je to tím že jsem charakter dobrodruh a to je těch deset procent navíc?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
když se podívám na trh a píší tam : Recept příprava sladu..Zapotřebí polní kuchař (100).

Ta stovka je počet řemeslnických bodů zručnosti, které na to potřebuji, nebo co?
 

DeletedUser

Guest
a ještě se chci zeptat jestli to souvisí s updtem...Nad všemi ,,doplňovátory,, energie atd.(vel. vajíčka, čok.sušenky) se i objevil nápis 9m, co to znamená?
 

DeletedUser

Guest
aa, díky. P.S.: když použiji jeden kus dortu a potom 2. kus bez toho abych pracoval, přičte se mi to?
 

DeletedUser

Guest
1. dort se zruší a aktivuješ druhý = přijdeš zbytečně o 1 dort.
 

DeletedUser9890

Guest
Chci se zeptat Můžeš například broušení zbraně použít 2x
 

DeletedUser

Guest
To je stejné - jeden se vyruší, druhý aktivuje = přijdeš zbytečně o jedno broušení.
 

Pawn

Člen týmu
..Sem se dověděl že mistr sedla může mít u sebe maximálně jeden ten batoh nebo co to je.. je to pravda? .. to je docela k ničemu vtom případě ne? o_O
 

DeletedUser9890

Guest
Tak aspoň je to podle reality.A to posílání peněz přes bankovní převod je jako na nugety? nebo že můžeš ve hře někomu poslat dollary?
 

DeletedUser1451

Guest
Tak aspoň je to podle reality.A to posílání peněz přes bankovní převod je jako na nugety? nebo že můžeš ve hře někomu poslat dollary?

Už se to tady řešilo. Pravděpodobně kvůli špatným reakcím od německých hráčů bylo přeposílání peněz zrušeno.
 

DeletedUser9615

Guest
Chci se zeptat, včera jsem chtěl vyhlašovat velkou pevnost a ukázalo mi to že to bude stát 80 000$, to se změnili ceny?
 

DeletedUser13540

Guest
Ahoj, chtěl bych se zeptat na význam sloupců "min" a "max" v tabulkách seznamu řemesel? To jako že když je například u kukuřičný mouky min=0 a max=100 nebudu moct tanto produkt vyrábět jakmile dosáhnu 100 bodů v řemesle? Nebo od 100 bodů už nedostanu další bod do řemesel?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru