• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duely po novom - update 1.33

DeletedUser

Guest
Zdravim,
skusal uz niekto zistovat,do akej miery sa zmenilo duelovanie,ked boli znizene vplyvy vystupovania,odolnosti atd... ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Odzkoušel jsem to při NPC duelech a musím říct,že mám pocit,že uhýbání a přesnost jsou jediné schopnosti,které mají vliv na duel.I když má soupeř reflexy na 300,stejně dostal kolem 100 dmg za zásah.To samé taktika - 200 taktika,10 uhýbání - netrefil jsem se jednou (a to rozhodně nemám postavu na duely)
 

DeletedUser

Guest
Naďalej sa dá a samozrejme aj sa oplatí ísť cez vystupovanie ale netreba tam dať 170 bodov, je to totiž úplne zbytočné, stačí tam tých 100 a radšej investovať zvyšok do uhýbania a strieľania. :klubun::klubun: Ako si to rozdelíte to je len na vás a vašej fantázii.
 

DeletedUser11313

Guest
Naďalej sa dá a samozrejme aj sa oplatí ísť cez vystupovanie ale netreba tam dať 170 bodov, je to totiž úplne zbytočné, stačí tam tých 100 a radšej investovať zvyšok do uhýbania a strieľania. :klubun::klubun: Ako si to rozdelíte to je len na vás a vašej fantázii.

No,to je otázka - vliv charismy byl snížen, ale nikoliv zrušen a vememe-li to čistě matematicky, pak je naopak třeba více charismy :angel:
 

DeletedUser

Guest
No,to je otázka - vliv charismy byl snížen, ale nikoliv zrušen a vememe-li to čistě matematicky, pak je naopak třeba více charismy :angel:

Myslis? Nezda sa mi to videl som duel kde sla taktika 300 proti nula vystupku a podla vysledku ako keby mala nula ucinok..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru