• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.32

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7904

Guest
Update je už na všetkých svetoch

úspechy nefungujú na svetoch 7, 8, 9, arizona a buffalo
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat, kdy to asi bude plně zprovozněno? Popřípadě mě nejvíce zatím zajímá ta nová výhoda duelanta, tak jestli někdo umí německy a ví, co to je, byl bych rád, kdyby se podělil. :-)
 

DeletedUser6989

Guest
Chtěl jsem se zeptat, kdy to asi bude plně zprovozněno? Popřípadě mě nejvíce zatím zajímá ta nová výhoda duelanta, tak jestli někdo umí německy a ví, co to je, byl bych rád, kdyby se podělil. :-)

Nikdo neví.Jinak ten bonus : Z bety : Your battle hardened instincts allow you to see which skills and weapon your opponents wield in the duel menu.
- Tvé v bitvě zesílené instinkty ti umožňují vidět v duelovém menu,jakou zbraň a schopnosti mají tví soupeři.
 

DeletedUser

Guest
Nikdo neví.Jinak ten bonus : Z bety : Your battle hardened instincts allow you to see which skills and weapon your opponents wield in the duel menu.
- Tvé v bitvě zesílené instinkty ti umožňují vidět v duelovém menu,jakou zbraň a schopnosti mají tví soupeři.

A já se těšil, že budu mít nějakou super výhodu. :-)
 

DeletedUser

Guest
Ta vyhoda je o tom, ze duelanti vidia superove bonusy, ale su to pocitane iba bonusyoblecenia. Nie tie, ktore ma obranca rozlozene takze podla mojho nazoru je to skor zbytocny bonus kedze vacsina duelantov sa najskor pozre co ma super oblecene a posla sa tiez oblecie
 

DeletedUser

Guest
Jediné, o co je to lepší, že nemusí kliknout, aby se podívali, co má dotyčný hráč za zbraň a hadry. Protože budou stejně útočit na slepo kvůli tomu, že ten bonus, co se zobrazuje, je to, co jim přidává jejich aktuální oblečení. Když má hráč 100 přesnost a střílet, tak to stejně neuvidí. Až teď jsem uviděl rozdíl, protože mě napadlo na ari otevřít u dobrodruha duelové okno a zjistit, že se to nezobrazuje.

Takže jediný rozdíl je, že když si bude chtít voják zaduelovat, tak si musí na hráče kliknout, aby viděl jeho zbraň a co mu za bonusy dávají hadry? Dobré, no.
 
Ta nová dovednost mně nijak nepotěšila, je to vyloženě k ničemu. Měli by udělat duelanta duelantem a ne mu dávat nesmyslné dovednosti. Navíc snaha dělat z každého charakteru univerzální postavu, se mi zdá divná. Na co jsou různé charaktery, když v podstatě fungují stejně?!
 

DeletedUser3069

Guest
Jako sory, ale vždyť to už v tom duelovém okně vidím snad pár měsíců, co má dotyčný hráč za zbraň a kolik bonusů má z oblečení
 
Ta nová dovednost mně nijak nepotěšila, je to vyloženě k ničemu. Měli by udělat duelanta duelantem a ne mu dávat nesmyslné dovednosti. Navíc snaha dělat z každého charakteru univerzální postavu, se mi zdá divná. Na co jsou různé charaktery, když v podstatě fungují stejně?!

Mě univerzálnost charakteru divná nepřijde.
Když byl svět 6 ještě mladý bylo ho třeba postavit.Proto i já volil dělníka.
Po pár letech není duvod stavět takže univerzálnost charakteru bych jen uvítal.
Popřípadě pro stodvacítkové levly,kteří na tom jsou stejně jako já možnost jednorázové změny charakteru.Klidně i za nugety.Inno z toho bude mít zisk a hráči touhle razantní změnou se přestanou nudit,flákat se a vymejšlet bejkárny.:)
 

DeletedUser1318

Guest
Nemáte někdo představu, co za úkol skrývá zadavatel "Heiliger Fels" ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru