• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - West sraz 2011

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    42
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
ALOHA ALL :O)

Mnohokrát děkuji za velmi podařenou akci.
Sice jsem byla přesvědčená o tom že nepřijedu, ale rozmyslela jsem si to na poslední chvíli a udělala jsem dobře (ikdyž má přítomnost na srazu se omezila jen na pár okamžiků kvůli zpátečnímu spojení do Prahy).

Tentokrát jsem věnovala i o něco větší pozornost okolí (tedy western city) a ne jako posledně, kdy jsem z celého městečka poznala důkladně jen Tavernu :-)

Chtěla bych poděkovat organizačnímu týmu a popřát jim hodně dalších vydařených akcí.

PS: mé velké díky patří i kowboji od Berouna, se kterým jsem sdílela kupé na zpáteční cestě do Prahy.
 

DeletedUser6556

Guest
Kdy už dostaneme ty odměny za vyhrané soutěže a za účast? Slibovali to do druhého dne :(
 

DeletedUser

Guest
Musíš vydržet, chvíli to trvá, administrátorka to musí dělat ručně. Ale určitě to bude brzy.
 

DeletedUser6556

Guest
Já nechci ty nuggety, to počítám s tím, že to potrvá týdny..., ale zajímá mě, kolik se jich dostane. O tom se slíbilo, že to tady bude do příštího dne :)
 

DeletedUser

Guest
Nechci tady házet čísla, která nemám na 100% ověřeny, ale udělám vše pro to, aby to tu dnes bylo.
 

DeletedUser

Guest
Takže již to mám prověřeno, takže tady to je :

Každý účastník srazu, který byl dopředu registrován obdrží 200 nuget.

Za soutěže (myšleno ty, které probíhali na srazu):

1.místo - 600 nuget
2.místo - 400 nuget
3.místo - 200 nuget
 

DeletedUser4

Guest
Já nechci ty nuggety, to počítám s tím, že to potrvá týdny..., ale zajímá mě, kolik se jich dostane. O tom se slíbilo, že to tady bude do příštího dne :)

Ty mě podceňuješ.. týdny? Pátek večer budou komplet obdarováni.
Je toho spousta, nevím kdo ti řekl že do druhého dne. V neděli jsem byla celý den na cestě a v pondělí jsem byla mrtvý člověk :D
V úterý mě trošičku přestala bolet hlava a tak jsem se do toho pustila :indián:



Nepřehlédněte:

Výsledky her na srazu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6556

Guest
Ty mě podceňuješ.. týdny? Pátek večer budou komplet obdarováni.
Je toho spousta, nevím kdo ti řekl že do druhého dne. V neděli jsem byla celý den na cestě a v pondělí jsem byla mrtvý člověk :D
V úterý mě trošičku přestala bolet hlava a tak jsem se do toho pustila :indián:

S těmi týdny jsem to možná trošičku přehnal :P. Ale doopravdy jste říkali, že do druhého dne dáte na fórum výsledky soutěží a jejich ohodnocení...
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, našiel by sa nejaký dobrovoľník, ktorý bol na zraze a napísal by nejakú kratšiu/dlhšiu reportáž o zraze? :angel:
Pôjde to do Kmeňového magazínu, oficiálny magazín DK.

Kto má záujem, nech sa ozve Marapavovi.

Ďakujem :indián:
 

DeletedUser13914

Guest
Ahojky kdy už budou ty nugetky docházejí mě čekám odměnu a stále nic :-)
 

DeletedUser4

Guest
Již by jste měli mít všichni. Pokud ne, napište mi prosím na support.
 

DeletedUser6556

Guest
Výborně, nuggetky mi už přišli, ale bohužel mi jich přišlo jaksi málo :(. 800 místo 1400 což je celkem velkej rozdíl :(
 
Nahoru