• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14059

Guest
a teď mám otázku pro změnu zase já..:
Když jsem "přišel" na to,že všechny pspěchy,co jsem zatím splnil po updatu na 1.33 se mi připisují normálně,snad i úspěchy po updatu 1.32 celkem slušně,ale že většinu (90%+) jsem udělal před 1.32 a to se mi nepřipsalo určitě,mám někde nahlásit,nebo toto není důležitá informace,která by mohla urychlit řešení problémů s nepřipsanými úspěchy (jakožto tento problém není jen můj).. (ok,"nahlásil" jsem to právě sem,prostě mě to trochu irituje,že většina už má odměny a snažím se "urychlit" vy/řešení problému,ale co se dá dělat..)
 

DeletedUser11309

Guest
Zdravím,

plním sérii úkolů Pustina ale já vůl jsem omylem klikl u Marie na špatný popis Deana a už nevím co dál. Tento úkol mi už splnit nepůjde nebo je na to nějaký fígl ?

Děkuji
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,

plním sérii úkolů Pustina ale já vůl jsem omylem klikl u Marie na špatný popis Deana a už nevím co dál. Tento úkol mi už splnit nepůjde nebo je na to nějaký fígl ?

Děkuji

Ten špatný Dean se objevil na mapě. Dojdi k němu a splň u něj úkol. Poté můžeš volit znova.
 

DeletedUser14059

Guest
otázka ke sběratelské sadě:
četl jsem,že sada zřejmě nebude obsahovat dodatečné bonusy za 2,3,4.. a více předmětů z té sady,kvůli tomu,že už i tak mají ty věci slušné bonusy,ale zatím jsem nenašel nic,kde by to bylo napsaný jako jasná věc. A vzhledem k tomu,že ne každýmu se poštěstí držet všechny svítící věci,aby měl kompletní sadu,tak bych se chtěl zeptat,jestli se neví,jestli aspoň sada jako komplet nebude přidávat nějaký zajímavý bonus? :) Vím,že to není ani zaneseno na tw-db,ale tak to neznamená,že o tom nemusí někdo z vás vědět.
Díky moc a prosím zdržte se dalších spekulací,těch jsem četl už hodně :)
 

DeletedUser1318

Guest
otázka ke sběratelské sadě:
četl jsem,že sada zřejmě nebude obsahovat dodatečné bonusy za 2,3,4.. a více předmětů z té sady,kvůli tomu,že už i tak mají ty věci slušné bonusy,ale zatím jsem nenašel nic,kde by to bylo napsaný jako jasná věc. A vzhledem k tomu,že ne každýmu se poštěstí držet všechny svítící věci,aby měl kompletní sadu,tak bych se chtěl zeptat,jestli se neví,jestli aspoň sada jako komplet nebude přidávat nějaký zajímavý bonus? :) Vím,že to není ani zaneseno na tw-db,ale tak to neznamená,že o tom nemusí někdo z vás vědět.
Díky moc a prosím zdržte se dalších spekulací,těch jsem četl už hodně :)
Já mám zkompletované zatím pět kousků z této sady a nic speciálního to společně opravdu nepřidává.

Ps:, proč bys chtěl ty svítící věci "držet"?
 

DeletedUser

Guest
Mám otázku dnes jsem dostal ukol na hallowen a kdys jsem ho splnil tak mi dalsi nepribyl. V tom ukolu jsem se mel podivat ven jestli tam neni smrťák a bylo to za 10 zkusenosti.... Dik za odpoved
 

DeletedUser

Guest
Zdravím chci se zeptat, kde získám hnojivo. Mám úkol od pana Flint Westwood vykydat stáje a fakt nevím. Díky za každou radu.
 

DeletedUser

Guest
Při kácení stromů (4 hodiny) jsem našel tohle : Plechová krabička (Použitelné) tak samozřejmě zvědavost my nedala a otevřel jsem to no a bylo tam Vlastnické právo farmy a Staré dopisy jenže co teď s tim ? Neví někdo ?
 

DeletedUser13514

Guest
Ty papíry budeš potřebovat dále do úkolu. Tady: TW-DB je ten úkol docela pěkně zpracován.
 

DeletedUser14059

Guest
Mám otázku ohledně vyznamenání "Z umyvače nádobí milionářem" ,neboť od updatu 1.32 se vyznamenání nedávají,je v updatu 1.33 zaneseno vyznamenání za 1milion na účtu,či už toto zrušili? pokud vyznamenání je,tak prosím kde to najdu a co je odměnou? :)
díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru