• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - West sraz 2011

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    42
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser2076

Guest
Jinak bych měl ještě 1 dotaz, myslím, že minule to taky tak bylo. Bude zákaz vyhlašování bitev během srazu?
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud si dobře pamatuju, tak zákaz vyhlašování bitev po dobu srazu nebyl..
 

DeletedUser9530

Guest
Ubytko

Tak bando, sraz máme, co by tomahawkem dohodil, tak by mě zajímalo, jak jste pořešili ubytování, jestli zůstanete přes noc nebo povalíte v noci domů? (Tedy podle toho, jak se to protáhne:beer:)
Mám to asi třičtvrtě hodiny cesty autem, tak se rozhoduju jestli vzít stan, nebo šoférovat :kobylka:.
 

Deleted User - 31870

Guest
dekuji za info i snahu zjistit o eurech..Temer urcite pojedu,protoze mi emailem poslali 1 volnou vstupenku,jaks to tady psala v oznameni o srazu..Jeste jednou dik

Posílala jsem e-mail do městečka a odpovědí mi dorazilo, že se tam platí českou měnou. Doporučuju někde směnit po cestě - můžete zkusit i na benzínce..
 

DeletedUser

Guest
Zdravím
Nevím zda si mne někdo pamatuje, byl jsem na posledním srazu a moc se my to líbylo. Potkal jsem tam pár skvělých lidí. Velice rád bych se zůčastnil i letos ale jak jsem některým minule zůčastněným řekl jsem šermíř. A na datum letošního srazu připadá 2 denní vystoupení mé skupiny na kterém nechci chybět.
Nevím jestli budete hrát letos poker o nějakou cenu ale chtěl jsem se pokusit ji získat no škoda někdy jindy. Myslím že bych měl dost slušnou šanci, protože jestli si mne trošku vybavujete skončil jsem mezi poslednímy třemy. A to jsem začátečník.
No tak šťastné pořízení a užijte si to.

Fred Flok
 

DeletedUser2076

Guest
Jak lidi vidíte ten sraz, když pořád prší? Když bude pořád takové počasí tak já asi nikam nejedu...
 

DeletedUser2347

Guest
Jak lidi vidíte ten sraz, když pořád prší? Když bude pořád takové počasí tak já asi nikam nejedu...

Dráče :) nedělej cavyky a pojeď!

A navím když se koukneš na radar, tak déšť ustupuje na sever... jsem dostaatečný optimista abych zkusila tvrdit, že prostě zejtra pršet nebude a basta :)
 

DeletedUser9530

Guest
Btw, do kolika se to minule protáhlo? Kdybych přijel až pozdě odpoledne, zda to má cenu :).
 

DeletedUser7836

Guest
Program teamu začína o 15:00 ale predpokladám, že afterparty bude dlho do noci :)
 

DeletedUser6556

Guest
Kolik je zatím přihlášených lidí?
EDIT: Konkrétně z S1, ať se mám na co těšit :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Přihlášených hráčů je 123 (pokud si to číslo pamatuji dobře), málem mi při vypisování jmenovek upadla ruka :D Ale jako vždy pár hráčů z přihlášených nedorazí a naopak akce zláká některé, kteří se nehlásili.. Na loňském srazu bylo kolem 90 účastníků, letos by mohlo být více..
 

DeletedUser

Guest
Sedím práve v aute na zraz. :) Dá sa registrovať aj na mieste, nie ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano :) Jmenovky vám vyrobí na místě, měly by být i zalaminované.. :)
 

DeletedUser6556

Guest
Tak chci poděkovat, celému supportu za skvělou akci, moc se mi to líbilo. Doufám, že se takovéto akce budou opakovat :)
 

DeletedUser

Guest
Jj vydařená akce, skvěle jsem se bavil :pianista:
Díky supporte :::))::

PS: Někde jsem v salonu vytratil tel. HTC diamond jestli se náhodou našel napište mi prosím, ty kontakty už neseženu. Odměna je jistá :-) shrek.r@seznam.cz
 

Deleted User - 31870

Guest
Zkus napsat do westernového městečka - možná bude lepší tam i zavolat..
 

DeletedUser5341

Guest
Akce byla opravdu skvělá. Poznal jsem hromadu lidí a moc dobře se pobavil. Škoda jen asi, že došlo tak málo těch co se na sraz registrovali. Těším se na fotky :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Ufff, to byla zase jednou akce:eek:) Akorat nechapu, kam se vsichni kolem pate rano (nebo kolik tak mohlo byt) vytratili, kdyz byla zabava v nejlepsim :eek:DDD
 

DeletedUser

Guest
No kam?? šli jsme na vlak :-D když už nás v saloonu nechtěli :-(
 
Nahoru