• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze - Cukroví s motivem TW

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno

DeletedUser7904

Guest
Tu môžte diskutovať a klásť otázky ohľadom tejto súťaže *V26*
 
v tématu vyloučeného proktuse bylo řečeno,že to musí být cukroví a ne dort...
ale třeba my zase máme na vánoce vánočně nazdobený koláč. já jen jestli mám vůbec přemýšlet o tom, že bych ho letos šmrncnul ještě i do westernového stylu *V8*
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 31870

Guest
Ale ano :) když to bude tvá vlastní výroba (ne stažené za 5 minut z netu), tak se rádi podíváme ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
tak ještě jinak-to se teda pobavíte... teď jsem přemluvil manželku,která zrovna peče cukroví,ať mi dá kus těsta a jdu na to! *V9*
 

DeletedUser12762

Guest
Jmenovka s nickem muže být přidaná počítačem? prosím...*V6*
 

Deleted User - 31870

Guest
Nemůžeš to vyfotit se jmenovkou? Ať je poznat, že se jedná o tvoji práci a ne staženou z netu..
 

DeletedUser

Guest
Jestli může být jmenovka přidaná počítačem, tak 99% soutěžících použije fotoshop, nebo to prostě někde ukradne z netu.
 

DeletedUser7904

Guest
Menovka nesmie byť pridaná v nejakom grafickom programe.
 

DeletedUser11464

Guest
Je možné udělat cukroví a třeba z něj něco poskládat na motiv TW? :)
 

DeletedUser11464

Guest
Nevim, cokoliv, písmena a nebo i obrázek, to už je vcelku jedno.. Každopádně tohle mě napadlo po přečtení zadání :D Ty máš v plánu obrázek nebo písmena, abych věděl, co nedělat :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Fantazii se meze nekladou :) Hlavně aby bylo poznat, že je to cukroví :D
 

DeletedUser11464

Guest
No Darling.... Co si o nás myslíš? :D Ok, jdu teda porozmýšlet, jak a co sestavím ;)
 

DeletedUser11464

Guest
Ok, sranda bude i tak, myslím si, že jen ten pohled bude zajímavý. :) Nejdřív se musí cukroví nějaké udělat, sice už nějaké je, ale jen z toho to moc nepude, nebo minimálně ne tak, jak bych chtěl. ;)
 

DeletedUser14907

Guest
to co mám rozchystaný v hlavě a částečně už v lednici nevypadá jako cukroví,ačkoliv je to dělané z vánočních těst *V7* snažím se udělat takovou 3D scénku dění v baru o vánocích *V22*snad nebudu diskvalifikován když nebude cukroví vypadat jako rohlíčky a pracky ale jako třeba šerif a já *V9*
 

Deleted User - 31870

Guest
Naopak - na takové účastníky se těšíme, rádi uvidíme nové kreativní nápady.. :)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj. Mě by jen zajímalo, jestli výherce bude vybírat omezená porota (TW tým) nebo bude veřejná anketa? :-) Díky.
 

DeletedUser14927

Guest
Zdravím , chtěl bych se zeptat , jestli u jmenovky má být herní svět protože kdyš hraji na více světech tak kdybych třeba vyhrál jestli se výhra zasílá na všechny světy nebo jen na jeden?
Předem děkuji a přeji heské svátky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru